18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem gdzieś tam w świecie

crossdressphyxia • 2020-03-30, 19:31
Ponoć Rumunia. Położyli nowy asfalt na nawierzchni , więc dzielni ludzie wzięli go sobie na podjazdy.


Plastykpl

2020-03-30, 19:35
k***a nie wierzę w to co widzę.

luja27

2020-03-30, 19:37
Cyganski śmieć :!:

bercisko

2020-03-30, 19:46
Widzę tylko kradnące baby. Reszta cyganów pewnie w pracy?

Oponka

2020-03-30, 20:27
jak na polskiej wsi 20 lat temu, gdzie ludzie pierwszy raz widzieli asfalt

donkapusta

2020-03-30, 20:31
A ja myślałem, że oni tylko gruz jedzą.

Diggerx

2020-03-30, 20:44
donkapusta napisał/a:

A ja myślałem, że oni tylko gruz jedzą.



Skończył im się to biorą asfalt

racing

2020-03-30, 21:05
luja27 napisał/a:

Cyganski śmieć



Ludność rumuńska to Rumuni a nie k***a romowie, cyganie (śmieć ludzki nie zasługuje na miano nazwy i pisowni z dużej litery). Bród o którym mówisz ma korzenie hinduskie...

Odnosząc się do tematu to margines społeczny jest wszędzie, w naszym pięknym kraju mamy świetny przykład egzystencji patologii wśród społeczeństwa... Jeździłem do Rumuni trzy lata, oraz w kierunkach południowych i w wschodnich. Bardziej "ludzkich" krajów jak Polska, Białoruś, Serbia, Chorwacja, Słowenia oraz Rumunia nie ma. Turków jeszcze można jako w miarę cywilizowanych zaliczyć... i Macedończyków bo kiedyś tam widziałem woła w zaprzęgu z wozem na żelaznych kołach
i mi to pozostaje w myślach pozytywnie :mrgreen: (Wół to taka średniowieczna krowa robocza). Miło wspominam tamte wyjazdy, w przeciwieństwie do tych, w których celem był zachodnioeuropejski bród. :-|

Duszeurwy

2020-03-30, 21:25
Cyganeria ale może być w Rumunii
To w żółtym outficie opie**alało rdzę ze zbrojenia

przewodnik_elektryczny

2020-03-30, 21:56
Rumunia jest o dziwo bardziej przyjazna, gościnna i bezpieczna niż taka ,,niby '' cywilizowana Belgia i Francja, oczywiście za wyjątkiem cygańskich wiosek . Chyba tylko cygan mógł zaj***ć asfalt z drogi

roman970227

2020-03-30, 22:28
racing napisał/a:

Ludność rumuńska to Rumuni a nie k***a romowie, cyganie (śmieć ludzki nie zasługuje na miano nazwy i pisowni z dużej litery). Bród o którym mówisz ma korzenie hinduskie...
Odnosząc się do tematu to margines społeczny jest wszędzie, w naszym pięknym kraju mamy świetny przykład egzystencji patologii wśród społeczeństwa... Jeździłem do Rumuni trzy lata, oraz w kierunkach południowych i w wschodnich. Bardziej "ludzkich" krajów jak Polska, Białoruś, Serbia, Chorwacja, Słowenia oraz Rumunia nie ma. Turków jeszcze można jako w miarę cywilizowanych zaliczyć... i Macedończyków bo kiedyś tam widziałem woła w zaprzęgu z wozem na żelaznych kołach
i mi to pozostaje w myślach pozytywnie (Wół to taka średniowieczna krowa robocza). Miło wspominam tamte wyjazdy, w przeciwieństwie do tych, w których celem był zachodnioeuropejski bród.



Jak dla mnie i dla wielu innych jest to jeden ch*j.

Black Snake

2020-03-30, 22:40
roman970227 napisał/a:

Jak dla mnie i dla wielu innych jest to jeden ch*j.



Bo jesteście tępi. Rumuni to jedni z najmilszych ludzi jakich poznałem oceniając po narodowości. Tak jak przedmówca pisał. Oni jak i pozostali, których wymienił są naprawdę w porządku. A pojedź do Francji albo Niemczech. Całkiem inny świat. Może bogatszy, ale wcale nie lepszy.

A Rom to ten cygan z patelniami, albo zegarkami co łazi po parkingu i szuka kogo oj***ć na hajs.

korowiow777

2020-03-30, 23:19
roman970227 napisał/a:

Jak dla mnie i dla wielu innych jest to jeden ch*j.



Po co się aż tak chwalić własną ignorancją?

cexior

2020-03-31, 00:57
Black Snake napisał/a:

Bo jesteście tępi. Rumuni to jedni z najmilszych ludzi jakich poznałem oceniając po narodowości. Tak jak przedmówca pisał. Oni jak i pozostali, których wymienił są naprawdę w porządku. A pojedź do Francji albo Niemczech. Całkiem inny świat. Może bogatszy, ale wcale nie lepszy.
A Rom to ten cygan z patelniami, albo zegarkami co łazi po parkingu i szuka kogo oj***ć na hajs.




Ta a wez zadrzyj z jednym to cała rodzina wyleci i z lasu i z rowu zewsząd ;p

Iquito

2020-03-31, 01:56
Black Snake napisał/a:

Bo jesteście tępi. Rumuni to jedni z najmilszych ludzi jakich poznałem oceniając po narodowości. Tak jak przedmówca pisał. Oni jak i pozostali, których wymienił są naprawdę w porządku. A pojedź do Francji albo Niemczech. Całkiem inny świat. Może bogatszy, ale wcale nie lepszy.
A Rom to ten cygan z patelniami, albo zegarkami co łazi po parkingu i szuka kogo oj***ć na hajs.



Może i mili w rozmowie, ale Cygaństwo mają we łbie.
Raz w trasie zatrzymałam się na noc w motelu (całkiem porządny, ale też bez ogromnych luksusów). Wliczone śniadanie. Wszystko ok, ale w nocy jakieś stukanie mnie budzi. Wyglądam przez okno na tył motelu, a tam na pieńku do rąbania drewna... baba (kucharka) tłucze mięso na kotlety. Naokoło zebrało się kilkanaście jeśli nie więcej psów i lampią się na nią. Jak skończyła to sobie poszła, mięso zabrała, a psy wylizały pieniek do czysta. Następnego dnia w menu obiadowym widnieją kotlety. Za posiłek oczywiście podziękowałam.
Takich przerysowanych akcji kilka takich tam miałam, ale długo by pisać. I wielu z nich tak kurde ma, że niby wydają się życzliwi, ale albo mają po prostu niskie standardy i posrane pomysły (a ciężko mi uwierzyć, że sobie też tak jedzenie przygotowują), albo specjalnie odwalają takie cyrki. Nigdy nie zjem w Rumunii. I nocować też już wolę wszędzie, byle nie tam.