18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na oficjalnym profilu rodziny królewskiej

Flodzia • 2022-09-08, 22:59

Nadal wisi XD

NataliaW

2022-09-08, 23:10
Jaranie się pasożytami to głupota. Zwykła babcia zmarła, taka sama jak każda inna.

Znawca_Cipek

2022-09-08, 23:17
NataliaW napisał/a:

Zwykła babcia zmarła, taka sama jak każda inna.



Chyba czas sie ujawnic. Nie taka zwykla, bo moja :(


Heliar

2022-09-09, 00:07
Nadal wisi, bo oni to mają tam na wszystko protokoły rozpisane. Zmiana przyjdzie w swoim czasie.

Babcia jako człowiek może i zwykła, ale jako postać, to była to ostatnia ikona szlacheckiej Europy, skończyła się definitywnie pewna epoka.

Dla Angoli to zapewne koniec wielkiego imperium brytyjskiego.

radek225

2022-09-09, 00:08
Ty flodziwoski pomiocie zaniżający merytorycznie Sadola - wrzuciłeś coś i nie ma to logo p*zdoka. Chyba pora udać się do lekarza na diagnostykę. Na pewno się dobrze czujesz?

Mzimu

2022-09-09, 00:30
Flodzia, rzucisz trochę światła na Twój tok rozumowania? Sadol to taka Twoja psiapsiółka, że jak masz coś do powiedzenia, to się logujesz i napie**alasz jak popadnie?

Sayoko

2022-09-09, 01:05
Dla angoli to raczej ooniec wyjątkowości jaka mogli się pochwalić światu.. z czasem pewnie jeden bądź wiele kraju oglasi się republika sądzę że Kanada będzie pierwsza.

Zasysacz

2022-09-09, 02:51
Kurła ja też chcę być knurem a w Polsce nie ma :(

Kamil3l

2022-09-09, 05:36
NataliaW napisał/a:

Jaranie się pasożytami to głupota. Zwykła babcia zmarła, taka sama jak każda inna.



Jakimi pasożytami? Przecież oni zarabiają więcej niż wydają. No i bez przesady, ta babcia miała władzę, a nie napie**alała kompociki w słoneczne popołudnia. Puknij się w ten pusty łepetynek i doinformuj.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-09, 05:44
Znawca_Cipek napisał/a:

Chyba czas sie ujawnic. Nie taka zwykla, bo moja



Wstawaj, zesrałeś się.

Hauhauhauhau

2022-09-09, 05:51
NataliaW napisał/a:

Jaranie się pasożytami to głupota. Zwykła babcia zmarła, taka sama jak każda inna.



Trzeba mieć nasrane pod deklem żeby tak myśleć.
Zwykła babcia, wizyty dyplomatyczne w połowie świata, 13 poznanych prezydentów USA, zwykła babcia.

Tu na sadolu to jednak nadreprezentacja sp***oliksów jest

:mrgreen:

Payan

2022-09-09, 06:31
Lodzia, co Ci znowu wisi?

Heliar

2022-09-09, 06:46
Sayoko napisał/a:

Dla angoli to raczej ooniec wyjątkowości jaka mogli się pochwalić światu.. z czasem pewnie jeden bądź wiele kraju oglasi się republika sądzę że Kanada będzie pierwsza.



To też jest już ustalone, po śmierci królowej większość krajów, które uznawały ją za swoją królową, nie będą już miały tytularnego władcy.

O ile się nie mylę to Kanada do tych krajów nie należy i wątpię, żeby to się zmieniło. To tylko tytuł honorowy.

XTralala

2022-09-09, 07:24
Heliar napisał/a:

Nadal wisi, bo oni to mają tam na wszystko protokoły rozpisane. Zmiana przyjdzie w swoim czasie.
Babcia jako człowiek może i zwykła, ale jako postać, to była to ostatnia ikona szlacheckiej Europy, skończyła się definitywnie pewna epoka.
Dla Angoli to zapewne koniec wielkiego imperium brytyjskiego.



Czas trwania protokołu,.. 9 dni. Do pracy przestali chodzić, gospodarka zamarzła, banknoty będą zmieniać się dzieje

Juzwa

2022-09-09, 09:08
Znawca_Cipek napisał/a:

Chyba czas sie ujawnic. Nie taka zwykla, bo moja



Waliłeś gruchę do jej fotki?!