18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukradli Bankomat Z Aldi

T3RMINATOR • 2018-02-05, 21:27
Przednia akcja z włamania w sieci supermarketów Aldi ,włamywacze wyważali drzwi do zamkniętego sklepu przy pomocy skradzionego Land Rovera następnie podczepili do liny bankomat który uprzednio był staranowany terenówką i przy pomocy szlifierki kątowej usunęli ze ściany, trochę mieli problemy z wyjechaniem ale dali rade nastepnie załadowali na pake innego podstawionego wozu i w długą , w miejscowości Chatteris w Anglii :krejzi:




Cytat:

Balaclava-clad ram-raiders used a stolen Land Rover to smash their way into an Aldi and make off with a cash machine, shocking footage released today (wed) reveals.

CCTV shows the Land Rover Defender ploughing into the front entrance of the shop in reverse, sending the sliding doors flying.

The 4x4 reverses again at speed, dislodging the ATM from the wall.

A group of men - one carrying what appears to be an angle grinder - work to dislodge the vehicle.


-_..........._-

2018-02-05, 21:35
I co wywarzyli? Żur czy kwaśnicę?

Lukasz2525

2018-02-05, 21:38
Szlifierka kontowa, to konta w banku szlifuje czy co ? Bo ja zawsze myślałem, że kątowa, ponieważ ma tarczę pod kątem względem silnika, ale co ja tam wiem.

~Sunday

2018-02-05, 22:15
Lukasz2525 napisał/a:

Szlifierka kontowa, to konta w banku szlifuje czy co ? Bo ja zawsze myślałem, że kątowa, ponieważ ma tarczę pod kątem względem silnika, ale co ja tam wiem.



Lukasz2525, spacja przed pytajnikiem. Faktycznie mało wiesz. 8-)

HeMan123

2018-02-05, 23:25
audi hahaha weź koleś idź na narty póki masz ferie

dorośniesz to zaczniesz rozróżniać samochody :)

woytasw

2018-02-06, 09:17
Kwiatki mogli zajumać. Byli by romantykami. Zwierzaki rzucili się jedynie na kasę :/

furandi

2018-02-06, 09:50
Zginał ktoś? Nie, zabrali to, co chcieli i nikt nie ucierpiał. Lepsze to, niż małpa z pistoletem na stacji benzynowej.

T3RMINATOR

2018-02-06, 10:01
HeMan123 napisał/a:

audi hahaha weź koleś idź na narty póki masz ferie

dorośniesz to zaczniesz rozróżniać samochody :)




Jak ty dorośniesz zaczniesz czytać ze zrozumieniem i może dowiesz się że Aldi to taka sieć niemieckich dyskontów :mrgreen:


jebiewaszematki

2018-02-06, 11:59
powinni uczyć sie od Polaków amatorszczyzna

An4lTerror

2018-02-06, 13:10
Dajcie spokój, oni po prostu nie wiedzieli, że tak nie można ;x

CarpeDiem93

2018-02-06, 13:16
Serio jeszcze kradną bankomaty, kiedy już we wszystkich jest farba niszcząca banknoty i gps?

Gdzio90

2018-02-06, 13:36
Tutaj troche mniejsi włamywacze

Cytat:

Zuchwałe włamanie do bankomatu w Kazachstanie! Internauci żądają surowego ukarania sprawców i rzucenia ich kotom na pożarcie! Bank stracił na tym ataku 17 tysięcy tenge, czyli 180 złotych. Sprawcami były żarłoczne myszy, które upatrzyły sobie bankomat i znajdujące się w nim pieniądze na schronienie przed mrozem. Część pieniędzy zjadły, część poobgryzały.

Po odkryciu, że doszło do ataku na bankomat, pracownicy banku natychmiast go opróżnili, a resztki pozostałe po skonsumowanych przez gryzonie banknotach wrzucili wraz z nimi do pudła.
Kierownictwo banku oświadczyło, że przestępcy nie poniosą kary, mimo że w internecie krąży film dokumentujący napad i pokazujący dwie myszy wśród poobgryzanych pieniędzy. Jednak na portalach społecznościowych rozgorzała gorąca dyskusja na ten temat. Pojawiły się żądania, by złodziejki ukarać z całą surowością i „dać je kotom na pożarcie”




Sz...........la

2018-02-06, 14:12
Wszystko opisałeś tak dokładnie, że nie musiałam już oglądać filmu.

Gdzio90

2018-02-06, 14:44
nie napisałem tego