18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukradł samochód, zabił pieszego i doprowadził do wypadku.

masturbator • 2016-01-31, 05:42
Sytuacja miała miejsce w moim mieście w czwartek 28 stycznia. Sam później jechałem do pracy autobusem i widziałem "część" tego co pozostało po wydarzeniu.

18-latek wsiadł do samochodu kobiety, kazał wieźć się za miasto, następnie przejął kierownicę, kobieta uciekła z samochodu i zawiadomiła policję, pościg za złodziejem odbywał się w centrum miasta, koleś zabił człowieka na przejściu dla pieszych, jechał pod prąd i zderzył się na końcu ze skodą, pomimo tego dalej uciekał ale już pieszo, złapali go. I teraz najzabawniejsze, a może nie, grozi mu do 15 lat... DO 15 lat. Czyli może dostać mniej. Bez komentarza.

Link do artykułu:
http://www.24jgora.pl/artykul,13999



Tutaj macie zapis niedawno co udostępniony z pościgu, w 38 sekundzie nagrania ścigany uderza pieszego z dużą prędkością, wcześniej prawie uderza w autobus miejski.

domat1

2016-01-31, 08:12
jak prokurator będzie kumaty, to dorzuci jeszcze kilka paragrafów, a 18-letni śmieć będzie miał w dupie jesień średniowiecza jak inni osadzeni dowiedzą się co zrobił

ziomandrzej

2016-01-31, 08:28
Postawią mu zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci a powinni zabójstwa... W uSA jest coś takiego jak sumowanie wyroków, oto jeden z przykładów, dla których warto się zastanowić czy to nie jest dobre rozwiązanie... Reasumując: od 3 do 15 lat w Polsce za to co zobaczyliśmy, a w uSA jakies 25-30 lat (zmierzyłem ekierką).

kaktus83

2016-01-31, 08:33
domat1 napisał/a:

jak prokurator będzie kumaty, to dorzuci jeszcze kilka paragrafów, a 18-letni śmieć będzie miał w dupie jesień średniowiecza jak inni osadzeni dowiedzą się co zrobił



ch*ja mu zrobią inni osadzeni. Chyba, że jest pedofilem/gwałcicielem/konfidentem.

elfis

2016-01-31, 09:32
dla mnie jest to zabójstwo a kara 25 lat dla rodziny zmarłego to i tak za mało

Dzisiaj

2016-01-31, 09:58
ja pie**ole :homer: ja mam lepsza jakosc w kamerce zakupionej w necie... gdzie meldunki przez radio ? prosba o wsparcie itd ? Dlaczego mi sie wydaje, ze ten radiowoz jechal tak by spalic jak najmniej paliwa ? Czy przypadkiem radiowozy nie powinny posiadac malych potworkow pod maska - tak by dogonic 99.9% samochodow ? czy tylko mi sie wydaje, ze policjant na koncu wyglada jak jakas parodia ?

gupichuj

2016-01-31, 10:06
Dzisiaj napisał/a:

e :homer: j


Karetką go gonili

KolekcjonerDobrego

2016-01-31, 10:39
dlatego podczas pościgów powinni strzelać aby wyeliminować zagrożenia a nie bawić się z ganianego i narażać innych uczestników ruchu. Ta sytuacja pokazuje do czego dochodzi kiedy policja nie reaguje.
Dochodzi już do kpiny, że bandziory rozjeżdżają policjantów i taranują ich auta.
Jeśli prokurator ma coś dorzucić to może pytanie dlaczego nie zatrzymano go od razu.

iamthelaw

2016-01-31, 11:44
Teraz rządzi pis i ziobro zrobi pokazówkę. Grozi mu 15 lat, powiesi się w celi na sznurowadle.

ka...........ly

2016-01-31, 12:48
iamthelaw napisał/a:

Teraz rządzi pis i ziobro zrobi pokazówkę. Grozi mu 15 lat, powiesi się w celi na sznurowadle.


No i z pożytkiem dla społeczeństwa. Pokazowo najwyższy wymiar kary, bez szans na wcześniejsze warunkowe zwolnienie.
I niech się wiesza, nie będzie trzeba kasy na jego utrzymanie.

eunstachy

2016-01-31, 13:36
Dzisiaj napisał/a:

gdzie meldunki przez radio ? prosba o wsparcie itd ?



Za dużo filmów się naoglądałeś.

Siberian_Meat_Grinder

2016-01-31, 14:48
Dzisiaj napisał/a:

ja pie**ole ja mam lepsza jakosc w kamerce zakupionej w necie



1 .taki sprzęt Ojczyzna dała, takim się posługują

Dzisiaj napisał/a:

gdzie meldunki przez radio ? prosba o wsparcie itd ?



2. za dużo filmów gościu - ciężko się jedzie w pościgu z gruszką od radia w jednej łapie zważywszy na to, że na 90% gość miał służbę sam - tak, Ruch Drogowy właśnie w ten sposób pełni ponad 50% służb, szczególnie w nocy.

Dzisiaj napisał/a:

Dlaczego mi sie wydaje, ze ten radiowoz jechal tak by spalic jak najmniej paliwa ? Czy przypadkiem radiowozy nie powinny posiadac malych potworkow pod maska



3. to jest zwykły patrolowy, oznakowany radiowóz z normalnym silnikiem. Pewnie jakaś KIA ze 140KM. A ty dalej żyjesz w przekonaniu, że cywile jeżdżą tylko Polonezami, Matizami i Astrą 1.4?

Dzisiaj napisał/a:

czy tylko mi sie wydaje, ze policjant na koncu wyglada jak jakas parodia ?



4. policjant biegnie w ten sposób dlatego, że przy pościgu jest ryzyko zgubienia broni służbowej albo wypięcia magazynka - widać na filmie, że tą broń poprawia, ewentualnie sprawdza, czy dobrze leży w kaburze. Plastikowe kabury lubią się często odblokować ... a nie każdy policjant jest maniakiem, żeby wydawać prywatną kasę na smycze taktycznie do broni. Ogólnie takie wyposażenie powinno być wydawane obowiązkowo z magazynu. Za zagubienie broni, elementu broni czy amunicji czeka go sąd, prokurator i zwolnienie ze służby. Dlatego też bardzo często widać funkcjonariuszy biegnących z ręką na kaburze - nie dlatego, żeby szybciej tą broń wyciągnąć - ale po to, by jej nie zgubić.

5. Chciałem Cię obrazić, ale szkoda na Ciebie słów ...


KolekcjonerDobrego napisał/a:

dlatego podczas pościgów powinni strzelać aby wyeliminować zagrożenia a nie bawić się z ganianego i narażać innych uczestników ruchu. Ta sytuacja pokazuje do czego dochodzi kiedy policja nie reaguje.



Kolejny kowboj - strzelać w mieście ... ludzie na chodnikach, za szybami w domach (bo syrena wyje i trzeba podejść do okna zobaczyć co się dzieje), inni kierowcy w autach obok ... o celności strzelania podczas jazdy z grzeczności nie wspomnę - poważnie myślisz, że tak łatwo unieruchomić pędzący pojazd bronią kal. 9mm strzelając do niego z tyłu?

Panowie - i wy się dziwicie, że tylu odpada na testach psychologicznych do służb mundurowych ... nie wystarczy robić 200 pompek, trzeba czasem też myśleć i posiadać przynajmniej minimum wyobraźni.

CichaWoda

2016-01-31, 15:23
jeżeli jest synem prokuratorki lub jakoś niedojeba z sejmiku to nie będzie siadział wogóle bo załatwi sobie lewe papiery itp

osa79

2016-01-31, 15:52
dlatego policja musi strzelać do każdego zjeba który nie reaguje na wezwania policji, czy na ulicy, stadionie, koncercie itp...

hellbwoi

2016-01-31, 16:01
A powinien dostać kulkę, nie 15 lat.