18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacenie odtylne

0___0 • 2021-03-12, 21:38
Dość świeże ubogacenie kulturowe kobiety w Norwegii.

Cryo

2021-03-13, 00:53
mygyry napisał/a:

Chociażby ich całe dnie napie**alali to jak przyjdzie co do czego to wybiorą jakieś tęczowe gówno do rządu i refuges welcom, więc cieszą mnie takie materiały.



Tylko skąd wiesz, że ona jest z tego zadowolona? Zjeby decydują, a zwykli ludzie cierpią

Ci...........la

2021-03-13, 02:18
Szacun za szybka akcje i cykl babsko leży

leitoml

2021-03-13, 04:33
Juzwa napisał/a:

Żeby to była złota klatka, to zawsze pozostanie klatką z której nie możesz wyjść gdzie i kiedy ci się spodoba.



Możesz wychodzić do tego spacery po górach kursy na widlaki, statki lub nauka norweskiego/angielskiego co chcesz, możesz pracować jako stolarz, mechanik, kucharz lub coś w podobie

Eryniokurwamac

2021-03-13, 05:20
I właśnie aby temu zapobiec Brevik wyj***ł wtedy pół wysypy.

Autor

2021-03-13, 05:39
k***a jak mnie to cieszy, lewactwo upie**olone k***a raz, dwa, trzy...

Justynka99

2021-03-13, 05:56
Przede wszystkim to tutaj napastnik jest biały. Domniemanie, że jest imigrantem jest bez sensu.

qplam

2021-03-13, 06:39
mygyry napisał/a:

Chociażby ich całe dnie napie**alali to jak przyjdzie co do czego to wybiorą jakieś tęczowe gówno do rządu i refuges welcom, więc cieszą mnie takie materiały.



Już niedługo nas też to czeka, partia rządząca skutecznie gnoi prawicowe poglądy

mygyry

2021-03-13, 06:55
Cryo napisał/a:

Tylko skąd wiesz, że ona jest z tego zadowolona? Zjeby decydują, a zwykli ludzie cierpią



To jest właśnie demokracja.



qplam napisał/a:

Już niedługo nas też to czeka, partia rządząca skutecznie gnoi prawicowe poglądy



Bo pis jest partia lewicową
(może ewentualnie Ziobro jest trochę prawicowy, ale wie, że bez populistycznego kaczora będą mieli w wyborach 0,5%)

notak

2021-03-13, 07:01
Budrys2000 napisał/a:

Czegoś mi tu brakuje....
A już wiem, nie ma plejstejszyn



żartujesz, oczywiście że jest tylko wkomponowane w szafkę z ikei

Kurde26

2021-03-13, 07:57
Lajzza napisał/a:

Więzienia w norwegi takie że aż chce się popełniać przestępstwa



Wiesz po co są kraty w Norweskich więzieniach? Żeby się Polacy nie włamywali

Rutik

2021-03-13, 08:03
mygyry napisał/a:

Chociażby ich całe dnie napie**alali to jak przyjdzie co do czego to wybiorą jakieś tęczowe gówno do rządu i refuges welcom, więc cieszą mnie takie materiały.



Skąd wiesz jakie ona ma poglądy i co wybrała? pie**olisz jakby ta tęczowa patologia była większością.

Cycu320

2021-03-13, 08:08
NiemiecWaszPan napisał/a:

1/4 polaczków ma gorsze warunki w chacie i o takim materacyku z czystą pościelą może jedynie pomarzyć.



Ein Viertel der Polen fickt gerade deine alte Mutter in den Anus

:mrgreen:

Krzyszof.K

2021-03-13, 09:09
Jestę ekspertę. No nie jest norweski tylko szwedzki, dziewczyna mówi " okazuje się że są tu rasiści" i dostaje kopa w plecy od etnicznego inaczej.

Noside

2021-03-13, 09:40
Rutik napisał/a:

Skąd wiesz jakie ona ma poglądy i co wybrała? pie**olisz jakby ta tęczowa patologia była większością.



A widziałeś tam jakieś zorganizowane protesty przeciw takiej polityce? Nie. I nie zobaczysz.
Dają się robić jak leci.
Milczenie jest oznaką zgody.

mygyry

2021-03-13, 12:07
Rutik napisał/a:

Skąd wiesz jakie ona ma poglądy i co wybrała? pie**olisz jakby ta tęczowa patologia była większością.



A kto w demokracji rządzi? Większość prawda? Poza tym już były opisywane akcje jak Ofiary gwałtu wręcz tłumaczyły swoich oprawców odmienna kulturą i problemami jakie miały w życiu lol.