18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

kermicik

2022-06-29, 20:44
Pzh 2000 już na froncie, czekamy na Leopardy

Panzerhaubitze 2000 bereits an der FrontDarkSaian

2022-06-29, 21:38
pare świeżych orków
ten wyglada jakby sam się odstrzelił


ruskaonuca1987

2022-06-29, 22:33
Krzemieńczuk. Rosyjskie Siły Powietrzno-Kosmiczne uderzyły precyzyjną bronią powietrzną w hangary z bronią i amunicją otrzymaną ze Stanów Zjednoczonych i krajów europejskich. Detonacja przechowywanej amunicji spowodowała pożar w niedziałającym centrum handlowym położonym w pobliżu terytorium zakładu plus swoje też zrobił pocisk przeciwlotniczy UA. Dowodów na to jest już ogrom w necie więc zgodnie z nowym regulaminem tu tylko filmik tam gdzie rzeczywiście spadł kalibr.


Załadunek systemu rakietowego obrony powietrznej Pantsir-S1 na okręt desantowy projektu 11770 "Serna" za pomocą morskiego samobieżnego dźwigu pływającego SPK-54150 do wysyłki na Wyspę Węży.


Elitarne jednostki spadochroniarzy rosyjskich zlikwidowały nocą pozycje UA - nikt nie przeżył.


To zaopatrzenie nie dojedzie już do celu.


Sytuacja aktualna okolice Avdiivka


Sytuacja aktualna okolice Lisiczańsk


Lokalizacja nieznana - sytuacja podobna.


I tu podobnie


Przywódcy azova w oczekiwaniu na wyrok sprzątają bałagan po sobie. Tutaj Siergiej Wołyń.

Cost

2022-06-30, 00:15
Rosyjska bateria ACS 2C3 "Acacia" została całkowicie zniszczona przez nasze obliczenia haubic M777 81. brygady powietrzno-powietrznej.Ostrzał pozycji moskalinz drona.. bullseye..Jest taka piosenka prosto w serce.. ukraiński snajper i losowanie.. jest z czego wybierać..Trochę UA artylerii ostrzeliwującej orkobojsówPraca UA obrony przeciwlotniczej92 brygada niszczy rosyjską ciężarówkę zaopatrzeniowąZdezorientowany pan niepowodzeniem zdobycia UA w 3 dni..Zaporoże, oddział moździerzowy


tedwaha

2022-06-30, 02:10
ruskaonuca1987 napisał/a:

Krzemieńczuk. Rosyjskie Siły Powietrzno-Kosmiczne uderzyły precyzyjną bronią powietrzną w hangary z bronią i amunicją otrzymaną ze Stanów Zjednoczonych i krajów europejskich. Detonacja przechowywanej amunicji spowodowała pożar w niedziałającym centrum handlowym położonym w pobliżu terytorium zakładu plus swoje też zrobił pocisk przeciwlotniczy UA. Dowodów na to jest już ogrom w necie więc zgodnie z nowym regulaminem tu tylko filmik tam gdzie rzeczywiście spadł kalibr.

"Nagranie monitoringu w Krzemieńczuku obala oświadczenie ministerstwa obrony Rosji. Moskwa twierdzi, że wybuch w centrum handlowym (…) nie był spowodowany rosyjską rakietą, która w niego trafiła, lecz eksplozją w składzie zachodniej amunicji"


zródło https://polskieradio24.pl/5/1223/artykul/2990207,papiez-franciszek-jednoznacznie-potepil-atak-na-krzemienczuk-padly-slowa-o-barbarzynstwie-rosjan

żródło autora tematy: konsomolska prawda :lodowka:

Niezwyciężony

2022-06-30, 13:17
Cytat:

Na takie info od wojska czekałem. Według UKR Dowództwa Operacyjnego "Południe" wojska rosyjskie opuściły Wyspę Węży :) Wczoraj było tam duże wzmożenie, ruch małych jednostek i śmigłowców.


Za RUS media powołujące się na ministerstwo obrony rosji: rosyjskie wojsko w geście dobrej woli zaprzestało wykonywać zadania na Wyspie Węży i ewakuowało garnizon.
PanTao2000

2022-06-30, 14:39
Ostrzał Wyspy Węży z m. in, ahs Bogdan zmusił Rosjan do odwrotu


tedwaha

2022-06-30, 16:02
Nie wiem co to za akcja ale holywood to sie k***a chowa


PanTao2000

2022-06-30, 18:57
Zjeby kadyrowa w akcji :-D :mrgreen:


kermicik

2022-06-30, 19:46
Ukrainski dron atakuje rosyjskich piechurów.
Miejsce: obok zapory z byle jak pukladanych sosenekŻenująca propaganda rosyjska pani twierdzi że rosja zestrzelila już 1000 Bayraktarow, nie wiem czy chociaz z 80 sztuk Ukraina kupiła...
Miejsce: rosyjska tv publiczna


DarkSaian

2022-06-30, 21:45
Celne trafienie w orka
artyleria 2S22 "Bogdan" z pomocą drona TB2 ostrzeliwała wyspy węży w ostatnich dniach. Co spowodowało cofnięcie się z niej rosyjskiej armii


opatrywanie żołnierzanowe martwe orki

samochody ostrzelane przez 3 siłe

Cost

2022-07-01, 02:02
Ready, set, go, napie**alamy i sp***alamy .. UA odział moździerzowy pracujący w Donbasie


Tutaj źli banderowcy spłoszyli psa w 0:12 ..
Rozpracowany ruski bmp-1
Dron kontra ruska ziemianka
W ramach „kroku dobrej woli” okupanci postanowili przekazać Siłom Zbrojnym jedną haubicę MTLB i haubicę 2B16 „Nona-K”.
Nie wymaga komentarza..
Tak wygląda Pan "Bohdan" który pomógł min w ostatnim ostrzale Wyspy Węży..


Ten znany już nam i lubiany nasz przyjaciel wąsacz Białorusin (kto regularnie śledził temat ten wie) z prostym przekazem..Według opisu ze źródła film przedstawia wycofujące się jednostki UA pod ostrzałem..Według opisu ze źródła film przedstawia wycofujące się jednostki UA pod ostrzałem..Kilka Marks na jednym z UA s-300..
5x dron
13x rakiety dalekiego zasięgu..Rozminowywanie rosyjskich min z drona..Ruski kierowca sp***ala tak że nie zważa na ziomala który ciągnie się za furą..Ostrzał pozycji UA amunicją fosforową..Ukraińskie Siły Zbrojne wyzwoliły z rąk najeźdźców wioskę Potiomkino w obwodzie chersońskim

Niby nic nie ma a jednak jest.. fragment szkolenia UA wojsk..Zmontowane wideo pokazujące ostatni ostrzał ruskich na wyspie węży


1bolek1

2022-07-01, 06:43
coś dla trolli ruskich
yaiba

2022-07-01, 08:54
Świnie, świnie, wszędzie świnie:

Co tu się odjebaoo. Jak to jest prawdziwy materiał to kolezka chyba nie ma dziury w dupie i nie sra ze strachu a jaja ma tytanowe powlekane kevlarem :shock: :shock: :shock:
Niech mi ktoś powie, ze to nie jest z jakiejs gry :shock:


tedwaha

2022-07-01, 11:23
Krab idu na żer w rytm 4tankistów i sabaki
Sorry za jakość musiałem bitrate uciąć żeby się zmieściło
X