18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacenie handlowe we Włoszech

TT4 • 2017-04-08, 05:29
Oprócz lekarzy, architektów, inżynierów do Europy dotarli także specjaliści od handlu. Rekiny biznesu można by rzec. Ja pie**ole.


~Velture

2017-04-08, 06:43
Wiecie co wam powiem?
Ja już nie mam siły.

Zwyczajnie jestem już zmęczony i znużony tym wszystkim, że wypaliłem się.

~DMT

2017-04-08, 06:48
Velture napisał/a:

Wiecie co wam powiem?
Ja już nie mam siły.

Zwyczajnie jestem już zmęczony i znużony tym wszystkim, że wypaliłem się.



Nareszcie!

Czekamy zatem na Hardzie, tylko tego nie sp***ol... 8-)

A tak serio, to wiem, że trolla wbiłeś...

_R...........s_

2017-04-08, 08:24
Cytat:

Specjaliści od handlu



To się nazywa agresywny marketing.

Swoją drogą gość trochę poj***ny, wchodzi w środku nocy w grupę czarnych sebiksów i czego on sie spodziewał.

RoboCat

2017-04-08, 08:38
Przeciez to jest standart...ty sie pomyl na fakturze o 5zl vatu to cie urzad skarbowy wykonczy, brudasy ni3 placa ani podatku ani zusu i sie tylko bogaca, u nas babcia sprzeda drozdzowke to ja sm zawinie na dolek a takiego brudasa ktory sprsedaje k4adzione buty z poprzednich "protestow" nazwa przedsiebiorczym...

~Velture

2017-04-08, 09:02
MaszAyahuaskę napisał/a:



Nareszcie!

Czekamy zatem na Hardzie, tylko tego nie sp***ol... 8-)

A tak serio, to wiem, że trolla wbiłeś...


Nie. Ja serio już jestem zmęczony oglądaniem tego ścierwa.
Po prostu boli mnie niemoc.

Ja nigdy nie byłem rasistą i nigdy nie segregowałem ludzi ze względu na rasę. Ksenofobem też nie byłem. Ani homofobem. Może tylko antysemitą troszkę :amused:
Ale jak słucham i oglądam co się dzieje to zaczynam być j***nym nietolerancyjnym kutafonem.
I to już nie chodzi o śmieszki, heheszki na sadolu które wszyscy piszemy a na ulicy nam na co dzień nie przeszkadzają inni ludzie ale fajnie sobie jebnąć w necie dowcip typu "kolor skóry zupełnie przypadkowy".

Po prostu jakby mi ktoś codziennie walił w ryja mając na sobie czerwoną koszulkę to z automatu bym się wk***iał widząc nawet małe dziecko w czerwonej koszulce.

Nie dziwię się, że istnieje rasizm i inne rodzaje nienawiści. Z powietrza się to nie wzięło.

Maxi96

2017-04-08, 09:57
@Velture A tam ludzie zawsze byli bydłem

Tylko jednostki były wybitne reszta to bagno.

SuchyHarry

2017-04-08, 10:12
01:32 chciał powiedzieć "ku rwa" ?

@edit

Imperium rzymskie rozj***ły ówczesne plemiona barbarzyńskie. Wygląda na to, że niedługo Europa Zachodnia cofnie się co najmniej do czasów XIX wieku. W Egipcie.

Ma...........ke

2017-04-08, 12:39
@Ynsajd jeszcze nigdy w świecie nie zanotowano gwałtownego obniżenia cywilizacyjnego żeby technologicznie się cofnąć o grube lata. Co najwyżej zanotujemy długą j***na stagnacje która i tak już występuje.

@Velture Klasyka murzyn ok ksenofobia nie homofobia nie ale żyda to j***ć bo tak bo wszyscy tak robią jest przyzwolenie społeczne za ten komentarz to straciłem do ciebie szacunek.

SzabelTzn

2017-04-08, 12:56
Gówno zalewa Europą nieprzerwaną, gęstą laksą.
Na szczęście do nas nie trafia. Lecz oglądając to wszystko i słuchając docierających informacji obstawiam, że wielu ludziom po tym j***nym panoszeniu się ścierwa po Europie, r*chaniu czego popadnie i niszczeniu wszystkiego, puszczą nerwy, zniżą się do poziomu tego gówna i będzie regularna mordownia syfu z ulic.
Albo druga opcja: zachodnia Europa zostanie dz**ką tego gówna.

dr_dex

2017-04-08, 14:15
Czarny rynek - jak nic :kawa:


orion123123

2017-04-08, 14:20
ale co oni sprzedawali tak w góle?

Ba...........yk

2017-04-08, 15:11
Aiuto nigger me battiti ! :D

MadDave

2017-04-08, 15:14
@up
Jak można podejrzewać są to fanty pochodzące z kradzieży albo jakaś inna lewa lipa za którą zwykły przedsiębiorca by prawdopodobnie bekną.
Gdybyś dla żartu puścił z komórki syrenę policyjną cały ten kram byłby już zwinięty i w przeciągu 15 sekund wsiąknął by w grunt bez śladu.

eruaknem

2017-04-08, 15:38
Ja też myślałem, ze nigdy nie byłem rasistą. Do czasu, bo problem polega na tym, że niestety ta niechęć wobec innego koloru nie bierze się znikąd. Mnie np okradziono we własnym domu gdy spałem. Koledze złamano piszczel drutem. Drugi kumpel próbując ratować laskę przed dwoma obcymi mężczyznami - został dziabnięty nożem. W zatłoczonym metrze, gdy poczułem że coś nie tak dzieje się z moją nerkową saszetką (którą przerzuciłem na pierś dla bezpieczeństwa) powiedziałem: "odrąbię ci rękę, złodzieju". Tłum chciał pomóc mi w zatrzymaniu dupka, ale staliśmy przy drzwiach i wykorzystał moment zatrzymania pociągu na stacji i zdupczył.
Nie muszę chyba mówić o karnacjach sprawców, hmm ?
Nie twierdzę, że nigdy nic złego mnie nie spotkało ze strony białych, jednak to i tak niewielki procent i rozmiar szkód.

Ktoś kiedyś napisał bardzo fajne zdanie na tym portalu. Nie zacytuję dokładnie, trudno.
W amerykańskich więzieniach niespełna połowa więźniów to Murzyni. Moje przekonania to nie rasizm - to statystyka.