18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tyson vs szpilka

suborg • 2021-07-10, 21:37
Walka stulecia tyson kontra nadzieja białych szpilka


voodoo_16

2021-07-10, 21:39
czy to jakis kibel dla pedałow ze wszystkie sracze obok siebie?

Myxxer

2021-07-10, 21:44
Jak dla mnie to szpilka vs szpilka, obaj blokują ciosy głową.

shoe5maker

2021-07-10, 21:46
Że też czarni noszą białe koszulki, przecież to rasizm i KKK też chodziły na biało.

Ogórek

2021-07-10, 22:01
Sracze do wspólnego wyciskania balasa !!! Trzymając się za ręce .

Zasysacz

2021-07-10, 22:10
na moje oko to albo sracz w zakładzie psychiatrycznym albo zoo ewentualnie więzienie czyli małpy w swoim żywiole.

AN...........or

2021-07-10, 22:29
Artur Szpilka jest dobrym mordobijem, po prostu trener odurza go zawsze narkotykami przed walką za zgodą pierdzioszka, tzn. jego kobiety, dlatego potem wychodzą te walki jak wychodzą

Krzysztof_Elbląg

2021-07-10, 23:43
Szpilka vs Pudzian
Szpilka vs Popek

To jeszcze bym obejrzał

jimiq

2021-07-11, 00:13
Klasyczna pozycja boczna łokciowa

Halman

2021-07-11, 03:42
voodoo_16 napisał/a:

czy to jakis kibel dla pedałow ze wszystkie sracze obok siebie?



próba cywilizowania; kible dla zwierząt...

Pan_Cernik

2021-07-11, 06:33
Ja naprawdę nie rozumiem czego się ludzie Szpilki uczepili. Jego model biznesowy jest genialny w swojej prostocie. :
1. Wyjść na ring,
2. Przyjąć parę strzałów.
3. Upaść na ring w miarę szybko zanim go przeciwnik zbytnio uszkodzi.
4. Skasować szmalec.

Jeśli by tak policzyć ile razy dostał w łeb i ile kasy za to dostał. To pewnie za każdą lepe na ryj skasował tyle ile wynosi roczna pensja pracownika Biedronki.

Kutasiarz

2021-07-11, 06:54
Chyba chciał strzelić z łokcia jak z bazuki.

bercisko

2021-07-11, 07:29
Pan_Cernik napisał/a:


"Jeśli by tak policzyć ile razy dostał w łeb i ile kasy za to dostał. To pewnie za każdą lepe na ryj skasował tyle ile wynosi roczna pensja pracownika Biedronki".



I za kilka lat zobaczysz Szpilę reklamującego jakieś tanie gówno bo kasa się skończyła a nie wygląda na kogoś kto potrafi dobrze zalokować zarobiony szmal. I stawiam, że jego baba odejdzie z pokaźną częścia jego majątku.


Pan_Cernik

2021-07-11, 09:32
bercisko napisał/a:

I za kilka lat zobaczysz Szpilę reklamującego jakieś tanie gówno bo kasa się skończyła a nie wygląda na kogoś kto potrafi dobrze zalokować zarobiony szmal. I stawiam, że jego baba odejdzie z pokaźną częścia jego majątku.



Nie napisałem że plan biznesowy Szpilki obejmuje inwestowanie zarobionych pieniędzy :mrgreen:

Ale on nie pierwszy i nie ostatni tak skończy.
Weź na ten przykład Tysona. Przez jakiś czas był najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie. A teraz co? Bankrut.

A tak poza tym. To raczej nikt nie bierze Szpilki do gali za jego wartości sportowe, tylko właśnie za jego medialność.
Każdy wie że i tak on dostanie wpie**ol, a pomimo to i tak ludzie chcą to zobaczyć. No i za to płacą organizatorowi.
A przecież o to chodzi. Kasa musi się zgadzać