18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko otworzył drzwi

~_Yarko_ • 2020-04-15, 23:57

Resztę zrobiła ciężarówka.

Tom9310

2020-04-16, 00:10
Filmik mógłby trafić jako przestroga na kurs prawa jazdy

Rozjebie

2020-04-16, 00:19
O k***a... Ciekawe czy sąd go uniewinni, w sumie żadnego wykroczenia nie popełnił. Ale i tak weź potem z tym żyj...

maksymilian45

2020-04-16, 00:25
gdyby nie bylo nagrania to nie ma tematu a tak gosc sie z tego nie wywynie

nwonigers

2020-04-16, 00:27
Coordinator napisał/a:

O k***a... Ciekawe czy sąd go uniewinni, w sumie żadnego wykroczenia nie popełnił. Ale i tak weź potem z tym żyj...



przeciez trzeba uwazac przy wysiadaniu wiec na pewno na to jest jakis paragraf, a jesli nie ma go w kodeksie drogowym to dostanie nieumyslne spowodowanie smierci i tak.

BiszkoptWE

2020-04-16, 01:11
Miałem identyczną sytuację kilkanaście lat temu tzn prawie bo nie wpadłem pod tira bo zatrzymałem się na tych drzwiach. Gościu otworzył drzwi jak jechałem na rowerze w miejscu gdzie nawet nie mógł się zatrzymać. Uderzyłem, wyłamałem mu drzwi, rower do kasacji na szczęście mi się nic poważnego nie stało, gość mnie opie**olił chciał mi nawet naj***ć ale w obronie stanęli przechodnie, nie wiem czy gościu dostał mandat czy coś, mnie zabrała karetka do szpitala na badania czy wszystko jest okej i tyle. Jedyny plus że to nie był mój rower ;) Od tego momentu ograniczone zaufanie do wszystkiego na drodze, na szczęście nie wszyscy tak mają bo mamy co oglądać na hardzie.

nwonigers

2020-04-16, 01:17
up a co z typem? mial problemy czy mu odpusciles po tym wszystkim?

~sensualna

2020-04-16, 01:29
Coordinator napisał/a:

O k***a... Ciekawe czy sąd go uniewinni, w sumie żadnego wykroczenia nie popełnił. Ale i tak weź potem z tym żyj...



przed otwarciem drzwi masz obowiązek się upewnić czy coś takiego właśnie nie odjebiesz ;)

Vrog

2020-04-16, 06:43
sensualna napisał/a:

przed otwarciem drzwi masz obowiązek się upewnić czy coś takiego właśnie nie odjebiesz



No dobra a powiedz mi po której stronie powinien się trzymać motocyklista? Po stronie wewnętrznej czy po stronie zewnętrznej ulicy? Zostaję jeszcze środek ulicy ale na to nie patrzymy...

darayavahus

2020-04-16, 06:46
Vrog napisał/a:

No dobra a powiedz mi po której stronie powinien się trzymać motocyklista? Po stronie wewnętrznej czy po stronie zewnętrznej ulicy? Zostaję jeszcze środek ulicy ale na to nie patrzymy...



Wina osobówki i koniec. Nad czym tu się rozwodzić? Jak będzie miał szczęście, to może nie przyklepią mu bezwzględnego więzienia. A poza tym to "j***ć go".

luja27

2020-04-16, 06:59
Myk i jednej moto p*zdy mniej :mrgreen:

Justynka99

2020-04-16, 07:01
Vrog napisał/a:

No dobra a powiedz mi po której stronie powinien się trzymać motocyklista? Po stronie wewnętrznej czy po stronie zewnętrznej ulicy? Zostaję jeszcze środek ulicy ale na to nie patrzymy...



Nie ma przepisów regulujących z której strony ma jechać motocyklista. Motocyklista może jechać całą szerokością pasa. Prawej (w Polsce) powinien się trzymać rowerzysta.

Pawehan

2020-04-16, 09:14
Prawo dzungli. Manky buisness

BiszkoptWE

2020-04-16, 11:19
nwonigers napisał/a:

up a co z typem? mial problemy czy mu odpusciles po tym wszystkim?



Powiem Ci że moi rodzice dowiedzieli się dopiero po fakcie co teraz wydaje się być dziwne że nie poinformowali ich od razu, jak wyszedłem ze szpitala po jakichś dwóch godzinach to dostałem jeszcze 200zł od chyba policjanta i potem nic nie było żadnego wezwania ani nic . Więc pewnie skończyło się tylko mandatem. Szkoda że miałem może maks 14 lat i byłem mocno niekumaty.

solltys

2020-04-16, 22:33
Justynka99 napisał/a:

Nie ma przepisów regulujących z której strony ma jechać motocyklista. Motocyklista może jechać całą szerokością pasa. Prawej (w Polsce) powinien się trzymać rowerzysta.



Tacy jak on niczym po za rolkami i rowerem nie jeździli więc skąd mają wiedzieć?