18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Uczynny ahmed otwiera windę staruszkom...

~DMT • 2018-10-09, 21:15
Proszę jaka integracja w niemczech...


woytasw

2018-10-09, 21:21
Kanar - bilety sprawdzał.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-10-09, 21:37
pie**olony... myślał, że gładko pójdzie, raz pie**olnie...
Ale trafił na emerytowane strażniczki z Auschwitz...
Dziesięć lat temu by tego spotkania nie przeżył. Niestety starość jest nieubłagalna... :mrgreen:

No...........iX

2018-10-09, 22:23
Wyrwane z kontekstu. Może to była jego torebka?

SirMajkel

2018-10-09, 22:32
ej przecież to ewidentna wina Niemców, za mało zasiłku mu dali i biedak chodzi ubrany w jakiejś taniźnie od lacosty i gucciego. Prawda jest taka, że każdy z nas by zrobił to samo na jego miejscu jakby ktoś zmuszał nas do życia w 80m mieszkaniu w centrum Berlina, brania zasiłku, ubierania się w markowe szmaty i mycia się. Jestem oburzony!

rocknroll

2018-10-09, 23:25
Kark upie**olić i do szyji nasrać !

tycho

2018-10-09, 23:28
Podoba mi się jak miotnął tą starą przy drzwiach. Też mam tak ochotę zrobić jak się mijam w drzwiach z jakimiś zamulającymi star*chami :D

panar3

2018-10-09, 23:34
j***ł pies staruszki, pewno w Hitlerjugend dupy dawały jurnym wyznawcom kultu nadczlowieka. Teraz mają wpie**ol od podludzi. I ch*j! :-D

zielak300

2018-10-10, 00:33
SirMajkel napisał/a:

ej przecież to ewidentna wina Niemców, za mało zasiłku mu dali i biedak chodzi ubrany w jakiejś taniźnie od lacosty i gucciego. Prawda jest taka, że każdy z nas by zrobił to samo na jego miejscu jakby ktoś zmuszał nas do życia w 80m mieszkaniu w centrum Berlina, brania zasiłku, ubierania się w markowe szmaty i mycia się. Jestem oburzony!



Ironizujesz czy jak ? xD

Heydash

2018-10-10, 06:58
To jest Polak. Zna 11 przykazanie 'Niemca oszukać'.

kafar z wąsami

2018-10-10, 08:14
Pozwolę sobie powtórzyć już raz cytowany fragment "hymnu" UE:

...Wszyscy ludzie będą braćmi
Tam, gdzie twój przemówi głos...

I pozwolę sobie go jeszcze wielokrotnie powtarzać pod takimi filmami.

niemamskarpet.

2018-10-10, 15:31
j***ć te stare niemczury mogę się założyć ze w ich domach sprząta polka za 8ojro na godzine.... a to dzieki temu ze ich rodzice wymordowali 3/4 naszego narodu kradnąc po drodze wszystko

Radbug

2018-10-10, 22:57
Niemców wiadomo- życzę im jak najgorzej, ale zawsze jak widzę jak taka patologia bije i krzywdzi starszych i jak pomyślę, że i mojej babci/dziadkowi coś takiego może się przytrafić (a co, mało mamy patologii i sebixów w Polsce) to mi się robi jakoś tak smutno.

tycho

2018-10-11, 18:18
Radbug napisał/a:

Niemców wiadomo- życzę im jak najgorzej, ale zawsze jak widzę jak taka patologia bije i krzywdzi starszych i jak pomyślę, że i mojej babci/dziadkowi coś takiego może się przytrafić (a co, mało mamy patologii i sebixów w Polsce) to mi się robi jakoś tak smutno.


Gdyby to była Twoja babcia/dziadek to ten filmik bawiłby tak samo dobrze albo jeszcze lepiej. To jest sadol i ch*j nas obchodzą Twoje sentymenty.