18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucieczka z KRLD

remi1982 • 2017-11-22, 17:46
Ucieczka żołnierza armii północno koreańskiej na południe.


BKKWK

2017-11-22, 18:00
A Kim nadal będzie groził Stanom zagładą. A tu pięknie widać, że wojsko widziało czym i gdzie jedzie. Wiedzieli, kiedy mniej więcej dotrze do granicy, a nawet nikt na niego nie czekał. Przejechał spokojnie, a nawet jak ugrzązł, to tamci dopiero się zbiegali. Strzelać też nie umieją, bo z takiej odległości większość amerykańskich przedszkolaków by trafiła śmiertelnie...

hardowski

2017-11-22, 18:11
Co jak co, ale sk***ol miał jaja, żeby sp***alać przez DMZ... Przecież równie dobrze mógł zostać zabity przez południowych... :kawa:

donkapusta

2017-11-22, 18:29
Ale należy przyznać, że ta granica jest zajebiście obsadzona i pilnowana. Kamer więcej jak w galerii handlowej.

BTW gość miał jaja, pewnie rodziny nie miał, ale kilku kumpli co go nie zatrzymali np. ten przy tym budynku jak jechał autem to kulka w łeb - 100%

DzidaZawodnik

2017-11-22, 19:37
Drugi kijowski co na zachód chce uciekać przed "straszno dyktaturo". Zwykły zdrajca liczący na karierę uciśnionego uchodźcy. :idzwch*j:

remi1982

2017-11-22, 20:35
BKKW napisał/a:

A Kim nadal będzie groził Stanom zagładą. A tu pięknie widać, że wojsko widziało czym i gdzie jedzie. Wiedzieli, kiedy mniej więcej dotrze do granicy, a nawet nikt na niego nie czekał. Przejechał spokojnie, a nawet jak ugrzązł, to tamci dopiero się zbiegali. Strzelać też nie umieją, bo z takiej odległości większość amerykańskich przedszkolaków by trafiła śmiertelnie...



Nie wiem, czy jesteś świadomy tego, że nagranie pochodzi z południa. Tak wiec północ nie wiedziała, że koleżka im sp***ala i nie obserwowali tego tak jak na filmiku.

niemamskarpet.

2017-11-22, 21:00
w sumie jakby cos tam złego by się działo to proponuje aby Polska zadeklarowała że przyjmie 1 milion uchodżców ale same kobiety koreanki

voyagerkg1

2017-11-22, 21:26
A może zarażony jest jakimś ch*jem w dupie i teraz daje początek jakieś zarazie na półwyspie koreańskim? ch*j ich wie mają naj***ne grubo w dyniach .Jak dla mnie za gruba akcja ..żle to wróży .Tym bardziej że to pokazują w mediach .Panowie i Panie coś się kroi na serio.


remi1982

2017-11-22, 21:53
voyagerkg1 napisał/a:

A może zarażony jest jakimś ch*jem w dupie i teraz daje początek jakieś zarazie na półwyspie koreańskim? ch*j ich wie mają naj***ne grubo w dyniach .Jak dla mnie za gruba akcja ..żle to wróży .Tym bardziej że to pokazują w mediach .Panowie i Panie coś się kroi na serio.



Może i masz racje. To odnośnie tego żołnierza który sp***olił.

"Odkryliśmy pasożyta, którego nie widzieliśmy wcześniej w Korei. To pogarsza sytuację i powoduje ogromne komplikacje. Od ponad 20 lat zajmuję się chirurgią, ale jeszcze nie widziałem takiego stworzenia - powiedział doktor Lee Guk-jong."

Wszyscy wiemy skąd w World War Z wzieła sie zaraza :D

Misiek_KRK

2017-11-22, 21:54
voyagerkg1 napisał/a:

A może zarażony jest jakimś ch*jem w dupie i teraz daje początek jakieś zarazie na półwyspie koreańskim? ch*j ich wie mają naj***ne grubo w dyniach .Jak dla mnie za gruba akcja ..żle to wróży .Tym bardziej że to pokazują w mediach .Panowie i Panie coś się kroi na serio.



Ale jak widzisz Korea Południowa pierwsze co zrobiła to wykonali na zbiegu szczegółowe badania i podejrzewam, że nie chodziło tu o zdrowie uciekiniera, a o bezpieczeństwo kraju. To co piszesz jest bardzo prawdopodobne ze strony pojebów z północy.

mygyry

2017-11-22, 21:55
Browar dla niego, że mimo tej ciągłej indoktrynacji wiedział, że jest dokąd uciekać i jest to inwestycja na resztę życia

spinaczel

2017-11-22, 23:21
Już niedługo w Wielkiej Polsce...

Parker

2017-11-23, 01:52
A co jesli , gosc ktory uciekal to szpieg , szpieg ktory zostal zdemaskowany , a ze mial przy sobie jakies dane rodem z bonda czy innego ciulstwa to grzał wroty jak poj***ny? co jesli?

BenderXXX

2017-11-23, 02:17
@niemamskarpet.

Cytat:

w sumie jakby cos tam złego by się działo to proponuje aby Polska zadeklarowała że przyjmie 1 milion uchodżców ale same kobiety koreanki



To by byli prawdziwi uchodźcy. Ich jest mi naprawdę szkoda. Każdy kraj, który by ich ugościł, spotkał by się z wdzięcznością. Normalni, pracowici ludzie uciemiężeni z nie swojej winy. Na dodatek nie mają ropy więc demokracja na siłe nie wchodzi w grę...

Dr0mg

2017-11-23, 05:16
niemamskarpet. napisał/a:

w sumie jakby cos tam złego by się działo to proponuje aby Polska zadeklarowała że przyjmie 1 milion uchodżców ale same kobiety koreanki


to i owszem jednakże po
selekcji 16-30 lat
kwarantannie
specjalistycznych badaniach
szczepieniach
no i jakieś ładne a nie k***a kindonuny

jak dla mnie to mogą być i 15 najwyżej będę hodował rok czy dwa i żeby nie było ze dwie to spokojnie utrzymam