18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Uchodźcy z Dubaju

Essent • 2016-12-12, 19:27
Witam w świecie uchodźców :mikolaj:
Główny aspekt od 04:00



Zaczynamy akcję Stop Dziadostwo!

mygyry

2016-12-12, 20:47
Sory, ale 20 minut kabaretu tutaj to bezsens, wytnij ten "główny aspekt" i było by ok

Oponka

2016-12-12, 21:23
@up nie podoba się to przewijaj dalej :roll:

KrisCFC

2016-12-12, 21:27
Oponka napisał/a:

@up nie podoba się to przewijaj dalej :roll:



Tacy jak Ty zniszczyli ten portal. :gilotyna:

mygyry

2016-12-12, 21:47
@Oponka Nie skrytykowałem treści, którą wrzucono a sposób w jaki to jest zrobione. Jak będę chciał pokazać scenę z filmu to mam wrzucić cały i napisać kiedy masz się spodziewać fragmentu o który mi chodziło? Weź przyjmij konstruktywną krytykę a nie rzucaj się...

djted

2016-12-12, 23:39
Nie ten dział

GrubyJezus

2016-12-13, 19:46
Idź ty k***a z tym gównem gdzie indziej :badyl:

momkai

2016-12-13, 20:40
djted napisał/a:

Nie ten dział



Nie ta strona ! Pederasty.

ImmoXZ

2016-12-13, 21:45
Dobra Kabaret kabaretem, ale czy ktoś czytając między wierszami zauważył, że niestety ONI bardzo, ale to bardzo wyciągneli, z perspektywy śmieszków, aktualne problemy Polskiego narodu? I nie chodzi mi o uchodźców których nie ma. Tylko o wszystko inne.

Sprawmy aby Sadistic był jednak portalem troszkę bardziej przejaśniającym ludziom w głowach. Wiem, że wielu użytkowników jest wykształconymi ludźmi. Naprawmy świat(tak wiem, to walka Don kichota) i nawet jeśli z pośród czytających to ludzi 1% zrozumie, że z jakichś powodów jest w błędzie i jednak zacznie dowiadywać się, sama z siebie, na poruczony temat, to świat o ten 1% będzie Piękniejszy. Proszę bardzo o dowody, jak i wskazówki :)

Sadol uczy i bawi.

Vissegard

2016-12-13, 21:53
miałem kiedyś takiego kolege, wpadł do mnie na piwko i nagle w tv zobaczyliśmy kabaret. ja, w swoim zażenowaniu ciągle upierałem się, aby przełączyć to prostackie ogłupiające ścierwo, ale ten mówił że bardzo go to śmieszy. to było nasze ostatnie spotkanie

bollol_stern

2016-12-13, 22:18
Polskie kabarety- prawdziwa historia upadku intelektualnego.

Oponka

2016-12-13, 22:25
KrisCFC napisał/a:



Tacy jak Ty zniszczyli ten portal. :gilotyna:



to, że zostawię nienawistny komentarz, że "ch*jowy materiał" niczego nie zmieni, moderacja ma to w ..... <tu wstaw odpowiedni wyraz>
ten portal niszczą pipki, które dają piwa takim materiałom :roll:
i hejterzy, więc zluzuj trochę ;)

OnionKnight

2016-12-13, 23:02
ch*jowy materiał
Przepraszam
Aby nie było o niczym, proszę o kontakt osobę z bezpyłową cyklinarką w okolicach Zabrzegu.

MadDave

2016-12-14, 00:14
Przyznaje się bez bicia że kiedyś nawet lubiłem ten kabaret. Minęło jakieś 2-3 lata odkąd ostatni raz oglądałem jakieś kabarety(przestało mnie to już bawić) no i uśmiecham się teraz ale takim kwaśnym uśmiechem zażenowania- gagi obecnych kabaretów stoją na poziomie błota, najlepiej żeby były maksymalnie kontrowersyjne czy nawet gorszące, pojawienie się typa przebranego za kobietę doprowadza mnie do stanu agonii psychicznej i czegoś co można nazwać śmiercią w cierpieniu szarych komórek mózgu. Nie jestem smutasem lubię się śmiać, ale gdy kabareciarze robią ze mnie idiotę to coś tutaj jest nie halo. W kabaretach dużą rolę odgrywa publika, spróbujcie sobie "wyciąć" bezmyślne rżenie tłumu(część to osoby podstawione dyktujące kiedy żart ma być śmieszny) to ogarniecie że większość z tych skeczy jest po prostu nieśmieszna, a śmiejecie się bardziej z ludźmi niż z przedstawionej scenki.

czarnykun

2016-12-14, 00:26
Ah te nasze kabarety... Czy jest coś śmieszniejszego? :amused: