18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacenie odtylne

0___0 • 2021-03-12, 21:38
Dość świeże ubogacenie kulturowe kobiety w Norwegii.

mygyry

2021-03-12, 21:46
Chociażby ich całe dnie napie**alali to jak przyjdzie co do czego to wybiorą jakieś tęczowe gówno do rządu i refuges welcom, więc cieszą mnie takie materiały.

Lajzza

2021-03-12, 21:49
Więzienia w norwegi takie że aż chce się popełniać przestępstwa :P

irzu26

2021-03-12, 22:18
@Lajzza
w gorszych hotelach bywałem

Noside

2021-03-12, 22:18
mygyry napisał/a:

Chociażby ich całe dnie napie**alali to jak przyjdzie co do czego to wybiorą jakieś tęczowe gówno do rządu i refuges welcom, więc cieszą mnie takie materiały.



Bo jest gigantyczna przepaść między ilością komunikatów indoktrynacyjnych z tub propagandowych, a przemocy.
Zobacz, że dzięki mediom, a właściwie właścicielom mediów wiadomego pochodzenia Breivik jest białym nazistą i zwyrodnialcem, a jakiś ciapaty zamachowiec ofiarą rasistowskiego systemu, który doprowadził go do choroby psychicznej. Zamiast obu nazwać po imieniu, to się robi takie myki.
Za oceanem zwykły kryminalista jest świętym i co rusz dodają nowych.
Jesteśmy z ręką w nocniku po łokieć, a jeszcze się nie obudziliśmy.

Manii

2021-03-12, 22:24
I co zrobi typowa zachodnia p*zda po czyms takim? wejdzie na swoje pejsbuki i zasygnalizuje lewacka wyzszosc moralna karcac wszystkich bialych meskich "faszystow" i "homofobow" ze hejtuja te scierwa....wiec jebac je. Piwo dla ciapka.

mygyry

2021-03-12, 22:25
Noside napisał/a:

Bo jest gigantyczna przepaść między ilością komunikatów indoktrynacyjnych z tub propagandowych, a przemocy.
Zobacz, że dzięki mediom, a właściwie właścicielom mediów wiadomego pochodzenia Breivik jest białym nazistą i zwyrodnialcem, a jakiś ciapaty zamachowiec ofiarą rasistowskiego systemu, który doprowadził go do choroby psychicznej. Zamiast obu nazwać po imieniu, to się robi takie myki.
Za oceanem zwykły kryminalista jest świętym i co rusz dodają nowych.
Jesteśmy z ręką w nocniku po łokieć, a jeszcze się nie obudziliśmy.



"Profesor prawa na Uniwersytecie Georgetown w Stanach Zjednoczonych straciła pracę, gdyż zarzucono jej rasizm. Co takiego zrobiła prof. Sandra Sellers? W rozmowie z innym pedagogiem zwierzyła się, że jej czarnoskórzy studenci osiągają słabe wyniki w nauce."

Juzwa

2021-03-12, 22:39
Lajzza napisał/a:

Więzienia w norwegi takie że aż chce się popełniać przestępstwa



Żeby to była złota klatka, to zawsze pozostanie klatką z której nie możesz wyjść gdzie i kiedy ci się spodoba.

Budrys2000

2021-03-12, 22:52
Lajzza napisał/a:

Więzienia w norwegi takie że aż chce się popełniać przestępstwa



Czegoś mi tu brakuje....
A już wiem, nie ma plejstejszyn

;-)

Zbysław

2021-03-12, 23:01
no i co ze ma pleja i ładnie tam? jest zamknięty przecież

Dot

2021-03-12, 23:34
Lajzza napisał/a:

Więzienia w norwegi takie że aż chce się popełniać przestępstwa



w chinach to dwa mieszkania dla czteroosobowej rodzin

dżonyłojlker

2021-03-13, 00:00
Juzwa napisał/a:

Żeby to była złota klatka, to zawsze pozostanie klatką z której nie możesz wyjść gdzie i kiedy ci się spodoba.



Skazani za "lżejsze" przestępstwa dostają swoje domki i sobie w nich mieszkają na odludziu (z resztą jak wszyscy), mogą sobie jeździć rowerem i odwiedzać innych skazanych w swoich domkach.

Bandzior020

2021-03-13, 00:01
Skąd wiadomo ze to w Norwegii... Dla mnie brzmi jak Szwedzki

NiemiecWaszPan

2021-03-13, 00:23
Lajzza napisał/a:

Więzienia w norwegi takie że aż chce się popełniać przestępstwa



1/4 polaczków ma gorsze warunki w chacie i o takim materacyku z czystą pościelą może jedynie pomarzyć.