18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacania ciąg dalszy...

~DMT • 2017-12-16, 05:26
Norymberga, 14.12.2017


~DMT

2017-12-16, 07:38
Zapomniałem dodać, że zaatakowana miała 73 lata...


mygyry

2017-12-16, 07:58
Gdyby skazańcy w Norymberce wiedzieli jak będzie wyglądać przyszłość, to sami by się powiesili...

siwybis

2017-12-16, 09:58
@up

Jeden coś przeczuwał i skorzystał z cyjanku.

Mamałyga

2017-12-16, 11:30
No i co, że ciągle ktoś wpie**ol dostaje. Przynajmniej żyją w normalnym, Europejskim kraju, a w Polsce jak w lesie.

modoc

2017-12-16, 16:03
Nie to co u nas w zaściankowej Polsce. Tam to przynjamniej ubogacenie kulturowe pełną gębą.

Mors_Nigra

2017-12-16, 16:04
Niemcy? Normalnym krajem?! Nie trzeba żadnych imigrantów, żeby Niemcy nazwać popie**olonym krajem. W normalnym europejskim kraju to Austriacy mieszkają jak już. W Polsce z kolei nie jest nawet w połowie tak źle, jak niektórym się zdaje, ale dzisiaj jest moda na życie w zmyślonej rzeczywistości, więc mnie takie teksty nie dziwią.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-12-16, 16:13
MaszAyahuaskę napisał/a:

Zapomniałem dodać, że zaatakowana miała 73 lata...

Obrazek



Tak do końca niewinna to ona nie jest. Jak się rodziła, to jej tata mordował Polaków w Powstaniu Warszawskim. Więc ten tego.... może karma wraca?

A tak serio.
Jestem za pomaganiem uchodźcom... serio. Nawet przyjmując ich w naszym kraju. Tylko pod warunkiem, że to będą prawdziwi uchodźcy.
A prawdziwy uchodźca nigdy nie zrobi tego co ten dindu z filmu.
Prawdziwy uchodźca nie zrobi zamachu, nie będzie żądał byśmy dostosowali się do jego zasad, do jego religii, nie będzie żądał zasiłku, tylko będzie szczęśliwy, że do niego nie strzelają. I będzie starał się zapracować na swój pobyt. Ten dindu z filmu za same takie wygłupy (oczywiście do momentu uderzenia, wtedy to już przestały być wygłupy) powinien dostać kopa w dupę, do skrzyni i na statek.

I właśnie dlatego, mimo, że PISu nie cierpię, w tym ich popieram.
Nie przyjmować żadnych kwot "uchodźców". Bo uchodźców tam jest 1%. Reszta to zwykłe zwierzęta.

up
Nie wyczułeś ironii w komencie Mamałygi???

Silasik

2017-12-16, 16:19
Może starsza kobieta nie chciała podzielić się kurtką z tym biednym uchodźcą... Każdemu mogą puścić nerwy. Ważne że społeczeństwo jest ubogacone! Danke--> bite :D

sir_Alex

2017-12-16, 17:32
ja bym go nie oceniał surowo... w końcu bije niemca:)

elfis

2017-12-16, 18:21
lubię czasem pooglądać fotki z krajów europejskich,
sprzed 30 lub więcej lat,
naprawdę INNY ŚWIAT
polecam

Shymeq

2017-12-16, 20:47
Przecież to niemiec z dziada pradziada od 3 pokoleń w rzeszy.

niemamskarpet.

2017-12-16, 21:40
a Merkelowa i tak wszystkich zrobi w h*ja bo nim więcej sprowadzi tym większe będzie miała popracie o czym świadczy sam fakt że znowu wygrała czyli większość ją popiera !