topic

Tymczasem w autobusie

~Sunday • 2020-10-22, 11:14

Kobieta z ruchu antymaseczkowego pluje totalnie na pasażerów.

CzerstWybut

2020-10-22, 11:19
I tak łagodnie potraktował ją bo mógł jeszcze jej w latare przyj***ć.

Recydywista

2020-10-22, 11:23
sam zapie**alam bez maseczki, chyba ze wbijam do jakiegos zatloczonego busa czy sklepu, to juz dla swietego spokoju zakryje ta morde. Ale tych plujacych sapiacych sie i kaslajacych na ludzi debili to k***a nie rozumie...

Pralpunkt

2020-10-22, 11:37
Dobrze zrobił jeszcze powinna dostać w ryj z laćka jak siedziała na ziemi

notak

2020-10-22, 11:49
kopa w dupe to i druga powinna dostać, j***ne p*zdy

TRQPL

2020-10-22, 11:59
W odwecie mógłby czy ja wiem coćby nasrać jej na łeb.

krzys1

2020-10-22, 12:11
Profesor u mnie na uczelni, który jest znany z zamiłowania do PiSuarów ma czerwoną maseczkę.
Pewnie chce pluć na czerwonych niezależnie od tego co mowi

Pajan

2020-10-22, 12:13
Tylko Tiger Bonzo może pluć totalnie.

prohowks

2020-10-22, 12:28
whats wrong with you i ją jeszcze podnosi j***na ściera

KebabRemover

2020-10-22, 12:29
i tak znalazła się k***a co się nad nią i tak pochyla a widziała całą sytuację, a jakby to facet pluł i by teraz leżał to nikt się nie polituje bo że ciota i wpie**ol dostał zasłużenie, a jakby było jeszcze lepiej odwrotnie że to baba by faceta wypchła to jeszcze cały autobus by się z niego śmiał

Zawsze..Stoi

2020-10-22, 12:56
Uff przynajmniej finał sprawy jest satysfakcjonujący.

xtz171

2020-10-22, 13:10
i bardzo dobrze zrobił, oczywiście jak splunęła to tylko jakiś facet się odezwał, ale jak już doszło do wszystkiego to "what's wrong with you"... taka to sprawiedliwość

mieszalniapasz

2020-10-22, 13:11
Oczywiście nikt jej nie skarcił tylko złego faceta jak smiał ja popchnać.

lm65

2020-10-22, 14:04
Taka hot milf hehehe :)