18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w argentyńskim więzieniu dla kobiet

T3RMINATOR • 2023-01-30, 00:48
Pani kopana podobno zabiła swojego synka.


Pi...........22

2023-01-30, 07:26
No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu

Pawehan

2023-01-30, 08:27
Piesek22 napisał/a:

No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu



Są przestępstwa które nawet w więzieniu są niedopuszczalne

Tobiahus96

2023-01-30, 08:32
Piesek22 napisał/a:

No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu



A jak w pierdlu siedzą złodzieje i trafi do nich jakiś pedofil, którego będą napie**alali to też powiedz 'ah ta fałszywa moralność'?

silwerbalk

2023-01-30, 08:49
Piesek22 napisał/a:

No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu



Wiesz co inne zaj***ć portfel czy handlować metą albo jebnąć chłopa bo np alkocholik i dymy robił
A co innego zabić dziecko albo być majciarzem lub lubić dzieci
Ja myślę że są na tym świecie takie zbrodnie których nawet Jezus Chrystus by nie wybaczył....

Quassar

2023-01-30, 09:21
silwerbalk napisał/a:

Wiesz co inne zaj***ć portfel czy handlować metą albo jebnąć chłopa bo np alkocholik i dymy robił
A co innego zabić dziecko albo być majciarzem lub lubić dzieci
Ja myślę że są na tym świecie takie zbrodnie których nawet Jezus Chrystus by nie wybaczył....



Gdyby tylko istniał :P

htp

2023-01-30, 09:37
Quassar napisał/a:

Gdyby tylko istniał



Jezus był postacią historyczną, akurat co do jego istnienia nie ma wątpliwości.

Leatherface

2023-01-30, 10:00
Jakby byĺa biała to do zaj***nia ścierwo, ale jest czarna więc dobrze zrobiła :-D

goral__

2023-01-30, 10:37
Tobiahus96 napisał/a:

A jak w pierdlu siedzą złodzieje i trafi do nich jakiś pedofil, którego będą napie**alali to też powiedz 'ah ta fałszywa moralność'?



powinno być tak: złodziej powinien siedzieć bez dłoni, a pedofil bez małego

Jim_Carrey

2023-01-30, 11:31
Glupia blondyna bardzo dobrze ha tfu

CzarnyAdolf

2023-01-30, 11:34
Po latach takiego traktowania z całą pewnością wyjdzie na wolność jako zresocjalizowana wartościowa obywatelka

Kielu

2023-01-30, 12:01
Ciekawe czy "matka" Madzi tez taki wpie**ol dostała ?

lubiewdupee

2023-01-30, 13:24
silwerbalk napisał/a:

Wiesz co inne zaj***ć portfel czy handlować metą albo jebnąć chłopa bo np alkocholik i dymy robił
A co innego zabić dziecko albo być majciarzem lub lubić dzieci
Ja myślę że są na tym świecie takie zbrodnie których nawet Jezus Chrystus by nie wybaczył....



jezus chrystus nie istnieje psychopato

no i super pewnie wyrosłyby na pedofila :mrgreen:

igor2014

2023-01-30, 13:34
CzarnyAdolf napisał/a:

Po latach takiego traktowania z całą pewnością wyjdzie na wolność jako zresocjalizowana wartościowa obywatelka



Raczej nie wyjdzie , mordercy dzieci i pedofile zazwyczaj kończą w takich osrodkach na kracie .

Piesek22 napisał/a:

No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu



Mało jest takich siedzących za niewinnośc(choć i tacy się zdarzają ) ale jest różnica w siedzeniu za morderstwo dziecka , pedofilie czy np za oszustwa podatkowe , podpie**olen.e cukierka w biedrze lub jazde po pijaku na rowerze,chyba ,że dla ciebie jeden ch.j czy ktos zamordował dzieciaka czy powinoł kalesony w lumpeksie.

Baxon

2023-01-30, 16:40
goral__ napisał/a:

powinno być tak: złodziej powinien siedzieć bez dłoni, a pedofil bez małego



Ale ty wiesz ze gwałt na kimś nie odbywa się wyłącznie za pomocą penisa? Pedofil czy gwałciciel powinien siedzieć sparaliżowany od szyi w dół zdany na łaskę innych żeby każda kolejna godzina na tym padole była dla niego piekłem