18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

~tedwaha

2022-10-03, 20:51
dormin1313 napisał/a:

Pozdrawiam wszystkie ruskie ściery
Wypie*dalać z Ukrainy
W sumie to w ogóle wypie*dalać
Z mapy


Dubel masz dwa posty wyzej


Znowu się leniuchy wylegują


Cytat:

About 800 of the newly mobilized are being kept in an open field near Omsk, told to light fires to keep warm. No tents, no support, garbage is everywhere

Wg opisu to ranny ork, jednak jeden z widzów dopatrzył się żółtej opaski na jego ramieniu, więc nie wiadomo tego na pewno, mundur wydawał mi się na rosyjski, jak by ktoś dotarł do jakiegoś miarodajnego opisu filmu prosił bym o wyjasnienie przełącznikiem [mod]
P.S. Gratulacje za czujność, jestem tylko człowiekiem, zawsze mogę się pomylić lub paść ofiarą dezinformacji :ok:Cytat:

Trzech zmobilizowanych zginęło w ośrodku szkoleniowym Ministerstwa Obrony w Swierdłowsku

Ogłosił to deputowany do Dumy Państwowej Maksym Iwanow.

"Tak, potwierdzam, jest już trzech martwych. Jeden zmobilizowany zmarł w wyniku ataku serca, a drugi popełnił samobójstwo. Trzeci został spisany i odesłany do domu, gdzie natychmiast zmarł na marskość wątroby" - powiedział Iwanow.

Pieski, kotki, ptaszki i żuczki już były, ale to zwierzątko mnie rozj***ło
Ukraiński Wilk Bojowy xDTVP w formie


rocknrolla85

2022-10-03, 21:23
Rozbita kolumna rosyjska, która uciekała z Lyman.Kacapskie ścierwo.Spotkanie NLAW z T-72.Pierwsze sekundy po śmiertelnym ostrzale ludzi na drodze przez Rosjan.


Rannhide

2022-10-03, 21:36
[mod]
rocknrolla85 napisał/a:


Pierwsze sekundy po śmiertelnym ostrzale ludzi na drodze przez Rosjan.Gdzie to było? Niestety wygląda mi to na ustawkę bo nie sa na drodze tylko na straganie lub placu auta ustawione w rzędzie jeden za drugim, no i wszyscy jadą w jedną stronę xd

Edit.
Wyjaśnione
Cytat:


Od: ~tedwaha Do: Rannhide
ostrzelany cywilny konwój w Zaporożu bodajże 3 albo dni temu
1bolek1

2022-10-03, 22:30
kilka tematów z dziś
nie trzeba tłumaczyć

to mi się szczególnie podoba, gdy onucom srutek każe kupić onuce i bandaże za własną kasę,
a Ukraińcy


dormin1313

2022-10-03, 22:40

mechochwat

2022-10-03, 22:43
Pięciu uwolnionych z ruskiej niewoli obrońców Azowstalu spotkało się w Stambule ze swoimi rodzinami i zostali odznaczeni przez szefa biura prezydenta Andrija Jermaka tytułem "Bohatera Ukrainy"


murhaf

2022-10-04, 05:17
mechochwat napisał/a:

Pięciu uwolnionych z ruskiej niewoli obrońców Azowstalu spotkało się w Stambule ze swoimi rodzinami i zostali odznaczeni przez szefa biura prezydenta Andrija Jermaka tytułem "Bohatera Ukrainy"Ruski drone produkcji Iranskiej Mohajer-6 wylowiony z Morza Czarnego
ptachu222

2022-10-04, 05:47
Stare ale jak bardzo adekwatne nawet do obecnej sytuacji, Wypowiedź Sadułajewa

Za to kozojebca dowalił do pieca :vA teraz proszę jaka zmiana w EQ :)


~tedwaha

2022-10-04, 07:44


Żołnierze UA pracujący przy oczyszczaniu rosyjskiego okopu


Zespół med-evac opuszczający linie frontu pod ogniem arty


Żołnierze w humvee obrywają z działka 30mm, Drzwi to aż wypaczyło ale chłopaki przeżyli


Ostrzał orkowej chaty


Gruz-2200


Jak ruscy szanują żołnierzy z LNR....


... i jak się to kończy


Ork szczęściarz, granat spuszczany z drona nie wybuchł alei tak go w łeb zaj***ł :mrgreen:


Michald_skc

2022-10-04, 08:50
Russkije Bratja skapnęli się, że Ukraińcy skopiowali ich high-techowy system identyfikacji wizualnej pojazdów, działający na zasadzie białej farby, ukradzionej w ukraińskiej Castoramie i rozmazanej na kształt litery "V" lub "Z" przez jedynego piśmiennego oficera w jednostce.

Okazuje się, że Ukraińcy mają do dyspozycji również wyprodukowany przez zgniły, homoseksualny, nazistowski i masoński Zachód cyfrowy system, który działa w czasie rzeczywistym, a oszukani przez świat ruscy nie wiedzą co się dzieje.

rocknrolla85

2022-10-04, 09:08
Rosyjski program kosmiczny.


~tedwaha

2022-10-04, 11:23
Michald_skc napisał/a:

Russkije Bratja skapnęli się, że Ukraińcy skopiowali ich high-techowy system identyfikacji wizualnej pojazdów, działający na zasadzie białej farby, ukradzionej w ukraińskiej Castoramie i rozmazanej na kształt litery "V" lub "Z" przez jedynego piśmiennego oficera w jednostce.
Okazuje się, że Ukraińcy mają do dyspozycji również wyprodukowany przez zgniły, homoseksualny, nazistowski i masoński Zachód cyfrowy system, który działa w czasie rzeczywistym, a oszukani przez świat ruscy nie wiedzą co się dzieje.


Z tego co widziałem na materiałach filmowych to jako znaku rozpoznawczego w rejonie Chersońskim używają kwadrata (na odcinku Charkowskim używali krzyża) cały ten artykuł wygląda na próbę nieudolnego tłumaczenia szybkich postępów UkraińcówJuż chyba widziałem ten żółty autobus gdzieś na materiałach przedstawiający nieudany odwrót z okolic Lymana, ale tego pana z pustą głową to żem nie widział, podobno to mobiki tak oberwały, reasumując wyj***ło chłopu koryRuska propaganda przedstawia nagrania z Moskwy przedstawiające relokacje wyrzutni kontynentalnych rakiet balistycznych "Topol" zapewne element zastraszania świata bronią atomową, przypomnę że rakiety topol to broń atomowa szczebla strategicznego a nie taktycznego93-cia po raz kolejny przypomina orkom że chodzenie w grupach bywa niebezpieczneZwierzęta nie narzekają na brak żarcia


palac.ireneusz

2022-10-04, 11:46
3 min temu!!!

wpie**ol jak złoto!!!

Dudczany wzięte!tutaj też kolejny wpie**ol!
Bapsy

2022-10-04, 11:52
Mieszkańcy Novopetrivki (kierunek Chersoński) witają wyzwolicieli


Xardas11

2022-10-04, 13:21
DPR „Kaskad” niszczą sprzęt wroga w pobliżu Vuhledar, (w rejonie Ugledaru. z innego źródła ale chodzi o to samo jest tu jakiś rusek który zna miasta Rosji ?)Żołnierze 3 brygady NM DPR odkryli i zniszczyli twierdzę bojowników ukraińskich.
a tu faszerowanie ołowiem hitlerowców (jak to mój dziadek śpiewał, By nie puścić hitlerowców do-nie-ba)Novator vs mina(nie wiadomo jaka)

spoilerźródła
spoiler
X