18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Jerozolimie

Macx83wwww • 2021-05-18, 06:07


Bez zmian - 7 żołnierzy izraelskich rannych, zamachowiec zastrzelony.

GrochTNT

2021-05-18, 07:13
czekałem na wybuch..

notak

2021-05-18, 08:02
czy oni wykonali wyrok bez sądu

petru23

2021-05-18, 08:11
ktoś na zdjęcia tej dupy, co blond kitą zarzuca w połowie filmiku?

tatko

2021-05-18, 08:42
I ciągle zdziwieni ci Palestyńczycy, że żydy ich tępią jak karaluchy...

dantee

2021-05-18, 08:47
tatko napisał/a:

I ciągle zdziwieni ci Palestyńczycy, że żydy ich tępią jak karaluchy...



serio jesteś tak tępy?

Voldmar

2021-05-18, 09:06
Automatyczny parawan od razu.

modoc

2021-05-18, 09:45
Wcale nie zdziwiło by mnie jak by to był uczeń hajto :mrgreen:

PanKukuruźnik82

2021-05-18, 10:16
tatko napisał/a:

I ciągle zdziwieni ci Palestyńczycy, że żydy ich tępią jak karaluchy...





dantee napisał/a:

serio jesteś tak tępy?



Nie sadzę że @tatko jest tępy...ale że obrzezany to już tak...

Marcinqqq

2021-05-18, 10:41
kilka faktów o konflikcie:
- jeśli myślicie że to wojna tylko między izraelem a hamasem, to jesteście w dużym błędzie, nie chodzi tu o hamerykę
- przestańcie faworyzować arabusów, bo żydzi tacy źli, bo zaj***li tam kogoś, na izrael spada dziennie setki rakiet, gdyby nie ich tarcza to też by ginęło setki ludzi
- żydzi i arabusy, są na równi winni tego konfliktu
- nie da się zniszczyć hamasu, to nie alkaida
- w armii izraela służą bardzo młodzi ludzie, od 18 roku życia mają przymusowe pobory do wojska i to oni właśnie głównie giną na tych bramkach
- hamas z kolei zabił, lub zabija wszystkich swoich którzy choć trochę myśleli o pokoju, dlatego nie mają problemu z poborem i z poparciem
-
mogę dużo bardziej opisać to co się tam dzieje, ale i tak pewnie nikt tego nie przeczyta

mocz_

2021-05-18, 11:22
Ustawka f hooy

Zenonn

2021-05-18, 12:44
Tym razem nie pyklo. Nie mogę się doczekać jak Izrael będzie odpowiadał za zbrodnie wojenne w Gazie, których wg obserwatorów się już dopuścił.

htp

2021-05-18, 13:18
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Nie sadzę że @tatko jest tępy...ale że obrzezany to już tak...



Masz prawo do takich poglądów. Grupy lewicowe i imigranci organizują demonstracje poparcia dla terrorystów z Hamasu. Tam znajdziesz podobnych sobie.

Zenonn

2021-05-18, 14:06
htp napisał/a:

Masz prawo do takich poglądów. Grupy lewicowe i imigranci organizują demonstracje poparcia dla terrorystów z Hamasu. Tam znajdziesz podobnych sobie.



Ty masz rozdwojenie jaźni ? Sam Izrael jest bardziej lewicowy niż ci się wydaje. Tam bardzo lubią LGBT i inne lewicowe nurty.
A w hamasie tylko jego zbrojne skrzydło jest uznawane za grupę terrorystyczną. Weź w ogóle sobie poczytaj co Izrael robi od lat. Podpowiem ci- jest okupantem. Znasz takie słowo ? Po lekcjach historii w podstawówce powinieneś znać. Jako okupant dopuszcza się czynów niezgodnych z prawem międzynarodowym, np wysiedlanie Palestyńczyków, ale i wiele innych.