18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ufna Rosjanka

nowynick • 2018-07-05, 08:54
Ten pierwszy to przeleciał na tyle blisko, że wszystko zagłuszył i aż musieli dubla robić :D .

Seksiaczek

2018-07-05, 21:00
ch*j z helikopterami,wystarczy jedna mała rakietka w śmigło,żeby to drogie cholerstwo zniszczyć.

traf

2018-07-05, 23:16
edek.bajzel napisał/a:


pełne gacie to sam byś miał, gdybyś nie napisał komentarza,
bo putin ciebie,, poprosił,,
k***a, jak mnie wk***iają takie zjeby jak ty

Nie poprosił tylko przy piwku zasugerował :)

FanatiCS

2018-07-05, 23:44
A srał to pies ile kto ma helikopterów, dzisiaj wojen nie prowadzi się żeby wygrać czy się bronić tylko po to żeby napełnić konta koncernom zbrojeniowym. My wszyscy dostaniemy ostro po kieszeni bo zamiast rządy mamy dupolizów amerykańskich którzy bez mojej zgody zakupili za prawie 40miliardów złociszy ch*ja warte patrioty. Jak ktoś łyknął papkę medialną że to nam w czymkolwiek pomoże to proponuję się obudzić. Do tego kredyt na ch*j wie jakich warunkach na te patrioty zaciągnięto w zagranicznych bankach bo Polski rząd nie może pożyczać w naszych bankach.

CCCP

2018-07-06, 00:53
FransFr napisał/a:



Uwierz mi, łanie wciąż czują oddech Stingerów na karku...



Domyślam się, że to nawiązanie do Afganistanu w latach 79-89, prawda? Ta ogromna skuteczność Stingerów w Afganistanie to tylko murikański mit. Owszem, na początku były dość upierdliwe dla sowieckiego lotnictwa, ale to tylko przez efekt zaskoczenia. Nikt się ich tam nie spodziewał, więc Rosjanie byli w powietrzu zbyt pewni siebie. W górzystym terenie Stringer po prostu głupiał i kiedy piloci śmigłowców połapali się już, z czym mają do czynienia, to bez problemu wymanewrowywali te rakiety. Większa była szansa, że zajebiesz w skały, unikając rakiet na niskim pułapie, niż że strąci cię Stringer.

szuleq

2018-07-06, 12:03
Panie boze spraw by te cudowne maszyny zabily jak najwieksza ilosc ukraincow ! i zeby oni juz do nas nie przyjezdzali . AMEN

edek.bajzel

2018-07-06, 19:15
szuleq napisał/a:

Panie boze spraw by te cudowne maszyny zabily jak najwieksza ilosc ukraincow ! i zeby oni juz do nas nie przyjezdzali . AMEN


konto od 9 lat, a tylko 166 postów, lat teraz 27
pewnie twój pam buk, ciebie wysłucha,
choć na twoim miejscu, wolałbym się modlić o fajną żonę i mądrość,
bocie

Pa...........in

2018-07-07, 00:02
takiego Havoc'a to mam w jednym paluszku na BF4