18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Chicago

~_Yarko_ • 2021-06-11, 09:35
Pokaż co masz w kieszeni!


No to pokazał.

Krz1343

2021-06-11, 15:12
pasazer radiowozu był niesmiały i nie chciał celowac w goscia tylko obok z pewną doza niesmiałosci

Autor

2021-06-11, 15:39
Nie dostał w rękę, tylko dostał rykoszet od ziemi.
Ten idiota chciał być szybki i strzelił z bronią skierowaną jeszcze ku ziemi, widać to dokładnie na kamerze monitoringu miejskiego od 9:23-9:24.
Gdyby Policjant dostał w rękę lub palec to raczej by tak ochoczo nie pomagał koledze, który został postrzelony.
Druga sprawa... To nie murzyn, tylko zarośnięty białas.

TheAndyboy888

2021-06-11, 16:30
Zenonn napisał/a:

On dostał kule w łapę, aż mu magazynek wypadł ? Niezła akcja.



Radiostacja mu wypadła, a nie żaden magazynek. Powinieneś chyba odwiedzić okulistę

Bandzior020

2021-06-11, 16:46
Dirgo napisał/a:

1:03 czy tam nie pata pytanie: zyjesz?



Nie pyta sie "is that yours ?" czy to twoja.. Chodzi mu o krew ktora leciała nagrywającemu... On odpowiada ze tak to jest moja... Czyli ze został trafiony

DariuszKalafior

2021-06-11, 17:17
lokal.szczecin napisał/a:

Tak jak ogladam te filmy z usa to mi sie przypomina jak poznalem goscia z nato ( przyjechal z usej - teksas )
wynajmowal chate od mojej sasiadki i mialem mu cos tam naprawic.
podjechalem, zrobilem a gosc na koniec sie pyta czy nie chce lancucha?! ( przyznam ze gruby jak by go z titanika zaj***l )
pytam po co mi on, a tak to pytam tez po co mu on!?
gosc gada ze juz 4 lata jezdzi z tym bo przed wyjazdem gadali mu jak to w PL jest zle i niebezpiecznie, kradna rowery itp
po 4 latach go osnilo ze go w ch*ja zrobili !
Podoba mi sie w POLSCE i az mi sie ryj ucieszyl kiedy amerykanin ci mowi ze tu jest bezpieczniej niz u nich w wielkim j***nym usa!



ale to wy nie wiecie że my w polsce mamy jak w jajeczku ? jak w JOJKU mozemy sie czuc bezpiecznie, niby twardziele bo husaria i kibicie haha , nie powiem bo znam wielu wariatów i kozaków ale u nas mozna najczesciej dostac w morde , zadko kose , policja nie ma prawa do nas strzelac ani nie podchodzi do ciebie z pistoletem w reku , raz na ile jest strzelanina ? a tam to walą tyle ze glowa mała , morderstwa gwałty i to w ogromnej skali , narkomania ! a u nas pan wiesio żul i sebix z karyną , w porownaniu do amerykaninow i azjatów czy Rosjan to jestesmy MIĘCZAKI

Strick

2021-06-11, 18:05
Aż dziwne że nikt się nie zesrał znów w komentarzach o to że policja nie strzelała w nogi

TrzyDwaJeden

2021-06-11, 21:20
W przypadku nigusa najpierw powinny paść strzały a dopiero potem pytanie co ma w kieszeni...

Rzekan

2021-06-11, 21:52
Tak jak ogladam te filmy z usa to mi sie przypomina jak poznalem goscia z nato ( przyjechal z usej - teksas )
wynajmowal chate od mojej sasiadki i mialem mu cos tam naprawic.
podjechalem, zrobilem a gosc na koniec sie pyta czy nie chce lancucha?! ( przyznam ze gruby jak by go z titanika zaj***l )
pytam po co mi on, a tak to pytam tez po co mu on!?
gosc gada ze juz 4 lata jezdzi z tym bo przed wyjazdem gadali mu jak to w PL jest zle i niebezpiecznie, kradna rowery itp
po 4 latach go osnilo ze go w ch*ja zrobili !
Podoba mi sie w POLSCE i az mi sie ryj ucieszyl kiedy amerykanin ci mowi ze tu jest bezpieczniej niz u nich w wielkim j***nym usa![/quote]

Ten gościu z NATO nie miał na imię czasem Bartoszczu?

:lol:

wizzPL

2021-06-11, 23:52
lokal.szczecin napisał/a:

Podoba mi sie w POLSCE i az mi sie ryj ucieszyl kiedy amerykanin ci mowi ze tu jest bezpieczniej niz u nich w wielkim j***nym usa!


2 lata temu poznałam kolesia z JU ES EJ z Nowego Jorku, był w szoku że można bezpiecznie wieczorem wyjść na miasto iśc napić się i nie boisz się że ktoś ciebie zaatakuje że nie musi mieś przy sobie broni, a jak poszedł do polskiego KFC to stwierdził że musi tu zamieszkać bo nigdy nie jadł tak dobrego mięsa - a to było tylko KFC, zabraliśmy go do Baru mlecznego (lol) to az się poryczał jak cudowne mamy jedzenie

mazga50

2021-06-12, 18:13
lokal.szczecin napisał/a:

Tak jak ogladam te filmy z usa to mi sie przypomina jak poznalem goscia z nato ( przyjechal z usej - teksas )
wynajmowal chate od mojej sasiadki i mialem mu cos tam naprawic.
podjechalem, zrobilem a gosc na koniec sie pyta czy nie chce lancucha?! ( przyznam ze gruby jak by go z titanika zaj***l )
pytam po co mi on, a tak to pytam tez po co mu on!?
gosc gada ze juz 4 lata jezdzi z tym bo przed wyjazdem gadali mu jak to w PL jest zle i niebezpiecznie, kradna rowery itp
po 4 latach go osnilo ze go w ch*ja zrobili !
Podoba mi sie w POLSCE i az mi sie ryj ucieszyl kiedy amerykanin ci mowi ze tu jest bezpieczniej niz u nich w wielkim j***nym usa!



On ci chciał opchnąć łańcuch do roweru?

lokal.szczecin

2021-06-12, 21:47
mazga50 napisał/a:

On ci chciał opchnąć łańcuch do roweru?



Nie k***a dac bo juz mial dość taszczenia go.

Kolczatka

2021-06-13, 18:05
Typowy amerykański poranek: słońce świeci, kawa pachnie, ptaki śpiewają a ludzie się strzelają

TrzyDwaJeden

2022-01-23, 21:19
j***ny czarnych postrzelił 2 policjantów i zamiast obj***ć ścierwo na miejscu zabiorą pasożyta do pierdla żeby żył i koszt podatników. JPRDL gdzie ten świat zmierza. W czasach KKK wiedzieli co robić z tą czarną szarańczą