18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na strzelnicy.

T3RMINATOR • 2020-08-19, 14:35
Jak ktoś niecierpliwy to niech patrzy od 40 sek.


Pan zniechęcił się tą grą i postanowił zrobić twardy reset systemu.

Gif.gif

2020-08-19, 20:31
A to nie jest to przypadkiem?


SkoPio

2020-08-19, 21:12
Gif.gif napisał/a:

A to nie jest to przypadkiem?



Cytat ze strony, którą podałeś: "...Zajęte były cztery stanowiska. Z naszych ustaleń wynika, że jeden z nich, w wieku 18 lat, oddał do tarczy kilka strzałów z ostrej broni. Następnie skierował lufę w ucho. Nabój przebił słuchawki ochraniające...."


Coś ci się zgadza z filmem?

Takafura

2020-08-19, 21:43
vifon125 napisał/a:

tak bohaterze ty byś stał 1m od psychola z bronią i podziwiał



Nie załapałeś że to aluzja do kobity która nie dość że zachowała spokój to jeszcze próbowała coś robić ?


borys42

2020-08-19, 21:44
k***a co za ch*j, mógł chociaż wycelować w strone kulochwytu, a nie k***a jeszcze im ściany dziurawić..... Debil j***ny...

Danlew

2020-08-20, 02:18
No i luz zabił się w taki sposób jak chciał, nikomu nie robią krzywdy. Dla mnie spoko, a i najważniejsze że zrobił to w miejscu gdzie można było go nagrać. Dzięki czemu mamy odpowiedni materiał na Sadistic. Poświecił życie by być bohaterem materiału na Sadistic.

Tomigut17

2020-08-20, 07:24
Tylko dlaczego instruktor zachował dystans i nie stał przy gościu jak ta typiara, przecież samobójca mógł zabrać kogos ze sobą ...

MindBodyLightSound

2020-08-20, 15:44
Zamiast w okularach i słuchawkach, to ch*j w kagańcu... Jak nasi robole drogowi.

Szakhal

2020-08-20, 16:01
Eknen napisał/a:

Dobrze wykombinował , jednak strzał w skroń to najszybszy i najpewniejszy sposób na śmierć , a jak nie za duży kaliber to jeszcze dobrze się wygląda po zgonie.



Żebyś się nie zdziwiła ;) strzał w skroń nie jest tak pewny i skuteczny jak się uważa.
Byłem swego czasu na wykładzie o samobójstwach. z tego co zapamiętałem: czasami ludzie zbyt mocno przyciskają lufę do skroni, spinając jednocześnie mięśnie karku, zaś w momencie naciskania spustu lufa może (i nie tak rzadko) nie jest skierowania idealnie w bok głowy, przez co pocisk omija częściowo mózg (lub uszkadza go w sposób nie gwarantujący śmierci), robiąc sobie wycieczkę przez oba oczodoły. Skutek jest taki, że niedoszły samobójca może obudzić się całkowicie ślepy w szpitalu.

SM0KEtatum

2020-08-21, 23:49
gdzies czytalem ze najlepsza jest strzelba w morde. Ale ogolnie to koles chcial sie odjebac i sie odj***l, nikogo nie wzial ze soba i zrobil to w bezpieczny dla innych sposob. Troche ch*jowo dla strzelnicy bo moga im przez to cyrk zrobic ale szczeze, jak by mi checi do zycia zabralo to tez bym wolal se w leb strzelic niz dyndac na sznurze albo zajebac z dyni o osfalt z bloku.