18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ujemne IQ

Magicpolish • 2020-08-13, 17:03
Ciężka praca


Halman

2020-08-13, 17:05
tik tok zawładną dziecięcymi umysłami...

Pralpunkt

2020-08-13, 17:24
Po co takie śmieci tutaj dajecie

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-13, 18:20
Jak ktoś myśli, że to nie jest ustawka, to ma niższe IQ, niż pół tego murzyna....

BrunerOvned

2020-08-13, 18:33
Wbrew pozorom trzeba mieć łeb, żeby coś takiego wymyślić...

DzidaZawodnik

2020-08-13, 18:49
Śmiechu warte, panie Drozda.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jak ktoś myśli, że to nie jest ustawka, to ma niższe IQ, niż pół tego murzyna....



Autor i 13 osób które dąło temu piwa .

Halman

2020-08-13, 18:54
DzidaZawodnik napisał/a:


Autor i 13 osób które dąło temu piwa .


a zaraz trafi na główną zebrać 500 + piw...

solltys

2020-08-13, 19:40
Do wszystkich którzy dali pod tym gównem piwo że wylądowało na głównej:

Jak znów będziecie mieć ból dupy że wszyscy Was w nią jebią na każdym szczeblu, od znajomych ze wsi po rządzących to przypomnijcie sobie jakie gówna piwkujecie i zastanówcie się czy nie ma tu pewnej korelacji, zamiast obwiniać o ten stan rzeczy wszystkich dookoła.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-13, 19:43
DzidaZawodnik napisał/a:

Śmiechu warte, panie Drozda.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:
Jak ktoś myśli, że to nie jest ustawka, to ma niższe IQ, niż pół tego murzyna....


Autor i 13 osób które dąło temu piwa .



Ja tak na to nie patrzę, w sumie to nawet śmieszne i to, że ktoś postawił piwo, nie oznacza z automatu, że wierzy w to, że to nie ustawka...

Magicpolish

2020-08-13, 20:22
DzidaZawodnik napisał/a:

Śmiechu warte, panie Drozda.
Autor i 13 osób które dąło temu piwa .



A tobie w dupe xD

Zywezwłoki

2020-08-13, 21:49
No tak co ten shit tu robi czy ktoś chce ten portal czy tam stronkę na dno sprowadzić
To nie Instagram ;_;

Bonifacy69

2020-08-13, 23:20
Kto z czarnymi i ciapatymi pracował ten się w cyrku nie śmieje. Rok temu na magazynie kiedy wyjechałem dorobić na wakacje robiłem na wózku, woziłem różne owoce i warzywa dla helmutow. Kiedy stanąłem sobie trochę się popierdslać zobaczyłem jak młody ciapus pcha wózek z odpadkami do wyj***nia( zgniłe pomidory, cytryny itp.generalnie wszystko).
Chłopak cała hale dymał z tym by na końcu ręcznie, łapami wrzucać to do odpadów, najlepsze jest to, że ten wózek miał na dole, dźwignie która umożliwia wykiprować ten wózek odrazu. Ciapus robił tam 3 miesiące i ani razu nie skapnal się do czego służy ta czarna wajcha na dole. Oczywiście solidarnie, nikt nie raczył go poinformować. Pewnie zapie**ala tak do dziś ;-)

DzidaZawodnik

2020-08-13, 23:28
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ja tak na to nie patrzę, w sumie to nawet śmieszne i to, że ktoś postawił piwo, nie oznacza z automatu, że wierzy w to, że to nie ustawka...




Piwo dostaje autor, a nie filmik.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-14, 07:34
DzidaZawodnik napisał/a:

Piwo dostaje autor, a nie filmik.



No tak, piwo dostaje autor, od kogoś, komu filmik się spodobał. Czyli de facto dostaje filmik. Akurat mimo, że piwka nie dałem, do tych co dali, bym się nie przypie**alał. Gorsze gówna tafiały na główną.