18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

U lekarza.

~Velture • 2017-06-06, 18:46
Podczas wizyty u lekarza:
Lekarz - Dzień dobry, jak się pan czuje?
Pacjent - Całkiem dobrze, nie narzekam.
Lekarz - To wypie**alaj.

mygyry

2017-06-06, 18:48
Chyba jakiś nowy ten lekarz, stary wyjadacz nadstawił by kieszeń i zapytał na ile to L4

fiszer

2017-06-06, 22:22
Fakt, kiedyś łapówki to była norma. Teraz łapówek praktycznie nie ma. Wynagrodzenia są trochę lepsze, ale dalej mamy przepaść w stosunku do zachodu. Konkretnie to 6- 10 krotną przepaść.

Lingula

2017-06-07, 05:36
ty sie smiejesz a ten zart to marzenie polowy lekarzy rodzinnych.

~Velture

2017-06-07, 09:18
Lingula napisał/a:

ty sie smiejesz a ten zart to marzenie polowy lekarzy rodzinnych.


Dlatego jestem zwolennikiem aby za każdą bezpodstawną wizytę klient płacił z własnej kieszeni. Kolejki w szpitalach i u lekarzy byłyby o co najmniej o połowę mniejsze.
Mój ojciec jest przewlekle chory, po nowotworach, rozruszniku, odmie, pochp i paru innych chorobach. Jak czasem odbieram od lekarza jego receptę i kupuję leki to w przychodni k***a kolejki takie, że we łbie mi się nie mieści.
Przychodnia czynna od 6. Lekarz przyjmuje od 8 a kolejki od 5 rano a w środku za każdym razem ta sama ekipa pacjentów gdzie może kilka procent z nich jest chora a reszta to stare baby które idą bo się uderzyły w palec u nogi i je boli a wychodzą z receptą na j***ny ibuprom albo nowoczesne i przewrażliwione matki gdzie dziecko ma zwykły katar i dymają za każdym razem kiedy dzieciak kichnie.
Całe szczęście, że przychodnia normalna i ludzka bo zwyczajnie dzwonię wcześniej i recepta już na mnie czeka w recepcji bez kolejki bo tak to bym szału dostał.

Lukasz2525

2017-06-07, 20:22
Chamskie, nieśmieszne.

do...........ka

2017-06-07, 20:58
To tak śmieszne w swej prostocie, że aż boli.

Lingula

2017-06-07, 21:57
@Velture, no wlasnie to mam na mysli w Polsce - brak szacunku do czasu spedzonego z lekarzem. Jest to zla strona socjalnej opieki zdrowotnej, ale mozna z tym walczyc.

tycho

2017-06-08, 08:11
Velture napisał/a:


Dlatego jestem zwolennikiem aby za każdą bezpodstawną wizytę klient płacił z własnej kieszeni. Kolejki w szpitalach i u lekarzy byłyby o co najmniej o połowę mniejsze.
Mój ojciec jest przewlekle chory, po nowotworach, rozruszniku, odmie, pochp i paru innych chorobach. Jak czasem odbieram od lekarza jego receptę i kupuję leki to w przychodni k***a kolejki takie, że we łbie mi się nie mieści.
Przychodnia czynna od 6. Lekarz przyjmuje od 8 a kolejki od 5 rano a w środku za każdym razem ta sama ekipa pacjentów gdzie może kilka procent z nich jest chora a reszta to stare baby które idą bo się uderzyły w palec u nogi i je boli a wychodzą z receptą na j***ny ibuprom albo nowoczesne i przewrażliwione matki gdzie dziecko ma zwykły katar i dymają za każdym razem kiedy dzieciak kichnie.
Całe szczęście, że przychodnia normalna i ludzka bo zwyczajnie dzwonię wcześniej i recepta już na mnie czeka w recepcji bez kolejki bo tak to bym szału dostał.


Nienawidzę Cię jak psa i gardze Tobą za kolejny słaby temat, ale akurat teraz ciężko się nie zgodzić z tym co powiedziałeś.

~Velture

2017-06-08, 14:22
tycho napisał/a:


Nienawidzę Cię jak psa i gardze Tobą za kolejny słaby temat,(...).


To wysłać ci tę tubkę w końcu? Bo jeszcze trochę i hemoroidów dostaniesz.

tycho

2017-06-08, 20:39
Velture napisał/a:


To wysłać ci tę tubkę w końcu? Bo jeszcze trochę i hemoroidów dostaniesz.


To może wpadniesz i nagram jak mi wylizujesz hemoroidy, w końcu będziesz miał dobry materiał na sadola może nawet na harda jak przyjmiesz jeszcze kupę na twarz.

Nexeve

2017-06-08, 22:50
Velture napisał/a:

Podczas wizyty u lekarza:
Lekarz - Dzień dobry, jak się pan czuje?
Pacjent - Całkiem dobrze, nie narzekam.
Lekarz - To wypie**alaj.



zmieniłbym ostatnią linijke:
Lekarz - To wypie**alaj i 200zł się należy...

~Velture

2017-06-09, 18:32
tycho napisał/a:


To może wpadniesz i nagram jak mi wylizujesz hemoroidy, w końcu będziesz miał dobry materiał na sadola może nawet na harda jak przyjmiesz jeszcze kupę na twarz.


Nie musisz się chwalić swoim pedalstwem bo i tak każdy to widzi.

tycho

2017-06-10, 14:29
Velture napisał/a:


Nie musisz się chwalić swoim pedalstwem bo i tak każdy to widzi.


Każdy to znaczy kto? nazwiska poproszę?