18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucieczka poborowych przed milicją..

~McSadol • 2022-05-23, 19:15
teraz na pierwszą linię frontu ... :mrgreen:


Ogórek

2022-05-23, 19:49
Stwierdzili że lepiej zginąć na swojej ziemi niż na ukraińskiej!!

tranzystor

2022-05-23, 20:20
Ogórek napisał/a:

Stwierdzili że lepiej zginąć na swojej ziemi niż na ukraińskiej!!



Ale to właśnie ukraińcy, bo u nich jest milicja. U ruskich od kilku lat jest policja.
Pełno ukraińskich patriotów uciekło do Polski, żeby uniknąć pewnej śmierci na froncie za interesy amerykanów. Zobacz ile młodych ukraińców spaceruje po polskich miastach delektując się polskim socjalem.

alucard321

2022-05-23, 21:30
tranzystor napisał/a:

Ale to właśnie ukraińcy, bo u nich jest milicja. U ruskich od kilku lat jest policja.
Pełno ukraińskich patriotów uciekło do Polski, żeby uniknąć pewnej śmierci na froncie za interesy amerykanów. Zobacz ile młodych ukraińców spaceruje po polskich miastach delektując się polskim socjalem.



Znajomy z kamienicy obok wrócił do Ukrainy, udał się do punktu poboru, gdzie usłyszał, że ma siedzieć na dupie i czekać na telefon. Jak mięska armatniego braknie, to zadzwonią. Więc siedzi na dupie i składa meble w miejscowej fabryce aby mieć co mordy wsadzić.

Lu...........sy

2022-05-24, 01:43
Nieźle przyŁADAwał

SupremeLeader

2022-05-24, 11:08
tranzystor napisał/a:

Ale to właśnie ukraińcy, bo u nich jest milicja. U ruskich od kilku lat jest policja.
Pełno ukraińskich patriotów uciekło do Polski, żeby uniknąć pewnej śmierci na froncie za interesy amerykanów. Zobacz ile młodych ukraińców spaceruje po polskich miastach delektując się polskim socjalem.



Pokaż mi ruski parchu gdzie na tym nagraniu jest słowo "milicja"

mazga50

2022-05-24, 16:00
W Rosji od ponad roku już jest policja.

Wiewór

2022-05-25, 09:56
tranzystor napisał/a:

Ale to właśnie ukraińcy, bo u nich jest milicja. U ruskich od kilku lat jest policja.
Pełno ukraińskich patriotów uciekło do Polski, żeby uniknąć pewnej śmierci na froncie za interesy amerykanów. Zobacz ile młodych ukraińców spaceruje po polskich miastach delektując się polskim socjalem.



Warto się tek k***ic za kilka kopiejek?

tranzystor

2022-05-25, 16:13
SupremeLeader napisał/a:

Pokaż mi ruski parchu gdzie na tym nagraniu jest słowo "milicja"



Jeśli ja jestem ruskim parchem to znaczy, że ruski parch potrafi lepiej pisać po polsku, niż ty polski patrioto kochający Banderę

Wiewór napisał/a:

Warto się tek k***ic za kilka kopiejek?



Piszę swoją opinię pro bono, ale bardziej by się opłacało za ruble, niż jak wy za chrywny, których kilogramy trzymają pod kantorem wasi rodacy i proszą, żeby to ktokolwiek wymienił na jakąkolwiek walutę.

Gruchenfuhrer

2022-05-31, 01:45
Chyba lepiej trafić do szpitala od razu, z pominięciem szkolenia i frontu.