18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na S3...

krzyks • 2017-03-22, 11:21
...takie się dzieją rzeczy :kawa:



Ty.. a może to BOR jechał :krejzi:

spoiler

tarcer123

2017-03-22, 16:38
Nagrywający i jego pasażerowie to jacyś kretyni. Chichy, śmiechy a nie zdają sobie sprawy że przed momentem mogli zginąć. Jakby im wyj***ł czołowo to nawet gwiazd nie zdążyliby zobaczyć.

lapps

2017-03-22, 18:34
@Alonso
taa szczegolnie jakby uciekajacy mial bron...

popatrzcie sobie madrale jak wygladaja poscigi na autostradach na calym swiecie... zawsze kolumna jada za uciekajacym


nowynick

2017-03-22, 19:09
madufo napisał/a:

~~nowy nick

Biorąc pod uwagę, że ty jechałbyś z rodziną i złodziej by ci jechał na czołówke przez to wszyscy by zgineli to innaczej byś gadał. Zgodnie z informacją z mediów na zjeździ go zatrzymali, natomiast takie zagrożenia trzeba od razu likwidować, stąd też zachowanie policji i pogoń za nim. Pamiętaj, że jadąc tak również ryzyują swoje życie. Zachowali się w pełni odpowiedzialnie i zamiast wieszać ch*je na j***nym złodzieju wy robicie to na bogu winnej policji. Jebnij sobie w logo Jp idioto...


Jakbym jechał z rodziną To w ogóle bym nie chciał trafiać na takie coś ale już wolałbym jednego idiote i goniacy go radiowóz niż stado idiotow podazajacych za pierwszą dwójką w odstępach nieokreślonych... sam napisales ze na zjezdzie go zatrzymali wiec cala kolumna byla na ch*j potrzebna...Co do jp to poczytaj inne moje wpisy posterunkowy bo akurat tym służbom nigdy nic nie zarzucalem...

elfis

2017-03-22, 19:47
nowynick
wierzę że gdybyś to Ty był psem, sam potrafiłbyś wkręcić spaloną żarówkę,
bo w obecnych czasach potrzeba do tego trzech policjantów
jeden trzyma żarówkę stojąc na stole , a dwóch trzymając stół obraca nim

Co...........nt

2017-03-22, 20:40
elfis... zblysles... brawo k***a ;p

Dżizas_kurde

2017-03-22, 20:51
Wj***łbym granat do tego samochodu w którym zainstalowana jest ta kamera...
ja pie**ole... Karyny w puszce....

tranzystor

2017-03-22, 21:43
nowynick napisał/a:



Już nie pomnę, że mogli wywołać ciężarówki przez CB z prośbą o zablokowanie drogi... Inteligencją to się nasze służby tym razem nie wykazały...




Ty też nie zabłysnąłeś. Policja nie może posiadać sprzętu łączności innego, niż oficjalnie posiadają. Jak pewnie wiesz nie mają radiostacji
na 27 MHz.

Kislowy_wampir

2017-03-22, 21:55
myślałem że Ci co jechali pod prąd to patola, ale posłuchajcie w jaki sposób się pasażerowie wypowiadają, żenujący poziom :D

vodafix

2017-03-22, 22:23
Kobra 11 normalnie

WalkingStephen

2017-03-23, 10:33
Na moje oko to jakiś bus z ludźmi co jadą na zbiory do holandii/niemiec czy ki ch*j na zachód. Wiem bo sam coś takiego przerabiałem i 15 godzinna podróż z kwiatem polskiej inteligencji była jedną z najgorszych w moim życiu.

wigan77

2017-03-23, 13:44
patologiczna rodzinka rechocze

SpijaczWymiotów

2017-03-24, 02:02
nowynick napisał/a:

Ja rozumiem, że jeden radiowóz go gonił, ale wysyłać tam całą kolumnę pod prąd zapie**alającą zamiast zadzwonić do sąsiedniego komisariatu żeby zablokowali drogę 10 km dalej oraz ew. przy najbliższym zjeździe?

Już nie pomnę, że mogli wywołać ciężarówki przez CB z prośbą o zablokowanie drogi... Inteligencją to się nasze służby tym razem nie wykazały...



Taa ciężarówki do blokady..a kto potem zapłaci jak ubezpieczyciel nie wypłaci kasy za straty gdyż przyczyna uszkodzeń wykracza poza podpisaną umowę od wypadków? Kowalski kierowca? To nie hameryka gzie takie coś by przeszło, to jest polska pamiętaj. W Polsce to nawet woda ma pod górkę (jeśli kojażysz taki obrazek ze studzienką)

dwakilo

2017-03-24, 17:22
Niezła patologia w tym busie...