18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

U fryzjera

~McSadol • 2022-05-12, 22:16
.. nie zawsze wieje nudą ...


Znawca_Cipek

2022-05-12, 22:18
Profesjonalisci. Dostali zlecenie na podziabanie i ucieczke, a nie na zabicie. Profeska. Szanuje!

wojtekpwse

2022-05-12, 22:25
Up. Sam sie zabije wykrwawiając się. Sprytne!

35i

2022-05-12, 22:56
Up, rola życia Deląga. :-)
Włosi z Lamborghini pewnie zainspirowali się tą sceną, wymyślając nazwę dla swojego SUVa.


radek225

2022-05-12, 23:28
35i napisał/a:

Up, rola życia Deląga.
Włosi z Lamborghini pewnie zainspirowali się tą sceną, wymyślając nazwę dla swojego SUVa.



Fu, co to? Weronika Grycan wypinająca dupę w celu defekacji? Srająca Dorota Wellman? Magda Gesler opie**ala komuś rubasznie kabana za Toi Toi? Aaaaa, to Volkswagen Touareg / Porsche Cayenne / Audi Q8 , fu, przejęzyczyłem się, Lamborghini Urus. Czyli Jak sprzedać kilka razy drożej Touarega / Cayennkę / Audi Q8. Mimo, że Lamborghini w całości należy do Audi, to włosi z Santa Agata chyba też mają coś do powiedzenia, i powinni powiedzieć, że prędzej spaghetti i wino będą konsumować dupą, niż z ich taśm produkcyjnych będzie zjeżdżać coś takiego, a Audi i VW jak chcą sprzedawać przepakowane gówno kilka razy drożej to niech sobie założą submarkę premium jak Toyota -> Lexus, Nissan -> Infiniti, czy z podwórka VAG Seat ->Cupra. Oprócz krótkiego romansu z terenówkami, czyli Lamborgini LM02, Lamborghini nie wysrało z siebie SUVa, a tym bardziej takiej pokraki. A i LM02 miało być autami dla amerykańskiej armii (LM - Lamborghini Militari, wcześniej było pilotażowe LM01 i prototyp Cheetah) i miało dać zastrzyk gotówki włoskiej marce, ale Hamburgery wysrały się na nich i mając gotowy projekt postanowili do militarnej terenówki włożyć skóry i opchnąć kilkaset sztuk. Ale moda to moda i cebuliony mają się zgadzać, ch*j z tradycjami i czysto sportowym charakterem marki. Widziałem to paskudztwo w kraju, gdzie wszystko brzmi niczym rozkaz rozstrzelania - Audi Q8 z bykiem na masce, poszedłem dalej.

bercisko

2022-05-13, 04:04
Stara szkoła z więziennego spacerniaka. Noże z łyżek i naprzód.

Tobiahus96

2022-05-13, 06:42
35i napisał/a:

Up, rola życia Deląga.
Włosi z Lamborghini pewnie zainspirowali się tą sceną, wymyślając nazwę dla swojego SUVa.



Czyli Lamborghini Ursus bez S

stopwar

2022-05-13, 10:01
Zabawa w Ciuciubabkę z kosami.