18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Udowadniamy, że nas dymają. Teraz 1001 zdrapek za 2000 zł i?

nocnyduszek • 2016-04-28, 16:35
Wydaliśmy na gry lotto już 7.000 zł nasze doświadczenie nie pokazuje nic dobrego. Ciekawostką jest to, że 14 dni po naszych eksperymentach z lotto w Opolu (tu gramy) padła szóstka w dużego lotka (po 12 latach) Przypadek?

W naszych filmach pokazujemy niebezpieczeństwo z uprawiania hazardu. Tak, żebyście zaoszczędzili swoje wypłaty.


SzaraStronaMocy

2016-04-28, 16:50
Trzeba być skończonym debilem "myśląc", że te wygrane miliony zgarnia zwykły szarak. Raz na sto może tak ale bez przesady. Graj w lotto daj nam kasę a może wygrasz :P W sumie fajnie, że kroją frajerów.

nocnyduszek

2016-04-28, 16:54
Niestety Ci ludzie którzy grają to często osoby które myślą, że to jest jedyna droga do wyjścia z problemów. Niestety granie w gry losowe, zakłady bukmacherskie, hazard to droga do pogłębienia tych problemów. Przez te filmy chcemy dotrzeć do tych ludzi i im pokazać, że nie ma znaczenia czy postawisz 10, 100 czy nawet 1.000 zakładów bo twoje szanse dalej są bardzo niskie.

lakeroll

2016-04-28, 17:00
To, że Lotto to ściema to nic nowego, jak prawnie monopol na ten rodzaj gry ma państwo. Prowadzenie tego typu interesu to czysty zysk.

mygyry

2016-04-28, 17:09
Ale zaraz czyli jesteście zdziwieni, że kupując zdrapek za X, wygracie mniej niż wydaliście? No k***a bez jaj, w następnym odcinku idźcie grać na jednorękich bandytach, może też odkryjecie, że wygrywa się mniej niż się wrzuca...

nocnyduszek

2016-04-28, 17:10
mygyry napisał/a:

Ale zaraz czyli jesteście zdziwieni, że kupując zdrapek za X, wygracie mniej niż wydaliście? No k***a bez jaj, w następnym odcinku idźcie grać na jednorękich bandytach, może też odkryjecie, że wygrywa się mniej niż się wrzuca...



Wiadomo wiadomo ale ludzie do których nie dotrzesz inaczej jak przez taki właśnie film

sard

2016-04-28, 17:57
Żeby wygrać trzeba grać :P Nie ma innej opcji.
Znam pewnych ludzi co wygrali nieco kasy w totka - ale wszystko przepie**olili i jak byli na dnie, tak są :)

mygyry

2016-04-28, 18:10
nocnyduszek, Gówno prawda, osoby które są w sidłach hazardu inaczej to sobie tłumaczą, raz że ekscytują się kolejną szansą, a dwa to w dupie mają całe prawdopodobieństwo bo "teraz mi się uda", później jeszcze kwestia, "bo muszę się odegrać" oraz "stryjeczny wujek, co miał kuzyna, który znał kolegę, który kiedyś raz zagrał i do dzisiaj żyje z procentów"

radek225

2016-04-28, 18:10
Ja pie**olę.... Tak nas dymają... Nikt nikogo nie dyma, no chyba, że jak się kąpiesz, to Ci stary z wujkiem ci pod prysznic wchodzą, kostka mydła Ci upada, a potem gaśnie światło. Widać autor tematu i autor filmu z JewTube pomylili totalizator GIER LOSOWYCH z DOKTOREM JUDYMEM. Nikt nic nie daje za darmo. Nawet żona Ci dupy za darmo nie da, bo to, że z tobą jest to albo wyglądasz jak Christiano Ronaldo, albo dobrze r*chasz, albo masz w ch*j hajsu i jesteś w stanie zapewnić jej dobrobyt. Albo wszystko na raz, innej opcji nie ma. Banda baranów myśli, że wyda 2000 i trafi pół miliona. Wolne żarty. Istnieje coś takiego jak STATYSTYKA, która udowadnia Ci, że prawdopodobieństwo, że kupisz zdrapkę za 2 zł, albo los w dużym za 3 i do końca życia będziesz opływał w luksusach jest tak małe, że prędzej na ulicy w Gdańsku wyr*cha cię orangutan niż coś wygrasz. Szansa na trafienie 6 w lotka to 0,0000072% Znaczy to tyle, że prędzej stulejarz o wyglądzie Urbana, który od 6 roku życia siedzi po 10h dziennie przed kompem, gra w WoWa i koduje, jak wyjdzie po bułki na ulicę to zaczepi go piękna Niemka o korzeniach niemieckich i na oczach swego męża i matki opie**oli mu parówę z połykiem, niż ty trafisz 6 w totka. Jak sama nazwa mówi - jest to gra LOSOWA, czyli kilka milionów baranów zbija się na główną wygraną dla jednego barana, a totalizator musi coś z tego jeszcze mieć. Sam od czasu do czasu zagram w lotka. Raz na miesiąc kupię ze 3, 4 zdrapki po 10 zł, a 3 losy na dużego lotka puszczę, gdy główna wygrana przekracza 10 milionów. Najwięcej ile trafiłem to trójkę w dużego lotka i 200 zł w zdrapce za 10 zł. Na moich oczach kolega wygrał 1000 zł w zdrapce za 10 zł. I jak wspomniałem wcześniej - traktuję to jako formę zabawy, zapłacenia podatku od marzeń, a nie źródła potencjalnego dochodu. Tak poza tym eksperyment pedałków z filmu jest totalnie nie miarodajny. Byłby miarodajny, gdyby przejechali się po całe Polsce i w różnych kolekturach zakupili los np. za 2 zł Stokrotka. Nawet z tyłu na tej zdrapce jest napisane, że jej nakład wynosi 16 milionów, i jest 16 zdrapek po 4000 tysiące na cały nakład rozesłanych PO CAŁEJ POLSCE. Oznacza to, że szansa na trafienie takiej zdrapki to 0,0001%, czyli dalej bardziej prawdopodobne jest, że naga Taylor Swift ojebie ci pałę na deptaku w Toruniu, niż trafisz w tą wygraną zdrapkę. Poza tym ludzie muszą wygrywać, bo najlepszy marketing to nie reklama w TV, czy baba z Call Center, a marketing szeptany. Czyli w skrócie: Słuchaj Kryśka, Józek mówił, że jego kolega powiedział, że znajomy znajomego kolegi ma brata, który caaaałe życie harował, nic nie miał, raz nawet w alkoholizm wpadł. A nagle z mieszkania wyprowadził się do domu w Konstancinie, kupił BMW za 500.000 zł, założył biznes i posłał dzieci na zagraniczne studia! Chyba taka historyjka bardziej trafi do ciebie, niż hasło w TV "Ty też możesz zostać milionerem", albo telefon po godzinie 18, gdy uciąłeś sobie drzemkę: "Dzień do bry du Brygida c*pkowska. Dzownię z Lotto. Wei Pan, że mamy kumulację 5 milionów i te pieniądze mogą być pana? Wystarczy, że............." . Tak poza tym, jeśli dalej ktoś twierdzi, że Lotto do oszustwo, a za całym procederem stoją iluminaci i Reptilianie, to polecam zagłębić się w takie tematy jak prawo wielkich liczb, mózg Boltzmana i teorię gier. To powinno pokazać nie którym, jak "łatwo" trafić 6 w totka.

kamil-c

2016-04-28, 18:22
@Up ale ty masz zdrowe podejście. A oni myślę że chcą trafić do ludzi którzy jeszcze nie w padli w sidła hazardu...

KolekcjonerDobrego

2016-04-28, 18:44
up up i up
się napisałeś kolego i z racją
myślę, ze kanał jest nastawiony na dobrą zabawę i oczekiwany efekt to oferta od Totalizatora pt. macie tu chłopaki 100.000 i zamknijcie ten kanał ... albo jeszcze lepiej - wpisując się w teorie spiskowe - macie tu kupon/zdrapkę z wygraną i zamknijcie ten kanał
bo po co im antyreklama - przychodów do nie zmniejszy ale w oczy może zakuje - albo i nie - mają to w dupie bo ludzie i tak grają, nikt ich nie pozbawi marzenia o wygranej

wwwj

2016-04-28, 19:24
Ja tam mam dobre wspomnienie ze zdrapek, ogólnie bardzo rzadko gram, łącznie wydałem może z 50 zł na te totolotki całe, ale raz kupiłem "szybkie 50" i za 5zł wyłapałem 500 zł :) było na rachunki za 1 miesiąc. Co do teorii spiskowych to rodzice opowiadali, że kiedyś jak nie było "chybił - trafił" i każdy skreślał kupon samodzielnie to przy każdym losowaniu były 2 -3 wygrane, a kumulacja zdarzała się bardzo rzadko. Teraz co chwilę mamy kumulacje, może coś w tym jest. Iluminati detected ;)

e555

2016-04-28, 19:24
Reklama...

jaboll154

2016-04-28, 19:41
Ostatnio jak kupowałem zdrapki miałem 11 lat, sprzedawca niechętnie, ale po powiedzeniu, że mi na tych pieniądzach nie zależy sprzedał zdrapek za 20zł. Jakieś to były emocje jak 2 razy wygrałem po 2zł. Skończyło się na płaczu i skończeniu z hazardem. Lepiej zagrajcie w ruletkę, przynajmniej macie koło 50% szans, a nie 0,000000017%.

nocnyduszek

2016-04-28, 19:51
e555 napisał/a:

Reklama...



Niestety nie...