18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

CoJaTamKurwaWiem

2022-08-20, 02:57
Karaluchy opanowały przydatną umiejętność prowadzenia pojazdów, co im się teraz przydaje, jak trzeba sp***alać z własnego domu w Biełgorodzie :mrgreen:Rusek przyłapany na aerobiku :mrgreen:W Polsce pierwsze 300 dronów prosto z Australii. Ukraińcy szkolą się z ich obsługi i testują.Deserek: rosjańskia armia wzięła sobie w końcu do serca przerażającą liczbę swoich strat na froncie ukraińskim i dlatego rozpoczeła masowe szkolenia medyczne wśród kadry żołnierskiej:


JanKozlowski

2022-08-20, 06:33
Niszczenie pozycji ukrów.Legion cudzoziemski ewakuuje rannego.Zniszczone pozycje ukrów.Ukr w okopie.


pazuzu

2022-08-20, 10:51
W sobotę o 8.30 na terenie Sewastopolu zaatakowano dronem kwaterą główną Floty Czarnomorskiej Federacji Rosyjskiej na Krymie, nad budynkiem unosi się kolumna gęstego dymu
A tu widać i słychać jak ruskie próbują z kałacha zestrzleic tego dronaroomestoor

2022-08-20, 14:33
Ukr chciał się rozerwać wraz z 2S7 Pion.Prawy sektor i ich symboleŚpiący ukraińcy.
CoJaTamKurwaWiem

2022-08-20, 20:43
Trochę zdziwiony wania z iwanem :mrgreen:Karaluchy odważyły się wyjść spod ziemi i spotkała je kara.W Soczi gorący dzień :D A na lotnisku zwłaszcza :mrgreen:Deserek: w związku z coraz częstszymi i coraz bardziej skutecznymi atakami Ukraińców na składy broni i amunicji armi karaluszej, szojgu pstawił na najnowszy rodzaj broni. Są już pierwsze zdjęcia ze szkolenia młodych karaluchów z ich obsługi:


~mg_schutze

2022-08-20, 22:28
Sewastopol odpalił fajerwerki.


Maraz80

2022-08-21, 00:35
Córka Aleksandra Dugina zginęła wysadzona w powietrze w Land Cruiserze pod Moskwą. Oraz film z tatusiem w szoku.
MłotNaKacapów

2022-08-21, 15:55
Złapanie i wzięcie niewolę rosyjskiego patrolu rozpoznania.
@Up Kim jest Aleksander Dugin?

Aleksandr Dugin, najbardziej popularny rosyjski strateg, ideolog rosyjskiego imperializmu i eurazjatyzmu, wieloletni członek Czarnego Zakonu SS, jeden z liderów rosyjskiego ruchu faszystowskiego, nazywany ideologiem Putina, człowiek, którego strategię od 15 lat skrupulatnie wciela w życie cały polityczny establishment współczesnej Rosji.

Niezdrowe pomysły Aleksandra Dugina zainfekowały całą generalicję i establishment Rosji. Dugin ma ogromny wpływ na osoby podejmujące decyzje w najważniejszych sferach życia politycznego. Rosyjskie elity podzielają jego poglądy. Książka Dugina pod tytułem „Podstawy geopolityki” została opublikowana przy wsparciu Wydziału Strategii Akademii Wojskowej Sztabu Generalnego Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej i otrzymała rekomendację, jako podręcznik dla tych, którzy podejmują decyzje w najważniejszych sferach życia politycznego. Dugin i jego zwolennicy w swoich niezdrowych roszczeniach, pozostawili w tyle Hitlera i Czyngis-Chana.

– Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma. […] Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej postaci. Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy. Nie dlatego, że nie lubimy Polaków czy Ukraińców, ale dlatego, że takie są prawa geografii sakralnej i geopolityki.

A więc h*j mu w dupę. Sam powinien tam siedzieć w tym samochodzie.

CoJaTamKurwaWiem

2022-08-21, 16:04
Na początek trochę muzyki dla odprężenia :D
Teraz kolej na karalucha przyłapanego na tańczeniu "kalinki" :mrgreen:Pojawiają się coraz to nowsze sposoby na zagospodarowanie trucheł ruskich świń przucownych przez swoich :mrgreen: Tutaj- Skateboard.I na koniec- nowe zabawki od WIelkiego Brata już w drodze!JanKozlowski

2022-08-21, 17:38
Likwidacja ukrów.


~mg_schutze

2022-08-21, 20:30
BWP w płomieniach. Orki pewnie też :)


yaiba

2022-08-21, 23:41
Zasadzka na tanki:
Przechwycona załoga mięsa armatniego:
Warunki w bunkrach/okopach znacznie lepsza niż w większości onucowych domach:JanKozlowski

2022-08-22, 06:32
Walki w okopach.


pazuzu

2022-08-22, 15:47
HIMARS tu , HIMARS tam , HIMARS w doniecku ruską bazę rozjebie wam :)
Baza separatystów Pyatnashka z doniecka dostała wpie**ol dziś o 4 rano
Bayraktar zakupiony przez Litwę dla Ukrainy zaczyna robić porządki z orkami


X