18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Udar słoneczny

~Sunday • 2019-06-25, 08:45
Jest niebezpieczny :amused:

drukarka666

2019-06-25, 18:12
Słuchając tej muzyki w tle czuję się jak brainwash deserter.

djted

2019-06-25, 18:13
k***a co to tak jebie ? Jakies roboty drogowe?

Sadolek89x

2019-06-25, 18:34
tycho napisał/a:

Nie wiem gdzie to jest, ale jakbym miał obstawiać to bym powiedział Mielno czyli ośrodek wypoczynkowy Karyn z namalowanymi brwiami, Sebiksów napie**alających w gruchę, żeby wszyscy zobaczyli jakie seba ma jebniecie. Na parkingach stoi pełno Bolidów Młodego Wieśniaka w skrócie BMW pospawanych z kilku innych. Muzyki nie będę komentował idealny przykład słyszymy na załączonym filmiku. Ogólnie dookoła hula bieda umysłowa i socjalna ta akurat maskowana jest chwilowo zasiłkiem 500+ dzięki przypadkowemu sprowadzeniu na świat Brajanka i Dżesiki, które to dzieci chwilowo zostały u babci alkoholiczki, a w przyszłości zasilą zastępy socjalnej patologii. Karyna dumnie maszeruje za swoim księciem odj***na w straganową chińszczyznę na plażę, którą okupuje już od 5 rano starsze pokolenie i autorzy Karyn i Sebixów tak zwane Janusze i Grażyny otoczeni parawanem, którego strzegą jak Korea Północna swoich granic.



pie**olisz głupoty, byłem tam jako 18+, dokładnie juz nie pamiętam ale wiem że to taka polska Ibiza, bardzo miło wspominam ten czas beztroskiego życia, imprez do białego rana i kaca na plaży, teraz mam 30 lat, stałą stabilną pracę i dziecko, z rodziną bym tam nie pojechał na pewno ale fajnie że są takie miejsca gdzie młodzi mogą się wybawić, gdybym miał się cofnąć o kilkanaście lat to znowu bym tam pojechał chociażby po to żeby znowu oświadczyć się obecnej żonie. Pozdro

tycho

2019-06-25, 18:49
Sadolek89 napisał/a:

pie**olisz głupoty, byłem tam jako 18+, dokładnie juz nie pamiętam ale wiem że to taka polska Ibiza, bardzo miło wspominam ten czas beztroskiego życia, imprez do białego rana i kaca na plaży, teraz mam 30 lat, stałą stabilną pracę i dziecko, z rodziną bym tam nie pojechał na pewno ale fajnie że są takie miejsca gdzie młodzi mogą się wybawić, gdybym miał się cofnąć o kilkanaście lat to znowu bym tam pojechał chociażby po to żeby znowu oświadczyć się obecnej żonie. Pozdro



Polska Ibiza no ja pie**ole :D taka mocno cebulowa zapomniałeś dodać, ą Ty się jeszcze tam oświadczyłeś, aż się dziwie, że szanowna małżonka się zgodziła :D pogadaj z Nią o tym, ale tak szczerze pewnie do tej pory opowiada koleżankom, że oświadczyłeś się leżąc pijany we własnych rzygach na podłodze dworcowego szaletu bo to brzmi o wiele lepiej niż oświadczyny w Mielnie :D

Dzikiżółw

2019-06-25, 19:24
To jest jakiś mix z Partyraiser & Cryogenic - Middle Fingers Up!

kojocik

2019-06-25, 19:46
Przyj***li się do spoko muzyki :-/
Nikt wam nie broni dalej słuchać bednarkow czy innych pseudo raperów.

RoBoTRoN

2019-06-25, 23:24
Qunda napisał/a:

Np. Taki utwór. Płyta kupiona w secondhandzie.. Hardcore. Nie wiem co gorsze, leczyc kaca, czy słuchać tego? Lepiej bez słuchawek, i troche na głosnikach.



Piękne... Pewne jak techno w Trendzie.