18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

mechochwat

2022-10-03, 22:43
Pięciu uwolnionych z ruskiej niewoli obrońców Azowstalu spotkało się w Stambule ze swoimi rodzinami i zostali odznaczeni przez szefa biura prezydenta Andrija Jermaka tytułem "Bohatera Ukrainy"


murhaf

2022-10-04, 05:17
mechochwat napisał/a:

Pięciu uwolnionych z ruskiej niewoli obrońców Azowstalu spotkało się w Stambule ze swoimi rodzinami i zostali odznaczeni przez szefa biura prezydenta Andrija Jermaka tytułem "Bohatera Ukrainy"Ruski drone produkcji Iranskiej Mohajer-6 wylowiony z Morza Czarnego
ptachu222

2022-10-04, 05:47
Stare ale jak bardzo adekwatne nawet do obecnej sytuacji, Wypowiedź Sadułajewa

Za to kozojebca dowalił do pieca :vA teraz proszę jaka zmiana w EQ :)


~tedwaha

2022-10-04, 07:44


Żołnierze UA pracujący przy oczyszczaniu rosyjskiego okopu


Zespół med-evac opuszczający linie frontu pod ogniem arty


Żołnierze w humvee obrywają z działka 30mm, Drzwi to aż wypaczyło ale chłopaki przeżyli


Ostrzał orkowej chaty


Gruz-2200


Jak ruscy szanują żołnierzy z LNR....


... i jak się to kończy


Ork szczęściarz, granat spuszczany z drona nie wybuchł alei tak go w łeb zaj***ł :mrgreen:


Michald_skc

2022-10-04, 08:50
Russkije Bratja skapnęli się, że Ukraińcy skopiowali ich high-techowy system identyfikacji wizualnej pojazdów, działający na zasadzie białej farby, ukradzionej w ukraińskiej Castoramie i rozmazanej na kształt litery "V" lub "Z" przez jedynego piśmiennego oficera w jednostce.

Okazuje się, że Ukraińcy mają do dyspozycji również wyprodukowany przez zgniły, homoseksualny, nazistowski i masoński Zachód cyfrowy system, który działa w czasie rzeczywistym, a oszukani przez świat ruscy nie wiedzą co się dzieje.

rocknrolla85

2022-10-04, 09:08
Rosyjski program kosmiczny.


~tedwaha

2022-10-04, 11:23
Michald_skc napisał/a:

Russkije Bratja skapnęli się, że Ukraińcy skopiowali ich high-techowy system identyfikacji wizualnej pojazdów, działający na zasadzie białej farby, ukradzionej w ukraińskiej Castoramie i rozmazanej na kształt litery "V" lub "Z" przez jedynego piśmiennego oficera w jednostce.
Okazuje się, że Ukraińcy mają do dyspozycji również wyprodukowany przez zgniły, homoseksualny, nazistowski i masoński Zachód cyfrowy system, który działa w czasie rzeczywistym, a oszukani przez świat ruscy nie wiedzą co się dzieje.


Z tego co widziałem na materiałach filmowych to jako znaku rozpoznawczego w rejonie Chersońskim używają kwadrata (na odcinku Charkowskim używali krzyża) cały ten artykuł wygląda na próbę nieudolnego tłumaczenia szybkich postępów UkraińcówJuż chyba widziałem ten żółty autobus gdzieś na materiałach przedstawiający nieudany odwrót z okolic Lymana, ale tego pana z pustą głową to żem nie widział, podobno to mobiki tak oberwały, reasumując wyj***ło chłopu koryRuska propaganda przedstawia nagrania z Moskwy przedstawiające relokacje wyrzutni kontynentalnych rakiet balistycznych "Topol" zapewne element zastraszania świata bronią atomową, przypomnę że rakiety topol to broń atomowa szczebla strategicznego a nie taktycznego93-cia po raz kolejny przypomina orkom że chodzenie w grupach bywa niebezpieczneZwierzęta nie narzekają na brak żarcia


palac.ireneusz

2022-10-04, 11:46
3 min temu!!!

wpie**ol jak złoto!!!

Dudczany wzięte!tutaj też kolejny wpie**ol!
Bapsy

2022-10-04, 11:52
Mieszkańcy Novopetrivki (kierunek Chersoński) witają wyzwolicieli


Xardas11

2022-10-04, 13:21
DPR „Kaskad” niszczą sprzęt wroga w pobliżu Vuhledar, (w rejonie Ugledaru. z innego źródła ale chodzi o to samo jest tu jakiś rusek który zna miasta Rosji ?)Żołnierze 3 brygady NM DPR odkryli i zniszczyli twierdzę bojowników ukraińskich.
a tu faszerowanie ołowiem hitlerowców (jak to mój dziadek śpiewał, By nie puścić hitlerowców do-nie-ba)Novator vs mina(nie wiadomo jaka)

spoilerźródła
spoiler

~tedwaha

2022-10-04, 13:31
Dawidowy Bród wyzwolony, czyli natarcie na centralnym odcinku Cherskońskim wreszcie ruszyło

Xardas11

2022-10-04, 13:34
No i lotnictwo tak patrząc ile tego tam lata śmiem twierdzić że ruscy szybciej to z fabryki wypuszczają niż ukraińcy trafiają

adamaek7

2022-10-04, 13:52
Xardas11 napisał/a:

DPR „Kaskad” niszczą sprzęt wroga w pobliżu Vuhledar, (w rejonie Ugledaru. z innego źródła ale chodzi o to samo jest tu jakiś rusek który zna miasta Rosji ?)

źródłato miasto to Ukraina... kolejny raz dezinformacja. twoje zrodla, ktore podales to ruzka propaganda. nie sa to obiektywne zrodla, jak sam doskonale wiesz.rosjanie wycofuja za Wielką Oleksandrówkę. putin odwoluje dzisiejsze wystapienie...

Xardas11

2022-10-04, 14:05
Zestrzelony i schwytany przez naszych spadochroniarzy T-80BV Sił Zbrojnych Ukrainy w kierunku Chersoniu
Po prawej w kadrze zniszczony turecki samochód pancerny Kipri jak podaje strona (chyba że to Photoshop?)Adamek
spoiler
X