18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Udar słoneczny

~Sunday • 2019-06-25, 08:45
Jest niebezpieczny :amused:

hardfall

2019-06-25, 09:11
nie obrazajac cie wez to sam usun

_P...........me

2019-06-25, 09:34
Mózg odbija się od takiej muzyki, to to raczej nie jest udar słoneczny.

Wiewór

2019-06-25, 09:41
Liczyłem na złamany kręgosłup i paraliż albo chociaż złamanie otwarte łydki a tu ch*j. :-(

Macie9769

2019-06-25, 12:27
Abraxus napisał/a:

Liczyłem na złamany kręgosłup i paraliż albo chociaż złamanie otwarte łydki a tu ch*j.



Panie łydki nie złamiesz.

Putikonto

2019-06-25, 14:01
Macie9769 napisał/a:

Panie łydki nie złamiesz.



Jak nie, mój stary złamał

shewush

2019-06-25, 14:35
to nie ma prawa wyjść z poczekalni.

jasypan

2019-06-25, 15:55
Macie9769 napisał/a:

Panie łydki nie złamiesz.



Panie, jebnij się w ten pusty cymbał.

Qunda

2019-06-25, 16:11
Np. Taki utwór. Płyta kupiona w secondhandzie.. Hardcore. Nie wiem co gorsze, leczyc kaca, czy słuchać tego? Lepiej bez słuchawek, i troche na głosnikach.


redman921

2019-06-25, 17:26
Masz gdzieś może jakieś zdjęcie złamania otwartego łydki? Ciekawy jestem jak to wygląda.
Abraxus napisał/a:

Liczyłem na złamany kręgosłup i paraliż albo chociaż złamanie otwarte łydki a tu ch*j.


:lol:

tycho

2019-06-25, 17:52
Nie wiem gdzie to jest, ale jakbym miał obstawiać to bym powiedział Mielno czyli ośrodek wypoczynkowy Karyn z namalowanymi brwiami, Sebiksów napie**alających w gruchę, żeby wszyscy zobaczyli jakie seba ma jebniecie. Na parkingach stoi pełno Bolidów Młodego Wieśniaka w skrócie BMW pospawanych z kilku innych. Muzyki nie będę komentował idealny przykład słyszymy na załączonym filmiku. Ogólnie dookoła hula bieda umysłowa i socjalna ta akurat maskowana jest chwilowo zasiłkiem 500+ dzięki przypadkowemu sprowadzeniu na świat Brajanka i Dżesiki, które to dzieci chwilowo zostały u babci alkoholiczki, a w przyszłości zasilą zastępy socjalnej patologii. Karyna dumnie maszeruje za swoim księciem odj***na w straganową chińszczyznę na plażę, którą okupuje już od 5 rano starsze pokolenie i autorzy Karyn i Sebixów tak zwane Janusze i Grażyny otoczeni parawanem, którego strzegą jak Korea Północna swoich granic.

Lam3rZ

2019-06-25, 18:09
tycho napisał/a:

Nie wiem gdzie to jest, ale jakbym miał obstawiać to bym powiedział Mielno czyli ośrodek wypoczynkowy Karyn z namalowanymi brwiami, Sebiksów napie**alających w gruchę, żeby wszyscy zobaczyli jakie seba ma jebniecie. Na parkingach stoi pełno Bolidów Młodego Wieśniaka w skrócie BMW pospawanych z kilku innych. Muzyki nie będę komentował idealny przykład słyszymy na załączonym filmiku. Ogólnie dookoła hula bieda umysłowa i socjalna ta akurat maskowana jest chwilowo zasiłkiem 500+ dzięki przypadkowemu sprowadzeniu na świat Brajanka i Dżesiki, które to dzieci chwilowo zostały u babci alkoholiczki, a w przyszłości zasilą zastępy socjalnej patologii. Karyna dumnie maszeruje za swoim księciem odj***na w straganową chińszczyznę na plażę, którą okupuje już od 5 rano starsze pokolenie i autorzy Karyn i Sebixów tak zwane Janusze i Grażyny otoczeni parawanem, którego strzegą jak Korea Północna swoich granic.



a żeś k***a błysnął dowcipem...

tycho

2019-06-25, 18:12
Lam3rZ napisał/a:

a żeś k***a błysnął dowcipem...



Nie pyskuj tylko jebnij sobie w gruchę i leć z Karyną na plaże bo Janusz z Grażyna poszli na kolacje i jest trochę miejsca na plaży.