18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

Manhunt66

2022-10-02, 21:47
Optymistyczny komentarz od Wolskiego sugeruje coś naprawdę grubego na odcinku chersońskimmurhaf

2022-10-02, 21:53
I nie dojechal

Xardas11

2022-10-02, 21:57
Pod Chersoniem
Czołgi T-72M1 i T-64BV
BMP-1 i BMP-2
Holendersko-amerykański bojowy wóz piechoty YPR-765
Turecki samochód pancerny Kirpi i Urov "Kozak".
A jak twierdzą specjaliści może to jednak ukraińskie albo rosyjskie ?


palac.ireneusz

2022-10-03, 00:20
Mózg rozj***ny!!! XD to jest złoto po prostu

Słuchajcie tego... ale po kolei...

Pamiętacie może z przed około roku takie akcje scamerów ze wschodnim akcentem, którzy się podszywali pod konsultantów banków i próbowali oszukiwać w Polsce ludzi? No wiecie, dzwonili mówili że coś niepokojącego się dzieje, muszą posprawdzać dane zabezpieczyć środki itd. Okazuję się, że po wyciągnięciu pomocnej dłoni przez Polaków ogarnęli się i nawrócili się na dobrą drogę.

A pamiętacie może akcje jak grupa Anonnymus wykradła setki tysięcy danych osobowych rosyjskich obywateli? Tam było mnóstwo gigabajtów danych osób prywatnych i firm. Teraz w sumie już o tym ucichło i prawie wszyscy o tym zapomnieli...

...no właśnie. Prawie wszyscy.

spoilerspoiler


spoiler


spoiler

CoJaTamKurwaWiem

2022-10-03, 01:09
Trochę rozwodniony ruski karaluch :mrgreen:


Wiadmość na zimę jak znalazł- w rosji zniknęło 1,5 miliona kompletów mundurów wojskowych :mrgreen: Moja propozycja- niech ich od razu ubierają w te czarne worki na ciała- mniej roboty będzie :mrgreen:


Gratulacje z okazji przekroczenia kolejnej dziesiątki!!


Ścierwo zaczyna spadać razem z liśćmi :mrgreen:No oi to co na co wszyscy czekali- pierwsze kacapskie oddziały świeżo-zmogilizowane wyruszają na front :mrgreen:

~tedwaha

2022-10-03, 10:59
Mocny filmik na dobry początek dnia, 93-cia bez litości dla orkówRozj***ne orki razem z łupami gdzieś na drodze koło Lymana

Polski akcentTutaj następny film z tym Polakiem, szeroko rozpowszechniany przez kanały rosyjskie jako dowód ze to nie ukraincy tylko cały zachód walczy na ukrainie.
ruska narracja napisał/a:

Materiał z drugiej strony od zagranicznych najemników.

Obowiązkowa pozycja dla tych, którzy wciąż wątpią, że cały zjednoczony Zachód walczy przeciwko nam. Oddzielnie zauważamy, że jedyną rzeczą, której herby uczyły obcokrajowców, jest przeklinanie po rosyjsku. Taka jest wymiana kulturowa.

O wiele bardziej przydałoby się nauczyć podstawowych ukraińskich kwestii: „Jestem kucharzem, do nikogo nie strzelałem, wyszedłem na front pod groźbą więzienia”.
Przechwycony w pełni załadowany TOS-1 „Solntsepyok”. Miejsce i data nieznana, ale prawdopodobnie pochodzi z jednej z ostatnich kontrofensyw.Ten kot wygląda jakby miał osobiście dopaść Putina, a reszta tylko dba o żarcie i transport.Wczorajsze zestrzelenie K-52 aligatorWydanie Guardiana pokazało szczątki rosyjskiego konwoju, który próbował opuścić Liman


Kriski

2022-10-03, 11:00
tedwaha napisał/a:

Cytat:

Mocny filmik na dobry początek dnia, 93-cia bez litości dla orków

spoilercoś jak to?

~tedwaha

2022-10-03, 11:34
Macie onuce te wasze spokojne dzielnice mieszkalne Doniecka

Cytat:

MLRS Grad strzela z dzielnicy mieszkalnej tymczasowo okupowanego miasta Donieck.
W ten sposób orki chowają się za spokojnymi mieszkańcami, narażając ich na ogień kontrbateryjny

ruska propaganda napisał/a:

Ramzan Kadyrow ogłosił rychłe wysłanie swoich trzech synów do strefy specjalnej operacji wojskowej.

„Wnuki pierwszego prezydenta Czeczeńskiej Republiki Bohatera Rosji Achmata-Khadzhiego Kadyrowa Achmata, Eli i Adama mają odpowiednio 16, 15 i 14 lat, ale ich szkolenie wojskowe rozpoczęło się dawno temu, prawie od najmłodszych lat. Nie wystarczy tylko umieć strzelać.Akhmat, jego umiejętności, Eli i Adam są gotowi do użycia w strefie specjalnej operacji wojskowej i nie żartuję.Czas pokazać się w prawdziwej walce, a ja tylko witaj ich pragnienie. Wkrótce pójdą na linię frontu i znajdą się na najtrudniejszych odcinkach linii kontaktu.”
dupppppp

2022-10-03, 15:43
rosjanie swoje :evil: , a twarde dane swoje ;-)

Prawdopodobnie zajętego terenu jest jeszcze więcej, ale mapa jeszcze nie zaktualizowana do końca 8-)


Krak

2022-10-03, 16:49
WaszPan8 napisał/a:

Pęknięty krabik.Ukraińscy żołnierze udostępnili w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać polską armatohaubicę AHS Krab z urwaną lufą leżącą kilka metrów od pojazdu. Do awarii doszło w trakcie wystrzału, prawdopodobnie na skutek albo bardzo intensywnej pracy sprzętu, lub w wyniku niedopatrzenia techników, którzy nie wymienili lufy na czas.
Sam pojazd oraz jego wyposażenie, w tym przyrządy celownicze wydają się być całe, dzięki czemu naprawa uszkodzeń powinna być prosta.
Możliwe, że w tym przypadku doszło do pomyłki techników, którzy zwyczajnie nie zauważyli, że lufa przekroczyła maksymalną liczbę dozwolonych wystrzałów, ale jest też inne wyjaśnienie. Starcia na wschodzie i południu Ukrainy toczą się z taką intensywnością, że zwyczajnie nie ma czasu na wymianę lufy, szczególnie w warunkach polowych, z dala od ukraińskich baz naprawczych.
Zdarza się, że wadliwy pocisk eksploduje w trakcie wystrzału, przez co lufa zostaje odstrzelona. Trudno orzec, co spowodowało uszkodzenia w tym konkretnym przypadku.

dupppppp

2022-10-03, 17:00
Z dużym prawdopodobieństwem dochodzi do taktycznego przegrupowania, jak widać okręg charkowski został przegrupowany tym razem. Możliwe, że dziś/jutro uzyskamy informację ze strony ukraińskiej o przegrupowaniu sił rosyjskich.


~tedwaha

2022-10-03, 17:51
Orki pedały obserwowane z drona :D Ciekawe czy ciągnący dostał szczękościsku ze strachu xD
Cytat:

ruZian pmc vagner group near to Luhansk region cleans a comrade “bayonet”

Ukrainki snajper nocą, odległość 550m


Infiniti09

2022-10-03, 18:19
wyzwalanie regionu Charkowskiego z ruSSian (homoseksualistów - jak widać w poście Tedwaha, swoją drogą ch*jowa śmierć, ciekawe czy doszedł :mrgreen: )dormin1313

2022-10-03, 18:20
Pozdrawiam wszystkie ruskie ściery
Wypie*dalać z Ukrainy
W sumie to w ogóle wypie*dalać

Z mapy


Infiniti09

2022-10-03, 18:30
duplkaty skasowane

w Mariupolu też jakoś ogniście, oj coś się nie wiedzie ruSSjanomX