18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tymczasem w autobusie

~Sunday • 2020-10-22, 11:14

Kobieta z ruchu antymaseczkowego pluje totalnie na pasażerów.

Justynka99

2020-10-22, 15:44
Tak się powinno wszystkich bez maseczki traktować. Tych, co nie plują celowo też.

Quassar

2020-10-22, 18:26
Trzeba było jeszcze taką flegmę prosto z nosa pociągnąć i splunąć na jej mordę

blokern

2020-10-22, 22:50
c**a pluje w morde typowi, ten sprzedaje jej kopa w dupe a glupia torba z boku do niego: "what's wrong with you" :DDDDDDDDDDD

Tr...........ty

2020-10-22, 23:09
Nawet ładna kobieta, a zachowania wynika, że jeszcze przed menopauzą

WybrednyChuj

2020-10-23, 05:13
Ja pie**olę. No manipulacja. Robią Wam ze łbów kapustę. Statystyki zgonów z września 2019 są wyższe niż z września 2020. No j***ny urząd stanu cywilnego to ma na stronie oficjalnej. Co Wy k***a, debili z siebie dajecie robić? Nie ma żadnej pandemii. Jest kolejna, zmutowana grypa k***a. Kropka. No ch*j mnie strzela na te pie**olone bezmózgowe reakcje. Laski szkoda. r*chałbym :D

KebabRemover

2020-10-23, 14:19
Wybrednych*j napisał/a:

Ja pie**olę. No manipulacja. Robią Wam ze łbów kapustę. Statystyki zgonów z września 2019 są wyższe niż z września 2020. No j***ny urząd stanu cywilnego to ma na stronie oficjalnej. Co Wy k***a, debili z siebie dajecie robić? Nie ma żadnej pandemii. Jest kolejna, zmutowana grypa k***a. Kropka. No ch*j mnie strzela na te pie**olone bezmózgowe reakcje. Laski szkoda. r*chałbym



a ch*j mnie obchodzą statystyki, kazali nosic szmate na mordzie to nosze bo mi nie przeszkadza ani mnie nie dusi bo jestem silny i zdrowy a jak zdechlak zaklada i go dusi to ch*j niech z domu nie wychodzi albo trzeba bylo zdrowiej zyc albo niech zdycha jak jest za slaby nosic maseczke, ale k***isko nie bedzie pluc ludziom na mordy bo rzad im kazal maski nosic a ona sie buntuje suka. a w anglii podczas 2wś też sie buntowali jak rzad kazal po zmroku swiatla gasic zeby niemieckie bombowce nie widzialy wiosek to tez sie k***y buntowaly i na zlosc wlasny dom oswietlali dookola jak tarcze strzelecka?

kocur75

2020-10-23, 20:39
piwo dla tego ziomeczka

qla125p

2020-11-21, 01:56
KebabRemover napisał/a:

a ch*j mnie obchodzą statystyki, kazali nosic szmate na mordzie to nosze bo mi nie przeszkadza ani mnie nie dusi bo jestem silny i zdrowy a jak zdechlak zaklada i go dusi to ch*j niech z domu nie wychodzi albo trzeba bylo zdrowiej zyc albo niech zdycha jak jest za slaby nosic maseczke, ale k***isko nie bedzie pluc ludziom na mordy bo rzad im kazal maski nosic a ona sie buntuje suka. a w anglii podczas 2wś też sie buntowali jak rzad kazal po zmroku swiatla gasic zeby niemieckie bombowce nie widzialy wiosek to tez sie k***y buntowaly i na zlosc wlasny dom oswietlali dookola jak tarcze strzelecka?



Karza ci chodzic na czworakach tez bedziesz chodzil, :)