18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Uchodźccy

MrBAD0094 • 2017-05-01, 08:17
Uwielbiam jak znane i bogate osoby wypowiadają się na temat przyjmowania uchodźców. k***a, typy żyją 20km od miasta w swoich wielkich posiadłościach z basenem i kortem tenisowym na kilkudziesięciu hektarach ogrodzonej i strzeżonej przez ochroniarzy działki i nigdy z takim imigrantem się nawet nie spotkają, a szary człowiek mieszkający w 50m^2 mieszkaniu będzie miał ich za dziesiącio-centymetrową ścianą. No ale oni się k***a znają najlepiej...

~jbzd

Lenart

2017-05-02, 00:06
Dlatego każdy celebryta powinien mieć ustawowo zakaz wypowiadania się w tematach politycznych, uchodźców, itp itd. Nie ważne jakie ma poglądy. Ze względu na swoja sytuację materialna i społeczną nie maja j***nego pojęcia o czym się wypowiadają.

Pamiętam jak po którymś tam zamachu spytali Emmę Watson czy dalej popiera imigrantów. Jej mina była bezcenna.

Halogen131

2017-05-02, 12:43
@Lenart
Masz może jakiegoś linka albo coś? Bo z chęcią bym to sam zobaczył i się pośmiał.

AdiOsAmigos

2017-05-02, 23:18
Powiem ci szczerze że utrzymanie kawalerki w centrum warszawy drożej mnie kosztuje niż willi na przedmieściach... Do tego za sąsiadów mam 2 francuzów, niemca i pseudo araba co ma pudla imieniem Estewan... takich imigrantów mamy w pierony.

monto

2017-05-03, 18:06
Mieszkam w Holandii i 2 dni temu imigrant z Armenii zabił Polaka nożem, mężczyzna stanął w obronie koleżanki. Było coś mówione w Polsce? albo na świecie?