18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na spacerku

~Sunday • 2018-05-19, 19:42


Nie ma jednej skutecznej metody wychowawczej, każda z nich zawiera coś innego, dlatego należy stosować je zamiennie bądź uzupełniać je.
O tym, jaką metodę zastosować decyduje wychowawca.

-_..........._-

2018-05-19, 20:10
Pewnie był tak samo traktowany i tak będzie się tępo tłumaczył przed swoimi dziećmi, kiedy nabiorą odwagi, żeby mu zwrócić to samo, co dostały.

somet

2018-05-19, 20:26
pie**olony głupi ch*j, a ta p*zda co z nim idzie niewiele lepsza. Wyj***ć w kosmos takie k***y.

cuurniprime

2018-05-19, 20:52
@up Nie moje dziecko więc jebie mnie to. A wy się nie posrajcie, puściły mu nerwy i tyle w temacie.

mygyry

2018-05-19, 21:16
@up Czy to twoje dziecko czy nie, to niema to kompletnie znaczenia, jak ktoś jest taki pok***iony to się go powinno eliminować ołowiem ze społeczeństwa, teraz tłucze swoje następnym razem wpie**oli jakiemuś małolatowi za coś innego a ta szmata co się za nim wlecze zasługuje na to samo, ale chociaż ona zasłużenie regularnie zbiera większy wpie**ol, niż ten dzieciak

zMiEnNy_NiCk

2018-05-19, 22:51
wystarczy wyłączyć dźwięk a wygląda to wtedy na zwykły niedzielny spacer.

SierżantJackson

2018-05-19, 23:04
@mygyry
oczywiście że tak, patologia rodzi patologię, jak chcemy żyć w normalnym społeczeństwie to takie zachowanie powinno się eliminować w zarodku, a nie ch*j bo to nie moje to niech se i zabije

Cz...........as

2018-05-19, 23:56
W szkole zabierali mu kanapki, w pierwszej pracy wydymali go na hajs, w drugiej nie dymają na kasę ale płacą minimalną i traktują jak śmiecia. Wraca takie coś do domu i szarpie małe dziecko tak że mu ścięgna nadrywa, bo w końcu jest od kogoś silniejszy, bo w końcu jest panem i władcą. Założę się że baba w domu ułożona jak sunia bo też za byle gówno w pysk łapie. Ale ona go kocha a on taki zmęczony po pracy i mu nerwy puszczają i w ogóle to on nie jest taki zły... Tfu!! Do utylizacji!

Tylko dzieciaków szkoda.

Putikonto

2018-05-20, 01:34
somet napisał/a:

pie**olony głupi ch*j, a ta p*zda co z nim idzie niewiele lepsza. Wyj***ć w kosmos takie k***y.

coś się k***a uczepił tego biednego dziecka? nie wystarczy ci, że wyłapał wpie**ol od ojca ty chory sadysto?

doopa

2018-05-20, 03:28
ale po 500+ to łapki wyciąga, j***na patologia

Maraza7.1

2018-05-20, 10:54
Nagrane, poszło w świat...oby sk***iel za to zapłacił.

dziobak90

2018-05-20, 12:05
Ten filmik zdobył Laur Konkubenta :D

okrutnyCham

2018-05-20, 14:04
dlatego jestem za totalnymi k***a jego mac zmianami genetycznymi rodzaju ludzkiego. Kazdy rodzi sie pezplodny, a jak chce k***a bachora to sie musi poddac badaniom psychicznym (jak po zakup karabina) i przeswietlony finansowo, jak po k***a j***ny kredyt i jesli wszystko gra, dostaje pozwolenie i jakis zastrzyk po ktorym moze styrac tylko i wylacznie jednego bachora. Po jednym spuscie w p*zdzie staje sie znowu bezplodny i ch*j :szydera: