topic

Tymczasem w Warszawie pod ambasadą Eskimosów

xmanxxx • 2021-07-01, 19:21
Ambasada Izraela w Wawie


PieronJasnySzlag

2021-07-01, 19:25
Akcja Młodzieży Wszechpolskiej. Oddali mienie żydowskie o które tak bardzo eskimosi się proszą. Bardzo dobrze!!

nowynick

2021-07-01, 19:30
i jutro wszystkie bbc i cnny będą o tym pie**olić na pół świata, poruszając temat który zazwyczaj każdy ma w dupie. na ch*j pchać kij w mrowisko?

traf

2021-07-01, 19:36
nowynick napisał/a:

i jutro wszystkie bbc i cnny będą o tym pie**olić na pół świata, poruszając temat który zazwyczaj każdy ma w dupie. na ch*j pchać kij w mrowisko?organizatorzy powiedzą że to był taki performance pokazujący zrujnowaną w czasie wojny Polskę i po sprawie :)

plastic

2021-07-01, 19:37
odważna akcja medialna w rzeczywistości, w której to żydzi kontrolują media. każda taka akcja zostanie rozegrana przeciwko nam. lepiej byłoby odmawiać roszczeniom, argumentować jedynie w razie najwyższej konieczności - tylko jaki wpływ mają takie działania oddolne na decyzje na samej górze? pewnie zerowy.
propaganda to nie są proste rzeczy, zdecydowanie nie kiełbasa, trudno wyczuć.

Asuritta

2021-07-01, 19:38
w #CW24TV na YT już powiedziane, Ta ustawa to podpucha! drugi atak na Polaków którzy walczą z izraelska okupacją, takie wywalanie i wyśmiewanie pokaże rządowi polskiemu (pseudo) kto jest przeciwny żydom i utrudnią im życie jak przy pierwszym takim pseudo blokowaniu uzurpatora żyda, jako dowód w 2020 roku rekordowe rozdawanie obywatelstwa POLSKIEGO izraelitom i to nie tym biednym tylko bogaczom co będą nas okradać jako Polacy (nowi).
Kilka miesięcy temu rząd USA wstawił na stronę konsula RAPORT o praworządności krajów w Europie i jest tam napisane że polska od 2010 jakoś roku wypłaciła amerykańskim żydom reparacje 37mliardów złotych... itd. ... o tym milczą media ... a wy łykacie ... MY ŻYDOM BULIMY CAŁY CZAS a oni plują na nas bo wiedzą że zagłosujecie na pis ko sld psl konfederacje lewice...

Nie wychylajcie się to wszystko podpucha! teatrzyk dla Polaków a podwyżki podatków bulimy a kasa leci do izraela ..... nawet jabłka kupowane w Polsce przez izraelską firmę trafiają do ROSJI ale Polak nie może handlować z Rosjanami ... i tak zarabiają... Amerykanie wymyślają sankcje a w Rosji masa firm amerykańskich jak mcdonald kfc burgerking ford itd ....


Zapraszam na yt: kanał #cw24tv o północy nowe fakty które są przemilczane ... otworzy wam to oczy lepiej niż jakiś gadowski itp co " mimo wszystko duda" i każda ustawa antypolska podpisana bez czytania .... tylko ostrzegam Maciej otwiera oczy pokazuje jak stoimy i nas okradają a usa chiny zapie**alają ...

Strielok1

2021-07-01, 19:53
No bo tak naprawdę to po ostatnich wypowiedziach powinni taką cegłą w łeb zarobić. Stolica była zrównana z ziemią, odbudowana staraniami całego narodu, więc o jakim mieniu mowa? Bombardowania prowadzili niemcy więc niech do nich występują o odszkodowania, nie wspominając że większość byłych właścicieli nie żyje. Chcą cokolwiek odzyskać? Niech udowodnią że są spokrewnieni z byłym właścicielem, zapłacą za odbudowę kwotę powiększoną o inflację, oraz za utrzymanie ( media, podatki, remonty, modernizacje itd ) przez 76 lat i możemy rozmawiać. Tak jak nie lubię turbanów tak mam nadzieję że Arabia wkońcu zetrą z map ten ich sztuczny twór.

IMZI_PL

2021-07-02, 20:16
Świetna akcja.

Przede wszystkim nie zapominajmy, że roszczenia obywateli izraelskich są w większości nieuzasadnione, a nawet noszą znamiona oszustw.
Drugą wojnę światową wywołali naziści Niemieccy oraz Sowieccy, a zatem to do dzisiejszych Niemiec i Rosji winni się zwracać ze swoimi roszczeniami ci, którzy chcą odszkodowań od Polski. Warto dodać jeszcze jedną rzecz - hitlerowcy mordowali Polaków mojżeszowego pochodzenia, nie Izraelczyków. Jest jeszcze kwestia długów kahalnych, które ciążą nad Izraelem jak miecz nad głową Damoklesa - dlaczego rząd Rzeczpospolitej się o nie nie upomina? Izrael i USA mogą, a Polska nie? Chodzi przecież o górę pieniędzy, astronomiczne kwoty. Łączna suma izraelskich zobowiązań wielokrotnie przebija te domniemane polskie.

Jeśli już jednak my jako kraj mamy coś oddawać to co z należytymi podatkami od 1945 roku oraz odsetkami od tychże kwot? Niech spadkobiercy płacą! A jakże! Coś czuję, że gdyby taka regulacja była zaimplementowana to osób chętnych do "odzyskania mienia" byłoby jak na lekarstwo albo w ogóle.

Co do kwiku zagranicznych mediów - ktoś się przejmuje bredniami koncernów kontrolowanych przez syjonistów?