18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukaranie za psa zajebanie

MisDetonator • 2019-04-15, 14:33
Pewien żółty pan postanowił ukraść cudzego pieska celem zjedzenia. Szczęśliwie właściciel nakrył złodzieja, nieszczęśliwie dla pieska było już za późno. Za zaj***nie psa i próbę zaj***nia go wymierzana jest kara. W mojej i większości sadolowej braci zbyt słaba; niestety możemy mieć tylko nadzieję że ciąg dalszy nadawałby się na harda...

krasnal_hałabała

2019-04-16, 19:56
poligon6 napisał/a:

Wiadać od razu że kraj trzeciego swiata. W cywilizowanych krajach człowiek jest wdzieczny jak ktos pozbywa siue za niego niechcianego pchlarza. Kiedys każda wioska miała takiego uczynnego dziadka, ktory dawał jeszcze za pchlarza 5 zł. Dziadek głodził pieska tak z tydzień, a potem wytapiał z niego smalec. wiem ze to dziwne ze najpierw głodził, ale tak wytapiano psi smalec od zarania dziejów.



A wór do jeziora już wrzuciłeś?

kozi1114

2019-04-16, 20:01
A Ja pytam gdzie w tym czasie był JOHN WICK ?

czarnyrlz

2019-04-16, 20:28
Dobry materiał na głównej. Piwko

Taz

2019-04-17, 01:23
poligon6 napisał/a:

(...)



Kiedyś były takie czasy, ze takie gowno warte pomioty jak Ty, można było dla sportu skrócić o głowę, a w rekompensacie zapłacić właścicielowi równowartość butelki pitnego miodu, ale czy to powód zeby przypominać Ci albo uświadamiać o tym, ześ z rynsztoku i Twoje miejsce jest w dolnych partiach społeczeństwa?

poligon6

2019-04-17, 08:25
Taz napisał/a:

Kiedyś były takie czasy, ze takie gowno warte pomioty jak Ty, można było dla sportu skrócić o głowę, a w rekompensacie zapłacić właścicielowi równowartość butelki pitnego miodu, ale czy to powód zeby przypominać Ci albo uświadamiać o tym, ześ z rynsztoku i Twoje miejsce jest w dolnych partiach społeczeństwa?



Coś ci sie pomyliło ofiaro proletariackiego wyciagania z chlewika parobasów.

Król August III Sas z upodobaniem strzelał do psów. A w szlacheckiej Polsce jak chciano upodlić człowieka to wieszano go pomiedzy psami. Z tąd też powiedzenie "Pies ci morde lizał". Dopiero gdy do władzy doszły tobie podobne chudopachołki, które mój dziadek karmił marchwia i brukwią by miały siłe jak kon zapie**alać w polu, to wszystko staneło na głowie.

Spaliscie razem ze świniami w oborze, albo z psami w budzie i tak wam teraz zostało. Komuna was z tych obór i bud wyciagneła do miasta, z niektórych zrobiła nawet "śwńska inteligencje", z dobrobutu poj***ło wam sie w głowach. Z chlewa wprawdzie świni nie mogliscie zabrac do miasta, ale psa z budy juz tak. I teraz kwiczycie jak te świnie z którymi kiedys spaliście, jak ktoś ma wyrabane na wasze pchlarze, trzymane w domu.

krasnal_hałabała napisał/a:


A wór do jeziora już wrzuciłeś?



Wór do jeziora to ostateczność. Lepiej zapłacić nawet 80zł wetowi i mieć problem z głowy. Chociarz ostatnio niektórzy pie**ola o godnej starosci dla pchlarzy i chca by zwierze sie meczyło. Znaczy wet je szpikuje lekami, ty płacisz a potem i tak zdycha w meczarniach. A wiec niedługo wory moga wrócic do łask.

Seavitia

2019-04-17, 11:27
poligon6 napisał/a:

Wiadać od razu że kraj trzeciego swiata. W cywilizowanych krajach człowiek jest wdzieczny jak ktos pozbywa siue za niego niechcianego pchlarza. Kiedys każda wioska miała takiego uczynnego dziadka, ktory dawał jeszcze za pchlarza 5 zł. Dziadek głodził pieska tak z tydzień, a potem wytapiał z niego smalec. wiem ze to dziwne ze najpierw głodził, ale tak wytapiano psi smalec od zarania dziejów.



Mam pytanie - nienawidzisz tak zwierząt z zazdrości, że trzymane w domu widzą cycki częściej niż ty kiedykolwiek zobaczysz? BA! W przeciwienstwie do ciebię mogą nawet pomacać, czy użyć jako poduszki.

poligon6

2019-04-17, 11:40
Seavitia napisał/a:

Mam pytanie - nienawidzisz tak zwierząt z zazdrości, że trzymane w domu widzą cycki częściej niż ty kiedykolwiek zobaczysz? BA! W przeciwienstwie do ciebię mogą nawet pomacać, czy użyć jako poduszki.



Bardzo lubie zwierzeta, zwlaszcza po reinkarnacji w kiełbase, schab, żeberka, oraz tym podobne jak skóra na buty, paski, portfele.

I tak jak pisałem, to co kto wyprawia w swoim domu, w tym przypadku ze zwierzetqami to jego sprawa. Druga sprawa ze raczej pchlarz z powodu braku woli i swiadomosci nie moze legalnie uczestniczyc w praktykach sexualnych. Ale jestem w tym względzie tolerancyjny.