18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

kaiel

2017-05-22, 23:52
aaa uff myślae, ze Niemce mają wehikuł i chcą repetę 39 zrobić

b0r000

2017-05-23, 00:20
Wymiar C-137?
Chyba k***a TU-154

Gwandolin

2017-05-23, 00:44
Słaby ten serial strasznie, nie dotrwałem do końca drugiego odcinka i nie mam zamiaru do tego wracać. Strasznie to nijakie- brak temu inteligentnych żartów owiniętych w gówno jak South Park, czy absurdu jakim jest chociażby Family Guy. Do tego niesamowicie irytujące powtarzanie co drugie słowo "Morty" i odgłosów bekania i robi się najbardziej przereklamowany syf ostatnich miesięcy.

Ptoon

2017-05-23, 02:55
Rick and Morty to jedna z najinteligentniejszych produkcji rozrywkowych ostatnich lat, to czysty czarny humor, który wychodzi poza granice codzienności i typowych ironii losu. Autorzy w bardzo niestandardowy sposób bawią się tą rzeczywistością, formułują ją bez ograniczeń dając fabule możliwość eksploracji wielu zakątków filozofii i wielu zagadnień, których w fabule usytuowanej w bloku na Pradze dotknąć nie można. Jednak dla wielu ludzi to spostrzeżenie będzie niedostępne i z pozoru nieprawdziwe, bo 1.nieznajomość angielskiego, 2. nieznajomość odniesień z literatury i filmów sci-fi, 3.brak umiejętności dostrzeżenia czegoś więcej niż przaśny, toaletowy humor.

Tak dla przypomnienia dla użytkowników portalu z czarnym humorem, który niestety ostatnio przerodził się w portal o wykroczeniach drogowych/portal dla fanów ch*jowej jakości monitoringu
Cytat:

Czarny humor – odmiana komizmu, polegająca na wydobywaniu efektów humorystycznych z zestawienia elementów grozy i absurdu, charakterystyczna dla nurtu nadrealizmu, teatru absurdu, a także różnych odmian groteski.



spoiler

voidinfinity

2017-05-23, 09:03
Gwandolin napisał/a:

Strasznie to nijakie- brak temu inteligentnych żartów owiniętych w gówno jak South Park,



Inteligentny humor w SP ;-)



No dobra czepiam się - swego czasu robili bardzo dobre odcinki, ale SP stracił swój pazur dawno temu - nie potrafią już tak zaskoczyć jak kiedyś albo zszokować, a zgranie postaci powoduje że z sezonu na sezon stają się coraz mniej wiarygodne.

Gwandolin napisał/a:

czy absurdu jakim jest chociażby Family Guy.



Ten sam argument ze zgraniem, ale co ważniejsze taki Peter z przygłupiego seksisty (z pierwszych sezonów) stał się skończonym przygłupem, a Stewie z geniusza zła polującego na swoją starą, zmienił się w zwichrowanego seksualnie geniusza.

Nic tylko oglądać ;-)

Gwandolin napisał/a:

Do tego niesamowicie irytujące powtarzanie co drugie słowo "Morty" i odgłosów bekania i robi się najbardziej przereklamowany syf ostatnich miesięcy.



Może dlatego, że tytułowy duet spędza ze sobą większość czasu na różnych eskapadach i zwracają się do siebie po imionach? :amused:

A z tym bekaniem, to tylko taka kropka nad i. Gość ma tak wyj***ne na wszystko i wszystkich, że ciągle popija z piersiówy i beka ludziom z którymi gada w twarz ;-)

do...........ka

2017-05-23, 11:02
Gwandolin napisał/a:

Słaby ten serial strasznie, nie dotrwałem do końca drugiego odcinka i nie mam zamiaru do tego wracać.




jbone

2017-05-23, 15:37
voidinfinity napisał/a:



Jeżeli to trolling, to nice try ;-)




albo jesteś debilem albo nie oglądałeś powrotu do przeszłości.ciulu.

dobra.wróżka napisał/a:

Up, czego Pan się naoglądał?






albo jesteś debilem albo nie oglądałeś powrotu do przeszłości.ciulu.

TB303

2017-05-23, 15:40
@jbone
Jesteś zj***ny czy poj***ny?
Cytat:

powrotu do przeszłości


Nawet nie znasz dokładnego tytułu filmu, który rzekomo oglądałeś :idzwch*j:

voidinfinity

2017-05-23, 15:51
jbone napisał/a:


albo jesteś debilem albo nie oglądałeś powrotu do przeszłości.ciulu.



Słaby troll.

A jeżeli nie, to obawiam się że musisz wytłumaczyć twórcom, że się mylą - i że wcale nie wzorowali się na powrocie (bo tak twierdzili w wywiadzie) :krejzi:

TB303

2017-05-23, 15:53
voidinfinity napisał/a:

A jeżeli nie, to obawiam się że musisz wytłumaczyć twórcom, że się mylą - i że wcale nie wzorowali się na powrocie (bo tak twierdzili w wywiadzie)


Autorzy albo są debilami, albo nie oglądali Powrotu do Przyszłości. Ciule! :amused:

do...........ka

2017-05-23, 16:02
jbone napisał/a:




albo jesteś debilem albo nie oglądałeś powrotu do przeszłości. ciulu






albo jesteś debilem albo nie oglądałeś powrotu do przeszłości. ciulu




Wystarczyło raz, podzieliłabym się z kolegą :amused:

Chciałam napisać coś jeszcze, ale tak mi zraniłeś serduszko, że boję się kolejnych wyzwisk.