18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w brukseli

~Velture • 2019-11-26, 23:30
Na lotnisku w brukseli jakiś rodowity europejczyk wk***ił się na lotnisku kiedy mu żonę pchnięto i stanął w obronie swojej trzeciej małżonki. 8-)


jasypan

2019-11-26, 23:33
Jak kozie za obiery.

Hrabia Drapula

2019-11-26, 23:35
do takiego na lotnisku od razu ok. 7g ołowiu z początkową prędkość prawie 400m/sek

~Velture

2019-11-26, 23:53
Hrabia Drapula napisał/a:

do takiego na lotnisku od razu ok. 7g ołowiu z początkową prędkość prawie 400m/sek



Na każde 7 gram ołowiu jakie dla nich planujesz oni planują 7 kilogramów c4, 7 ciężarówek albo 7 gwałtów na sylwestra.

W sensie wolałbym aby nie było takich dysproporcji. Nie ograniczajmy się. 8-)

ProVVe

2019-11-27, 00:11
Hrabia Drapula napisał/a:

do takiego na lotnisku od razu ok. 7g ołowiu z początkową prędkość prawie 400m/sek



Ja tam zaraz bym całą Brukselę kazał oczyścić ołowiem i czym tylko się k***a da z burdasów i tych kurew z eu co to sprowadzili

decybelix

2019-11-27, 00:13
Mówta co chceta ale ruszył z nimi jak Bohun

majdan5

2019-11-27, 00:19
Po ch*j tacy ochroniarze na lotnisku co we dwóch nie są w stanie jednego typa postawić do pionu? Tam też zatrudniają z grupą inwalidzką?

KANIBAL22

2019-11-27, 04:56


majdan5 napisał/a:

Po ch*j tacy ochroniarze na lotnisku co we dwóch nie są w stanie jednego typa postawić do pionu? Tam też zatrudniają z grupą inwalidzką?



z tego co widac typ sie umie napie**alac ma jakies pojecie na temat walki szczypiorem tez nie jest wiec to nie jest takie proste ale prawda jest ze ochroniarze tez powinni k***a "cokolwiek" potrafic

Dzisiaj

2019-11-27, 07:06
Przyjme do pracy na stanowisko ochroniarza. Mile widziany emeryt z grupa inwalidzka lub student.
Wymagania : brak. Oferujemy prace w systemie 3 godzinnym. Zatrudnienie przez agencje pracy na okres probny 3 miesiecy - jak bedziesz zapie**alal jak idiota - bedziesz pracowal dalej - wygenerujemy Ci kolejna umowe probna na 3 miesiace tak by ciaglosc pracy Ci sie nie naliczala i zebys nie nabral zadnych praw pracowniczych. Oferujemy rowniez bonusy (bonus jest taki, ze jak nie bedziesz narzekal to Ci nie wyjebiemy z roboty)


Praca w mlodyn, dynamicznym zespole.

Oferty prosimy skladac na adres mailowy xxx@xxx.xx wraz z podpisanym zalacznikiem, zawierajacym zgode na przetwarzanie danych osobowych oraz wypelniony folmularz in blanco na wziecie kredytu

stiuardPL

2019-11-27, 07:09
ProVVe napisał/a:

Ja tam zaraz bym całą Brukselę kazał oczyścić ołowiem i czym tylko się k***a da z burdasów i tych kurew z eu co to sprowadzili



Jak czytam takie wypociny 12-Latka, to myślę że powinni Cię do komory zamknąć.

Speakerninja

2019-11-27, 07:18
majdan5 napisał/a:

Po ch*j tacy ochroniarze na lotnisku co we dwóch nie są w stanie jednego typa postawić do pionu? Tam też zatrudniają z grupą inwalidzką?



Zapewne byś ich byku poskładał

:shock:

XM195

2019-11-27, 08:06
O kurde jakie MMA. Lepsze niż to gówno na polsacie

poligon6

2019-11-27, 08:34
Ukrów u siebie w mieście nie zlicze, na ulicy pełno Hindusów, jakis azjatów chyba z Kazachstanu. Zdarzaja sie ciapki i nigry.

Ale nie słyszałem by migrusy nakreciły jakąś grupsza imbę. Może dlatego że musza zapie**alać, a wszelkie wyskoki skutkuja wydaleniem z Polski na jakis czas przynajmniej.

Do tego migrusy nie sa grupa docelową dla polityków. Nikt im nie chce nadawać obywatelstwa, więc nie licza sie jako wyborcy.

Na zachodzie natomiast zapraszaja nierobów i nadają im obywatelstwo. I mysle że tu jest przyczyna tego ze wleźli im na łeb i nasrali. Ryży ch*j z Kaszub tez chciał takich zaprosic bo Makrela mu kazała.

Sznita

2019-11-27, 08:35
Przecież ta szmatogłowa wywłoka sama się wywraca...

darayavahus

2019-11-27, 08:49
stiuardPL napisał/a:

Jak czytam takie wypociny 12-Latka, to myślę że powinni Cię do komory zamknąć.



chcesz, żeby patrzył na to jak Cie gazują przez szybę? Też chętnie popatrzę.