18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacenie kulturowe

Catch_22 • 2016-03-22, 18:39
Czołem Sadole!

Znalazłem w sieci filmik obrazujący harce i swawole osobników z innego kontynentu.

Tutaj oryginalny podpis:
من تا ئێستا تێنەگەیشتم بۆ وا لە سەیارە ئەکەن ئەم کەم عەقڵانە و سەرخۆشانە

Może znajdzie się jakiś sadolowy lingwista, bo google tłumacz coś nie dał rady.



MaratHS

2016-03-22, 19:12
من تا ئێستا تێنەگەیشتم بۆ وا لە سەیارە ئەکەن ئەم کەم عەقڵانە و سەرخۆشانە
Nobaxin raz na dobę godzinę przed jedzeniem.
Osłonowo Trilac. Łykać wraz z antybiotykiem.
Syrop Pini 3 razy dziennie.
:amused:

Catch_22

2016-03-22, 19:48
Dziękuję! W życiu nie odczytałbym tej recepty :)

przem85

2016-03-22, 19:52
to miało miejsce dziś w Belgii ?

koksbdg

2016-03-22, 20:01
Jak słodko się asymilują, aż miło patrzeć...

uosinski

2016-03-22, 20:09
od razu mi się przypomina filmik jak psy urywają tablicę rejestracyjną w pojeździe, znalazłbym ale nie potrafię wstawiać w komentarz. Generalnie ten sam poziom, podobna świadomość.

Catch_22

2016-03-22, 20:16
przem85 napisał/a:

to miało miejsce dziś w Belgii ?



Szczerze powiedziawszy, nie mam pojęcia. To mogło się wydarzyć w każdej islamskiej dzielnicy na świecie...

mygyry

2016-03-22, 20:33
ch*ja wiecie a się spinacie :amused:

donkapusta

2016-03-22, 21:14
No i co? Odkryli koło. Niektóre cywilizacje znały je wcześniej, inne później.

stachura11

2016-03-23, 07:03
Się śmiejecie, niedługo będziemy ubezpieczać samochody przed atakami (kolorowych), pozdrawiam HejtStop

Kamyczek

2016-03-23, 10:30
Tutaj to k***a maja sile, a do roboty to jeszcze za murzynami...

Madafakerski

2016-03-23, 10:36
To są Ci biedni imigranci uciekający przed wojną, którzy nie mają się gdzie podziać i nie mają nawet grosza w kieszeni? Kuuuurwa, te biedne matki z dziećmi mają lepsze telefony od większości z nas, iphony, najnowsze samsungi, h*j wie co jeszcze a lewaki wmawiają szarej masie że Ci ludzie potrzebują pomocy. Owszem potrzebują, wstrząsu k***a i to granatami! Rządzący w EU za to odpowiadają, za każdego nowego trupa.
I moim zdanie Unia Europejska powinna zostać zniszczona, dziękuję.

qrazCN

2016-03-23, 10:42
Stado baranów zaprosiło do swojej zagrody watahę wilków. Barany stwierdziły, że będą żyć w pokoju i mają przed sobą świetlaną przyszłość - nawet z wilkami.
Niestety co chwilę zdarzało się, że jakiś wilk pożarł parę baranów. Przywódcy baranów wypowiadają się wtedy, że te wilki co zeżarły barany to nie wilki tylko jacyś odmieńcy. Przywódcy wilków mówili, że te wilki to czarne owce wśród wilków. Natomiast z ciemnych kątów zagrody gdzie zgromadziły się wilki było co chwila słychać, jak inne wilki mówią, że zaraz nadejdzie czas kiedy wszystkie barany zostaną pożarte i zagroda będzie ich.
Przywódcy baranów udają że tego nie słyszą a w ramach tworzenia świetlanej przyszłości między baranami i wilkami źle patrzą na barany wypowiadające się inaczej i wypowiadające się w tzw "mowie nienawiści".
Czy barany przetrwają będąc w zagrodzie z wilkami ?

Superdziku

2016-03-23, 11:17
Te ciapate k***y to jednak mają naj***ne w głowie. Wystarczyło że by podjechali pod ten samochód z tą walizką, podnieśli i wepchali do środka.

weskerinferno

2016-03-23, 11:39
k***a co za problem jebnąć rakiete w ten motłoch?