18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA .

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


spoiler

svenio

2022-05-23, 22:57
Wojownicy Azowa kapitulacja ciekawe tatuaże , po 2 wojnie ss manów łapano i rozpoznawano po tatuażach minęło blisko 80 lat i nadal tak można rozpoznać orientacje polityczna


1bolek1

2022-05-23, 23:20
,,Tymczasem ukraincy zmontowali filmik po wystąpieniu Dudy,,
nie wiem kto montował, ale polecam ten film, bo sam miałem ubaw

a ten mój, przedstawia ruskich z gównem w gaciachi taki jeszcze pączekteraz zagadka,
kto odgadnie tło muzyczne
ale nie odpisujcie, bo admin moze mieć.....

banan486

2022-05-24, 04:38
Ktos wrzucil tu pierwszy wywiad , tutaj jest drugi


DariuszKalafior

2022-05-24, 05:39
Ukraińscy żołnierze 58mej brygady zmotoryzowanej wystosowali apel do żyda Żeleńskiego w którym mówią o wysokich stratach , nie posiadają amunicji , broni a nowi żołnierze którzy przybyli na uzupełnienie nie posiadaja żadnego doświadczenia bojowego i nigdy nie trzymali karabinu w rękach ....czyli ogólnie robią że swoich ludzi gorsze mięso armatnie niż robi to Federacja Rosyjska , brak jakiejkolwiek logistyki na WLASNYM terenie , oczywiście jest to wynik KORUPCJI i ZLODZIEJSTWA jakie panuje w szeregach Ukr armii , nawet w takich chwilach ta swołocz woli okradać swoich z naszej polskiej bądź amerykańskiej broni !!!
Sołdaty 14tej brygady analogicznie to samo , znowu robią mięso armatnie ze swoich ludzi oraz okradają swoich ze sprzętu wojskowego


Robert_X

2022-05-24, 09:18
Przykłady denazyfikacji kacapów
1bolek1

2022-05-24, 09:56
nie wiem jak skutecznie zadziałał, ale nagranie z amunicji krążącej


Robert_X

2022-05-24, 11:26
Kacapskie czołgi w końcu dotarły do centrum Kijowa.....


Bombas

2022-05-24, 13:15
Trochę propagandy z obu stron

Szkolenia wojskowe i pierwszej pomocy dla młodzieży ukraińskiej:Azovski ikoniczny snajper tym razem bez uśmiechu przyjmuje ruble na nowej drodze życia:


Uśmiech pozostał w katakumbach:

banan486

2022-05-24, 15:56
jeden z gatunku naczelnych kacapow wabiacy sie medwediew rzuca banankami; zdjecie z zrodla i tlumaczenie

O „inicjatywach pokojowych”

Zachód chwycił swędzenie do tworzenia „planów pokojowych”, które powinny doprowadzić do rozwiązania kryzysu na Ukrainie. I byłoby dobrze, gdyby chodziło o przygotowanie opcji, które w jakiś sposób uwzględniają realia. Ale – nie, to tylko czysty strumień świadomości europejskich grafomanów.

Ostatnio wyróżniły się Włochy, które według prasy włoskiej za pośrednictwem swojego MSZ przekazały sekretarzowi generalnemu ONZ Guterresowi czteroetapowy plan pokojowego rozwiązania Ukrainy. Wydaje się, że przygotowali go nie dyplomaci, ale lokalni politolodzy, którzy czytali wiele prowincjonalnych gazet i operują tylko ukraińskimi podróbkami.


Oto niektóre z tych pomysłów.

1. Neutralny status Ukrainy i nieskrępowana akcesja do UE.

Masz rację co do statusu neutralnego. Ale o członkostwie w UE... Cóż, wiedzą, że to kłamstwo. Niezależnie od tego, jak bardzo Kijów bawi się marzeniami o zanurzeniu się w europejskiej idylli, bez członkostwa w NATO nie ma szans. Nikt teraz nie czeka na Ukrainę w NATO.
Ale po prostu UE wyraźnie nie chce tego widzieć, to zbyt kosztowne i niebezpieczne. Dlatego oferują surogatki. Dosyć uchodźców, którzy już otrzymali niemądre schronienie. Chyba że szaleni polscy władcy są gotowi do targowania się na ten temat w zamian za zachodnie regiony Ukrainy. Co więcej, szaleni Bałtowie mówią o przystąpieniu Ukrainy do UE, by zwiększyć własną wagę polityczną, osłabioną chroniczną rusofobiczną biegunką.

2. Autonomia Donbasu przy zachowaniu jej w ramach Ukrainy.

Oczywiste bzdury i tanie projekcje. Decyzje o ich losach w Republice Donbasu zapadły ostatecznie i nie wrócą. To jest nie do przyjęcia dla każdego, kto pamięta los porozumień mińskich i zabijanie ludności cywilnej w ŁRL i DRL.

3. Pełna autonomia Krymu w ramach Ukrainy.


DarkSaian

2022-05-24, 16:08
Normalnie teatr

mg_schutze

2022-05-24, 18:35
Kacapia pochwaliła się w TV Tulipanem, ukry nakryły Tulipana M777
DarkSaian

2022-05-24, 20:00
Jak miało rozminowywanie wyglądać...a jak idzie
Przechwycona rozmowa żołnierza na froncie z żoną


DariuszKalafior

2022-05-24, 21:15
Opis tłumaczony z telegramu

115. brygada odmówiła pójścia na pewną śmierć - kijowski reżim umieścił ich w areszcie śledczym, oskarżając ich o dezercję

Wcześniej odmówili śmierci w Siewierodoniecku, spisując apel do Zełenskiego i Naczelnego Wodza Sił Zbrojnych Ukrainy Załużnego:

„Odmawiamy wykonywania misji bojowych, nie mamy posiłków. Brak ciężkiego sprzętu. Na posiłki czekamy od 2 tygodni, ale ich nie ma. Zostaliśmy wysłani na pewną śmierć. Brak polecenia. Nie ma technologii i szacunku dla ludzi….w takich warunkach odmawiamy wykonywania misji bojowych!


Precyzyjne uderzenie


DukeTommy

2022-05-24, 21:35
Nawet kurdupel kremlowski, flegmatyk ławrow i ta suka bolszewicka się dograli do kawałka.Marten19

2022-05-24, 23:45
Emerytowany Jenerał onucov zestrzelony w su-25. Chyba kiepsko z pilotami, skoro biorą już emerytów. Kalafior I ten drugi cwe* - ch*j wam w dudę.

X