18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ubogacenie odtylne

0___0 • 2021-03-12, 21:38
Dość świeże ubogacenie kulturowe kobiety w Norwegii.

0___0

2021-03-13, 12:21
Bandzior020 napisał/a:

Skąd wiadomo ze to w Norwegii... Dla mnie brzmi jak Szwedzki


Według podpisu skąd wziąłem nagranie to miała być Norwegia. Ale to oczywiście mógł być błąd, ręki za to nie dam. Jak znajdę więcej info na temat tej sytuacji to wrzucę w komentarzu.

EdmundKemper

2021-03-13, 12:36
Justynka99 napisał/a:

Przede wszystkim to tutaj napastnik jest biały. Domniemanie, że jest imigrantem jest bez sensu.



Biały lub śniady.

Cryo

2021-03-13, 13:44
Noside napisał/a:

A widziałeś tam jakieś zorganizowane protesty przeciw takiej polityce? Nie. I nie zobaczysz.
Dają się robić jak leci.
Milczenie jest oznaką zgody.



W sensie, że my nie dajemy się robić? No tak. U nas drogi są ze złota, w rzekach płynie mleko, a na straży praworządności i moralności stoi dumna husaria. Politycy próbują łamać prawa obywateli, ale dumny Polak jednym głosem mówi "nie" i wszyscy na całym świecie go słuchają. Takim to jesteśmy potężnym narodem.

Jest jeszcze druga opcja. Mamy tak ch*jowe warunki do życia, że żaden idiota nie będzie się tu pchał. A jeśli faktycznie przyjadą, to Polak jak zwykle ch*ja zrobi.

mygyry

2021-03-13, 15:38
Noside napisał/a:

A widziałeś tam jakieś zorganizowane protesty przeciw takiej polityce? Nie. I nie zobaczysz.
Dają się robić jak leci.
Milczenie jest oznaką zgody.



Wtedy to nie są protesty tylko marsze neonazistów...
Protestować mogą jedynie lewoskrętni, wtedy to jest nowoczesne i równościowe

Noside

2021-03-14, 10:04
Cryo napisał/a:

W sensie, że my nie dajemy się robić? No tak. U nas drogi są ze złota, w rzekach płynie mleko, a na straży praworządności i moralności stoi dumna husaria. Politycy próbują łamać prawa obywateli, ale dumny Polak jednym głosem mówi "nie" i wszyscy na całym świecie go słuchają. Takim to jesteśmy potężnym narodem.
Jest jeszcze druga opcja. Mamy tak ch*jowe warunki do życia, że żaden idiota nie będzie się tu pchał. A jeśli faktycznie przyjadą, to Polak jak zwykle ch*ja zrobi.



No i skąd ta agresja? Czy ktoś napisał, że u nas jest chociażby średnio na jeża?
U nas jest powoli to samo. Są duże grupy wpływów próbujące manipulacją wciskać retorykę, że pewne grupy społeczne z jakichś bliżej nieustalonych i motywowanych emocjonalnie względów są przez nas poszkodowane i należy im się z tego tytułu możliwość bezkompromisowej i bezdyskusyjnej ingerencji w ład społeczny, oraz amnestia i wyrozumiałość, jak gdyby rzekome uciskanie ze strony wyselekcjonowanych starannie grup-celów uniemożliwiało im normalne, a tym bardziej praworządne i społecznie akceptowalne zachowania.

Cryo

2021-03-14, 18:44
Noside, Gdzie tam agresja. Jeśli tak zabrzmiało, to przepraszam. Zdecydowanie uważam, że u nas będzie to samo, a może nawet gorzej. Nie za tydzień czy miesiąc, ale w końcu z całą UE pójdziemy na dno.

Kcpz21

2023-02-20, 21:31
Ma ktoś więcej takich filmów? Ostatnio tematy imigrantów ucichły nie ma też nic o tym co robią niektórzy Ukraińcy w Polsce a też bywa grubo. Powinien być temat zbiorczy ale niestety widzę co jest doczepione i sądzę że tam zacny portal przejęła władza niczym marsze niepodległości. Jestem ciekaw czy nie dostanę za ten wpis bana :c