18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typ zabija kuguara...

Halman • 2021-09-29, 07:59

proszę o gównoburzę czy kuguar (puma płowa) zginęła słusznie w sytuacji w jakiej się znalazła?

Zasysacz

2021-09-29, 08:05
Czemu słusznie ? Łaził z psami pewnie po jej siedlisku to zatakowała jak to drapieżnik. Szkoda akurat dużych kotów mi szkoda a małe domowe j***ł bym prądem :evil:

nocnamenda

2021-09-29, 08:14
j***ł pies wszystkie pumy świata.

Halman

2021-09-29, 08:32
Zasysacz napisał/a:

Czemu słusznie ?


bo to k***a nie jest stwierdzenie tylko pytanie.

Husarz12

2021-09-29, 08:46
k***a przeczytałem "kangura"... I se myślę co ja parzę, jaki dziwny kangur, może młody... Dopiero przy trzecim obejrzeniu zrozumiałem że to nie pies zaatakował kangura którego typ dobijał pałką :D

Pantaran

2021-09-29, 08:49
Husarz12 napisał/a:

k***a przeczytałem "kangura"... I se myślę co ja parzę, jaki dziwny kangur, może młody... Dopiero przy trzecim obejrzeniu zrozumiałem że to nie pies zaatakował kangura którego typ dobijał pałką



Widzę ciężki poranek wczoraj było grubo :) masz piwo na kaca

MalcolmX

2021-09-29, 08:56
ch*j w dupę pumie. Człowiek jest najwyżej w drabinie ewolucji i to on wybiera sobie miejsca, sytuacje i prawa do zabijania słabszych gatunków. Reszta to lewackie pie**olenie.

dogip

2021-09-29, 09:08
Jakaś dziwna ta puma, jej zachowanie. Obojętnie przebiega obok drugiego psa, nie boi się ludzi. Ma na wszystko wyj***ne. Podejrzewam, że chora. Dobrze, że k***ę ubił.

baronturbina

2021-09-29, 09:19
nocnamenda napisał/a:

j***ł pies wszystkie pumy świata.


Twoją matkę też idioto bez szkoły. Nie będę tłumaczył tobie faktu gdzie ludzie wchodzą ma tereny zielone jak j***ne pasożyty.

Driver19cm

2021-09-29, 09:24
Cytat:

Twoją matkę też idioto bez szkoły. Nie będę tłumaczył tobie faktu gdzie ludzie wchodzą ma tereny zielone jak j***ne pasożyty.



k***a lewacki, pie**olony bełkot. Człowiek wchodzi gdzie chce, bo takie ma prawo

Jest na samym szczycie ewolucji i ma wyj***ne w pasożyty, pumy i lewaków

garota

2021-09-29, 09:39
Tam gdzie mieszkacie też kiedyś byłe dzikie tereny więc albo się wyprowadźcie albo zamknijcie dupy.

Puma poj***na, podeszła do ludzi nie zwraca uwagi na psa który idzie za nią. Dobrze że ją zabił, to była najgłupsza ze wszystkich pum świata.

RobsoN

2021-09-29, 10:12
Też uważam, że z tym kotkiem coś jest nie tak. Podobnie bym zareagował gdyby kociamber zagryzał mojego psa. Ale z tym, że człowiek może wszystko i wszędzie to się nie zgodzę.

baronturbina

2021-09-29, 10:14
Driver19cm napisał/a:

k***a lewacki, pie**olony bełkot. Człowiek wchodzi gdzie chce, bo takie ma prawo
Jest na samym szczycie ewolucji i ma wyj***ne w pasożyty, pumy i lewaków


Miałem obrazić twoich rodziców choć to mili panowie. Twoje nic niewarte jestestwo rozumie że bez ludzi zwierzęta by sobie idealnie dały radę? Ale w sumie głupi się urodziłeś a mądry nie umrzesz.

trambulator

2021-09-29, 10:26
Driver19cm napisał/a:

k***a lewacki, pie**olony bełkot. Człowiek wchodzi gdzie chce, bo takie ma prawo
Jest na samym szczycie ewolucji i ma wyj***ne w pasożyty, pumy i lewaków



baronturbina napisał/a:

Miałem obrazić twoich rodziców choć to mili panowie. Twoje nic niewarte jestestwo rozumie że bez ludzi zwierzęta by sobie idealnie dały radę? Ale w sumie głupi się urodziłeś a mądry nie umrzesz.




Czasem lepiej milczeć i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.
Panowie, po piwku dla Was i wypie**alać z lewackimi i pedalskimi komentarzami.




nwonigers

2021-09-29, 10:29
Driver19cm napisał/a:

k***a lewacki, pie**olony bełkot. Człowiek wchodzi gdzie chce, bo takie ma prawo
Jest na samym szczycie ewolucji i ma wyj***ne w pasożyty, pumy i lewaków



i dlatego czlowiek wlasnie jest jak pasozyt. cala ziemie dla siebie zagarnia. jak zostanie sam to osobniki twojego pokroju na legalu beda mogly sobie ciagnac nawzajem zeby miec co do buzi wlozyc i przezyc.

co to zabicia pumy. oczywiscie w tym przypadku popieram. mleko sie rozlalo chociaz sam raczej bym z kundlami w takie miejsca nie jezdzil wiec i tak ch*j w dupe hamburgerowi.