18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Szwecji

Musashi_Miyamoto • 2019-07-14, 13:13
Polska jak zwykle zacofanie.


kamuha

2019-07-14, 22:54
niemamskarpet. napisał/a:

"
Polska jak zwykle zacofanie."
Do Szwecji to do pięt nie dorastamy, przeciętny szwed kupił by cię wraz z twoim następnym pokoleniem ...... smutne ale niestety prawdziwe no chyba że się nie zgadzasz i uważasz że szwedzi godzą się za pracę za 3 tyś złotych na ręke bo jak dla mnie to ewentualnie na tydzień



ej, serio nie zalapales o co chodzi z tym zacofaniem, czy po prostu jak na ciebie leją to mowisz że desz pada?

TB303

2019-07-15, 00:22
edek.bajzel napisał/a:

@TB303

następny do kolekcji


Wal się, edek :kawa:

St...........on

2019-07-15, 01:52
niemamskarpet. napisał/a:

"
Polska jak zwykle zacofanie."
Do Szwecji to do pięt nie dorastamy, przeciętny szwed kupił by cię wraz z twoim następnym pokoleniem ...... smutne ale niestety prawdziwe no chyba że się nie zgadzasz i uważasz że szwedzi godzą się za pracę za 3 tyś złotych na ręke bo jak dla mnie to ewentualnie na tydzień



Jest coś czego szwedzi nigdy nie kupią. Polski honor i polską dumę prawdziwych Polaków, nie mieszańców żydów, ukrów czy niemców. I jeszcze jednej najważniejszej rzeczy nie kupią- wolności. Wybrali rząd, który skazał ich na życie w strachu.

niemamskarpet.

2019-07-15, 08:10
edek.bajzel napisał/a:

już,,,,,,,,,,,spuścieś się,
napisz koniobiju obiektywny tekst o tych którzy rządzą w szwecj, lewactwie, złożach naturalnych, to dam ci piwko,
teraz , puki co pij szczyny
@TB303
następny do kolekcji



co żal dupę ścisnął ? idź zagłosuj na PIS może dostaniesz 20 zł podwyżki

Wiewór

2019-07-15, 08:14
@TB303

Może chce głosować na PiS bo woli ukraińską imigrację :-D

niemamskarpet.

2019-07-15, 08:15
alexandrus napisał/a:

Jest coś czego szwedzi nigdy nie kupią. Polski honor i polską dumę prawdziwych Polaków, nie mieszańców żydów, ukrów czy niemców. I jeszcze jednej najważniejszej rzeczy nie kupią- wolności. Wybrali rząd, który skazał ich na życie w strachu.



wiecie że takie posty to mogą być narzędziem propagandowym ? ewentualnie skutkiem jego bo założenie tego będzie takie aby polak usprawiedliwiał swoją biedę byciem dumnym, kraj wolność , honor itp.i jednocześnie wspierał obecny rząd ? przecież żadne ciapaki nie chcą tu przyjeżdżać do tej biedy obudźcie się to wy jesteście białymi ciapakami, niewolnikami, tanią siłą roboczą

poligon6

2019-07-15, 09:35
@up

To że jestes biedakiem to twój problem. Ja nie narzekam, żyje sobie na europejskim poziomie, a jak ktoś głupi i jest nieudacznikiem to i na zachodzie bedzie wpie**alał tynk ze ścian.

Do Polski ciapki nie chca przyjeżdzać bo nie ma takiego socjalu jak na zachodzie i takiego sp***olenia umysłowego ze każdy koło nich lata, zapewnia mieszkanie, kursy, prace itd. Jeszcze w ryja mozna wyłapac na ulicy jak sie krzywo usmiechnie. Dlatego szanuje polską nietolerancje bo dzieki niej nie mam chlewu na ulicy, a przynajmniej nie tak dużego jak no w Malmo.

Wiewór

2019-07-15, 09:39
niemamskarpet. napisał/a:

polak usprawiedliwiał swoją biedę byciem dumnym, kraj wolność , honor itp.i jednocześnie wspierał obecny rząd



Dokładnie tak jest. Jak nie ma być z czego dumnym to debile są dumni z przynależności do danej grupy.
Ludzie bezwartościowi tak mają.



Duma narodowa to drugi największy hamulec rozwoju po socjalizmie.
Idioci będą zakłamywać rzeczywistość, zamiatać gówno pod dywan za i mydlić innym oczy zamiast krytykować i naprawiać to co zj***ne.

poligon6

2019-07-15, 09:54
Wiewór napisał/a:

Dokładnie tak jest. Jak nie ma być z czego dumnym to debile są dumni z przynależności do danej grupy.
Ludzie bezwartościowi tak mają.



To wiele tłumaczą te hasla "Gay Pride", "Black Pride".

Wiewór

2019-07-15, 10:14
@up i owszem.
To dokładnie tak samo bezwartościowi ludzie jak patryjoty. Jedni są dumni, że są Polakami a drudzy, że ich kolega popycha w dupę.

TB303

2019-07-15, 12:01
Wiewór napisał/a:

@TB303
Może chce głosować na PiS bo woli ukraińską imigrację


Dalej to nie zmienia, a potwierdza jeszcze bardziej, że jest tym Gif'owym Retardem.

polakwrocek

2019-07-17, 23:10
Nie chcę cenzury, ani więzienia za to że napiszę w internecie DaSilva. Więc nowoczesny progresywizm odpada.
Nie chcę nawrotu ulicznych jełopów pytających się czy "mam problem" z lat 90 Polski , więc europejskie idee imigranten welcomen odpadają.
Nie chcę aby facet w sukience w szkole , proponował ubierać się w mini i malować szminką, lub tłumaczył mojemu synowi że raz w dupę to nie pedał.
Nie chcę widzieć na ulicy ludzi którzy są gotowi ranić lub zabijać dla idei narodowych, religijnych, czy politycznych.

To INTELIGENCJO sadolowa , na jaką partię głosować ?