18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucieczka z radiowozu

bombardiero • 2011-06-06, 18:17
Szybka akcja na olsztyńskiej starówce.

No i happy end tej akcji

waski870

2011-06-07, 01:06
szkoda ze pedaly go zlapaly

viscious

2011-06-07, 01:14
Uciekł aż ulice dalej, trzeba było parkiem sp***alać

FRANTIC999

2011-06-07, 01:16
szkoda że go złapali ;(

Se...........ki

2011-06-07, 02:04
Kirkor napisał/a:

@Up

jeszcze idź zrób loda dla tych psów jak ich tak popierasz



Nie będę Tobie odbierał zajęcia. Rozumiem, że powinienem następnym razem oklaskiwać jakiś oprychów a w policję rzucać kamieniami, bo męczą "niewinnego" obywatela. Nie jestem zwolennikiem "Czyny bez konsekwencji". Pamiętaj, że te psy mogą Tobie kiedyś pomóc.

karlithe napisał/a:

ładna akcja ;) ale typek trochę nie pomyślał, jakby sp***alał w inna stronę to by go raczej nie złapali,a ze zachciało mu się cieszyć victorią w centrum starówki to ma za swoje...



No właśnie, mógł się wzbić w powietrze.
PS. przez pomyłkę dałem Tobie piwo, więc teraz Ty stawiasz;-)

siemian87 napisał/a:

@Darksaider

Hahahahaha uśmiałem się po pachy ... Masz na filmie jasno wyłożone jak ci ludzie narażają życie !!!
Chyba sam jesteś psem i zamiast "narażac życie" siedzisz na sadolu



Powiedz, co Cię tak rozśmieszyło? Ten filmik nie przedstawia całokształtu policyjnej pracy. Ostatnio jak w publicznej toalecie ocknąłeś się ze spuszczonymi spodniami, piekącą dupą i nasieniem na twarzy(wyglądałeś jak słonecznik), to pierwsze, co zrobiłeś, to zadzwoniłeś na policję i powiedziałeś, że wszystko było fajnie, tylko zegarek Tobie zginął.

Oj chyba moje tablety zaczęły działać.

DanielMarley

2011-06-07, 06:29
System w jakim żyjemy to tylko system mamy wiele miejsc pracy niektóre bardziej potrzebne inne mniej. Każdy spełnia jakąś funkcje w środowisku bo inaczej system go pochłania. Najbardziej kuriozalne jest to, że ludzie jaki i systemy są niedoskonale. Dlatego nie będzie sprawiedliwości, czy równych praw lub tolerancji. System ma kontrolować klasę średnią i robotniczą by jednostki mogły rządzić ludźmi od których są zależni ale tak by ci nigdy nie zdali sobie z tego sprawy. Powielanie błędów innych państw i epok prowadzi do napiętrzania się problemów społecznych i socjalnych które mogły by nigdy nie istnieć gdy system w którym żyjemy opierał się na innych prawach, zasadach. Nie zdajemy sobie sprawy jakby mogło wyglądać nasze życie bo żyjemy w takim świecie, a nie innym tylko powinniśmy zdać sobie sprawę, że to w wielkiej mierze od nas zależy jaki świat zostawimy naszym dzieciom. Nic nigdy nie jest czarno-białe, nie zawsze policjant broni prawa, a nie zawsze bandyta je łamie, ale zawsze wszyscy kłamią bo nieufność do siebie mamy wpajaną od dziecka. Nikt nie rodzi się zły i nikt nie jest od dziecka mordercą, gwałcicielem czy pedofilem, to nasze społeczeństwo jest zgwałcone naszą głupotą dlatego potrzebujemy ludzi(policjantów) którzy będą nas bronić przed naszą ignorancją co jedynie powoduje, że zamyka się koło nienawiści, łez i śmierci, a sam problem nie znika tylko się nasila. Dlatego nigdy nie będę pochwalał obecnych systemów i ludzi przy władzy NIGDY bo to prowadzi tylko do ciemnoty i ograniczania ludzkiego rozwoju i wolności.
Nie nawiedzę tego, że ludzie choć zdolni do pokazywania tylu pięknych emocji i uczuć staczają się do poziomu zwierząt by tylko żerować na innych, walczyć między sobą o przetrwanie i prawo do prokreacji jak w wyścigu gdzie nagrodą jest nieśmiertelność tylko co nam po wieczności gdy nie będzie już nas bo zatracimy się bezpowrotnie. Tylko jednocząc siły mamy szanse przetrwać, porzucając ego i zachcianki jednostek.
System jest zły bo jest odpowiedzialny za to co oglądamy za oknami: biedę, korupcję, kradzieże i morderstwa, oto owoce ludzi nasz raj zatracony który w ogniu jest tworzony.

KingOfEvil

2011-06-07, 07:47
Akcja dobra, ale są debilami do sześcianu że dali się złapać, gdyby rozkminili jeszcze z 5 osób to te psy nawet by z budy nie wyskoczyły ;o

Tak, tak wiem bo tamci mają przewagę liczebną, tylko dlaczego mundurowi są dopiero "twardzi" jak są w większych grupach? Działają tak jak osiedlowe dresy, a teraz nawet już wożą się w dresach.

Legalne dresy.

Se...........ki

2011-06-07, 08:48
KingOfEvil napisał/a:

Akcja dobra, ale są debilami do sześcianu że dali się złapać, gdyby rozkminili jeszcze z 5 osób to te psy nawet by z budy nie wyskoczyły ;o

Tak, tak wiem bo tamci mają przewagę liczebną, tylko dlaczego mundurowi są dopiero "twardzi" jak są w większych grupach? Działają tak jak osiedlowe dresy, a teraz nawet już wożą się w dresach.

Legalne dresy.



:homer:

Novik

2011-06-07, 09:40
nom prawdziwy kumpel :]

zip_sklad

2011-06-07, 10:41
Darksaider napisał/a:

@up

JP na 100% - jesteś pedałem na 100%, bo nienawidzisz gości, którzy wykonują obowiązek wobec ojczyzny i codziennie narażają swoje życie przez ch*jów Twojego pokroju.
Pięknie Cię starzy wychowali, tylko pozazdrościć.



O czym Ty k***a pie**olisz? Ty chyba całe życie spędzasz przed komputerem a wiedzę czerpiesz z wirtualnej polski i faktoidu.

Policja owszem spoko, dobrze że jest, a wśród nich są ci dobrzy policjanci, jak i ci którzy są przyj***ni.
Tutaj mamy tego okaz - dali koleżce uciec bo są łajzami a później go kręcą na glebie jak jakiegoś morderce.

Obowiązek wobec ojczyzny? Pewnie go zabiorą na dołek i będą napie**alać całą noc tak żeby śladów na twarzy nie było, ale boleć będzie, piękni mi patrioci do ch*ja. W ogóle skąd Ty taką mowę podłapałeś?


Podsumowując, murzyński ku*as Ci w przełyk.

Kirkor

2011-06-07, 11:08
Darksaider napisał/a:

@up

JP na 100% - jesteś pedałem na 100%, bo nienawidzisz gości, którzy wykonują obowiązek wobec ojczyzny i codziennie narażają swoje życie przez ch*jów Twojego pokroju.
Pięknie Cię starzy wychowali, tylko pozazdrościć.



To że nie szanuje policji to nie znaczy ze słucham firmy cioto :D

jaki k***a obowiązek wobec ojczyzny ? napie**alanie pałą niewinnych ludzi i wlepianie mandatów to rzeczywiście święty i niebezpieczny obowiązek .

dla mnie to koniec tematu nie będę się spinał na necie ani czytał twojej śmiesznej riposty więc się nawet nie poć :)

mejdi

2011-06-07, 11:23
pptomek napisał/a:

Jak ktos pobije, okradnie czy zabije wam matke albo ojca to do kogo pojdziecie? Do kolegow z osiedla?



powiem szczerze wieksza szansa na sprawiedliwosc

odnosnie filmiku, nie wiadomo o co chodzilo ale kumpel dobry tylko uciekinier jakis taki mierny, chyba na wf nie chodzil w gimnazjum jak go pałarz dopadl ;)

Darksaider

2011-06-07, 11:51
siemian87 napisał/a:



@Darksaider
Hahahahaha uśmiałem się po pachy ... Masz na filmie jasno wyłożone jak ci ludzie narażają życie !!!
Chyba sam jesteś psem i zamiast "narażac życie" siedzisz na sadolu



Jak tu ktoś wcześniej napisał, to co widziałeś na filmiku to zaledwie ułamek, wierzchołek góry lodowej...
Sam jestem normalnym obywatelem Polski, który ma na tyle poukładane w głowie, że rozumie już pewne sprawy.
Twoja reakcja bynajmniej histeryczna.

Galin napisał/a:


@ Darksaider

Kirkor cokolwiek powiedział o j***niu policji?? Czy w jakikolwiek sposób się odniósł do tej instytucji? Wiesz za co go wsadzili do suki? Gówno wiesz, więc nie świeć tu pseudointeligencie pie**olony.

Ja osobiście nie krzyczę żeby j***ć policję i nigdy krzyczał nie będę, bo wiem że taka praca społeczna jest potrzebna i bez nich anarchia by się szerzyła. Jednak nie pałam do nich miłością bo nie mam za co. Notoryczne spisywanki, mandaty i "ścieżka zdrowia" bo przechodziłem za blisko stadionu nie zachęcają mnie do tego. Jest to wina debili w mundurach. Policjanci to też ludzie, i tak jak wszędzie są normalni i kretyni. I co, mnie też wrzucisz do jednego worka z dzieciakami bez własnego zdania, którzy jarają się wszystkim co mówią ich gugu na koncertach?



Ty zapewne wiesz najlepiej.... wujek dobra rada.
Jestem debilem i z kontekstu "psy" i "robić lagę" nie idzie wywnioskować ocb, JP jest już zjawiskiem a nie tylko hasłem.
Tak na co dzień w Polsce milion ludzi cierpi za darmo przez policję, Boże widzisz i nie grzmisz, taka mitomania się szerzy, zatrważające.
Gdyby pseudokibice zachowywali się inaczej to nie byłoby problemów ze stadionami, z resztą popatrz na to z innej strony: jest was może z 50, przed wami potężny tłum rozwrzeszczanych małp, które tylko myślą jakby komuś krzywdę zrobić... wolą dmuchać na zimne i ostudzić ich ducha walki.
Rozumiesz, że są źli i dobrzy, ale nie rozumiesz pozostałych aspektów. Ja nikogo nie szufladkuje, przynajmniej staram się tego nie robić.

zip_sklad napisał/a:



O czym Ty k***a pie**olisz? Ty chyba całe życie spędzasz przed komputerem a wiedzę czerpiesz z wirtualnej polski i faktoidu.

Policja owszem spoko, dobrze że jest, a wśród nich są ci dobrzy policjanci, jak i ci którzy są przyj***ni.
Tutaj mamy tego okaz - dali koleżce uciec bo są łajzami a później go kręcą na glebie jak jakiegoś morderce.

Obowiązek wobec ojczyzny? Pewnie go zabiorą na dołek i będą napie**alać całą noc tak żeby śladów na twarzy nie było, ale boleć będzie, piękni mi patrioci do ch*ja. W ogóle skąd Ty taką mowę podłapałeś?



Nie jesteś nic w stanie powiedzieć o moim życiu, jesteśmy w identyczny sposób anonimowi, więc nie baw się w psychologa.

Nie oni tylko ktoś z ulicy, normalna procedura, że kładą na glebę jak ktoś ucieka albo sprawia problemy. Z resztą gdyby nie uciekał to nic by się nie stało.

Kolejna porcja bajek z osiedla, w Polsce w praktycznie każdym pokoju przesłuchań masz monitoring, mamy podpisane umowy międzynarodowe o przestrzeganiu praw człowieka, etc. Takie przypadki mogą się zdarzać, ale są sporadyczne a Ty ujmujesz to w ten sposób jakby to było nagminne. Żyjemy w miarę cywilizowanym kraju, wyciągnij rękę z nocnika.
Widzę, że nie rozumiesz tego; w większości krajów zawód policjanta to zaszczyt, stajesz w obronie słabszych i ciemiężonych, czy nie jest to chwalebne? Nie zawsze powiewa od tego patosem.
Jak to nie jest patriotyzm to fajnie masz w głowie poukładane.

zip_sklad napisał/a:


Podsumowując, murzyński ku*as Ci w przełyk.



I vice versa....

Kirkor napisał/a:


To że nie szanuje policji to nie znaczy ze słucham firmy cioto :D

jaki k***a obowiązek wobec ojczyzny ? napie**alanie pałą niewinnych ludzi i wlepianie mandatów to rzeczywiście święty i niebezpieczny obowiązek .

dla mnie to koniec tematu nie będę się spinał na necie ani czytał twojej śmiesznej riposty więc się nawet nie poć :)



A gdzie napisałem, że słuchasz firmy?

Oczywiście wszystko za darmo... na mój koszt. ;)

Chyba Ci coś za mocno na ego usiadło...

ul...........rt

2011-06-07, 12:07
Powiem tak...wszyscy jesteście poj***ni tylko Ja jestem zajebisty.Dziękuję dobranoc

obrso

2011-06-07, 12:29
Cytat:


wexors
AdiX napisał/a:

500 zł dostałem, jak sp***alałem przed mandatem za spożywanie w moim j***nym policyjnym mieście, gdzie na, żeby nie przesadzić, 9, km kwadratowych przypada komenda policji (stu na cały powiat, ale wszyscy siedzą na dupie, albo trzepią łebków na dragi) i komenda straży miejskiej ( tych, to chyba jeszcze więcej, a jedyne co robią to blokadę na koło założyć potrafią). Miasto ogólnie +30 tys mieszkańców, ale wszystko dzieje się na takich pie**olonych blokowiskach, które razem mają 3 km długości i 3 szerokości. Ot k***a całe miasto, a na dodatek jedna z bogatszych gmin/powiatów w Polsce...

Brawo dla gościa, który pierwszy wklei "cool story bro", albo "urzekłą mnie twoja historia"...


było nie rżnąć kozaka i nie sp***alać, to by Ci tylko kazali schować butelki, poszli by i byś sobie mogł dalej spokojnie pić. I przepraszam bardzo ale czy ty jesteś naprawdę tak naiwny i wierzysz że ktoś w budżetówce solidnie się przykłada do wykonywanej pracy ?

ja mam nowe hasło JL- j***ć Lekarzy bo jak 4 godziny czekałem ze złamaną ręka w przychodni to mnie już ch*j strzelał
albo JPP- j***ć Pocztę Polską sk***ysyny nigdy paczki do domu nie przyniosą tylko awizo wrzucą
albo jeszcze inne JPZZ - j***ć Panią Z ZUSu ze k***a ganiają 30 razy z jednym pieprzonym pitem

sory, ale jak widać wszędzie nic nie robią



zapraszamy na medycyne, po niecałych 15 latach od zdania matury też będziesz mógł gnębić biednych obywateli czekajacych w kolejkach i zarabiać obrzydliwie dużo, jeździć mercedesem, chodzić na najdroższe k***y i pić tylko czarnego dżonego łokera.

a narazie skoro uczyć ci się nie chaiała wracaj do azbestu

wexors

2011-06-07, 12:55
obrso napisał/a:



zapraszamy na medycyne, po niecałych 15 latach od zdania matury też będziesz mógł gnębić biednych obywateli czekajacych w kolejkach i zarabiać obrzydliwie dużo, jeździć mercedesem, chodzić na najdroższe k***y i pić tylko czarnego dżonego łokera.

a narazie skoro uczyć ci się nie chaiała wracaj do azbestu



nie "chciała" mi sie uczyć ... a ty jesteś głupi i nie załapałeś kontekstu wypowiedzi... i nie robię przy azbescie tylko przy projektach :)

a co do lekarzy to dobrze wiem ile zarabiają, (siostra pracuje jako księgowa w szpitalu). I dobrze wiem że czasami się trafi straszny sk***iel, że w nocy pielęgniarki z izby przyjęć odsyłają pacjentów do domu bo pan doktor spi i nie ma czasu, albo jest w prywatnym gabinecie i nie ma czasu pacjentów przyjmować w szpitalu ( gdzie pobiera normalnie wynagrodzenie jakby tam był)
Co ? pewnie rodzice lekarze i przykro się zrobiło ? :roll: