18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ujęcia jak z kina akcji, a to wszystko na żywo!!!

CoJaTamKurwaWiem • 2018-03-31, 06:03
San Francisco, Kalifornia - policja z San Francisco opublikowała dramatyczne wideo ze strzelaniny w zakładzie fryzjerskim, w którym zabity został jeden klient, pięciu zostało rannych, w tym oficer.

Dwadzieścia jeden-letni Jehad Eid z Suisun City, który znajduje się około 47 mil na północny wschód od San Francisco, zmarł w szpitalu po konfrontacji 21 marca.

Na spotkaniu w ratuszu w czwartek wieczorem policja powiedziała, że ​​poszli do fryzjera, by znaleźć Jehada po tym, jak jego rodzina doniosła, że zagroził im i miał broń.

Policja powiedziała, że ​​rodzina Jehada zadzwoniła na policję po tym, jak zagroził, że ich zastrzeli.

Kiedy policja skonfrontowała się z Jehadem w zakładzie fryzjerskim w Genewie niedaleko Mission Blvd., ten strzelił kilka razy do oficerów.

Jak, k***a, można nazwać dzieciaka "Jehad"...? :homer:


~Velture

2018-03-31, 06:19
Przynajmniej wiemy, że ma dzieci :kawa:

Noside

2018-03-31, 06:48
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


Jak, k***a, można nazwać dzieciaka "Jehad"...? :homer:


Islam przechodziło bez reakcji, to teraz są Jihady, a zaraz będą Śmierćniewiernym i inni

mamurra

2018-03-31, 12:21
"w tym oficer", "ten strzelił kilka razy do oficerów"

Ang. "officer" nie oznacza oficera, ale funkcjonariusza.

W tym kontekście.

forest1600

2018-03-31, 14:41
"Dwadzieścia jeden-letni Jehad Eid z Suisun City, który znajduje się około 47 mil na północny wschód od San Francisco, zmarł w szpitalu po konfrontacji 21 marca."

Dwadzieścia jeden-letni? ja pie**olę... Weź słownik do ręki lepiej dziecko.

Tafariel

2018-03-31, 14:43
I co znowu będą pie**olić, że brutalna policja zastrzeliła niewinnego ojca ośmiorga dzieci? :homer: Koleś o imieniu dżihad na pewno sam był normalny i miał normalnych rodziców :idzwch*j:

SirMajkel

2018-03-31, 16:35
Jehad zrobił mały dżihad.

CoJaTamKurwaWiem

2018-03-31, 17:05
mamurra napisał/a:

"w tym oficer", "ten strzelił kilka razy do oficerów"

Ang. "officer" nie oznacza oficera, ale funkcjonariusza.

W tym kontekście.


W tym kraju kazdy "funkcjonariusz" jest oficerem.

Henboh

2018-03-31, 23:17
forest1600 napisał/a:

"Dwadzieścia jeden-letni Jehad Eid z Suisun City, który znajduje się około 47 mil na północny wschód od San Francisco, zmarł w szpitalu po konfrontacji 21 marca."

Dwadzieścia jeden-letni? ja pie**olę... Weź słownik do ręki lepiej dziecko.


Fantastico jest w tej "gęsi" mocne.

Swoją drogą nie wyłapałeś, że dżihad, znajduje się 47 mil od SF :D

Można to było tak napisać, ale komu by się chciało: "Dwudziestojednoletni przestępca z Suisun City, które znajduje się około 47 mil ..."

lechuakd1

2018-03-31, 23:38
Ten w kajdankach od 3:20 do 3:40 ma niezłą misje :D

koxu42

2018-04-01, 08:53
Całe miasto wie że ten typ co darł morde ma dzieci.

PanAndrzej666

2018-04-01, 13:52
też bym im groził jakby mi tak na imię dali

pishczel

2018-04-01, 16:47
forest1600 napisał/a:

"Dwadzieścia jeden-letni Jehad Eid z Suisun City, który znajduje się około 47 mil na północny wschód od San Francisco, zmarł w szpitalu po konfrontacji 21 marca."

Dwadzieścia jeden-letni? ja pie**olę... Weź słownik do ręki lepiej dziecko.



k***a ale wy ograniczeni jesteście. Wziął słownik, taki internetowy. Translator na to mówią. pie**oli go pewnie składnia czy gramatyka, ważne jest, że typ ma dzieci.