18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Tylko nie mów nikomu".

Su...........wn • 2019-05-11, 18:14
Dokument o pedofilii w Kościele.



Film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna.

Ellen Gould Harmon White.

Wielki bój (ang. The Great Controversy) – jedna z najpopularniejszych książek Ellen G. White, obok Drogi do Chrystusa i Życia Jezusa. Doczekała się wydań w ponad stu językach świata. W pozycji przedstawiona została historia chrześcijaństwa od zburzenia Jerozolimy w 70 r. n.e. ze szczególnym uwzględnieniem reformacji, jako ruchu mającego przywrócić Kościołowi pierwotną czystość. Książka omawia rozwój protestantyzmu w Europie i Ameryce. Przedstawia początki wyrosłego i zakorzenionego w reformowanej tradycji wiary ruchu adwentowego, z którego wywodzą się adwentyści dnia siódmego. Końcowe rozdziały poświęcone są adwentystycznej wykładni proroctw biblijnych i dziejom eschatologicznym, ze szczególnym naciskiem położonym na głoszenie tzw. trójanielskiego poselstwa, zapowiedź dosłownego wylania siedmiu plag ostatecznych na Ziemię oraz nadejście tysiącletniego Królestwa Chrystusa. Historia wielkiego boju przedstawiona w publikacji kończy się ostatecznym zwycięstwem Boga nad szatanem. Ostatnie zdanie książki brzmi: Bóg jest miłością. Wielki bój jest piątym i ostatnim tomem serii pt. Konflikt wieków, która omawia całą historię zbawienia.


http://lubimyczytac.pl/ksiazka/80530/wielki-boj

Wiewór

2019-05-13, 11:47
@up oczywiście nie zabrakło pierwszej katop*zdy sadola, obrońcy zboczeńców. :roll:
Jakby PIS tak nie wchodził w dupę plebanom i tak nie bronił ich pedofilów to teraz ludziom PIS nie kojarzył by się ludziom negatywnie z KK.

Sami na siebie ukręcili takiego bata.

skywalker75

2019-05-13, 11:58
Abraxus napisał/a:

@up oczywiście nie zabrakło pierwszej katop*zdy sadola, obrońcy zboczeńców.
Jakby PIS tak nie wchodził w dupę plebanom i tak nie bronił ich pedofilów to teraz ludziom PIS nie kojarzył by się ludziom negatywnie z KK.
Sami na siebie ukręcili takiego bata.



Masz rację jakby tak PIS nie wchodził w dupę , nie wygrał wyborów, albo nie był na pierwszym miejscu w sondażach itp, to tej sprawy by nie było.

Wiewór

2019-05-13, 12:22
skywalker75 napisał/a:

Masz rację jakby tak PIS nie wchodził w dupę , nie wygrał wyborów, albo nie był na pierwszym miejscu w sondażach itp, to tej sprawy by nie było.





Spisek. Wszędzie spisek.
A to, że ich wszyscy nienawidzą to sami sobie wypracowali swoim kurestwem. j***ni bolszewicy.

skywalker75

2019-05-13, 12:33
Abraxus napisał/a:

Abraxus • 8 minut temu



Żaden spisek, tylko brutalna walka o władzę i kasę, naiwny chłopcze . Jak już tu kiedyś pisałem, nasrają na największą świętość i sprzedadzą własną matkę, żeby wrócić do koryta i odzyskać wpływy,

PieronJasnySzlag

2019-05-13, 18:26
Niezwyciężony napisał/a:

W dupie byłeś gówno widziałeś, obserwuje jego kanał i temat filmu znam od początku.
Termin wynikał z faktu że zbierał hajs w internecie, kilka miesięcy zbiórki na patronite, kilka miesięcy prac nad filmem ze 3-4 miesiące postprodukcji i o wszystkim informował na bieżąco.
To nie jest tak że wyciągnął go sobie z dupy przed wyborami żeby podk***ić prawaczków.
Zaczął zdjęcia jeszcze w 2017, zbiórkę ogłosił 12 lutego 2018 roku.


Akurat doskonale wiem kiedy ten pomysł się narodził i że zbierał pieniądze(a to świadczy o nim jeszcze gorzej bo gdyby pieniądze calowała jakaś szara eminencja to Sekielski może by nie miał wpływu na date premiery ale jak uzbierał od ludzi to kawał k***y z niego)
I dla tego liczyłem że nie wpisze się nim w komunistyczny szablon (przed każdymi wyborami trzeba puścić bombe na kościół) i naprawde zrobi potrzebny film.
A tu klasycznie, 2 tyg przed wyborami premiera. Teraz onety, tvny, gazety wyborcze przez 2 bite tygodnie będą promować film.
A intelektualny plebs nawet się niezoriętuje że Sakielski grając na ich emocjach i wycierając sobie morde ofiarami pedofilów walczy o kilka punktów wyborczych dla swojej ideologii.
Żałosne i przykre.

Wiewór

2019-05-13, 19:32
Żałośni to wy k***a jesteście bo ciągle bronic kościoła i księży pedofilów.
Jak jest świecki pedofil to go chcecie żywcem skórować, zamarynować w soli i wędzić na małym ogniu a jak jest ksiądz to zawsze k***a jest jakieś ale:
-ale bo nie ma dowodów.
-ale bo spisek żydoski.
-ale bo pomówili.
-ale bo on/ona chciało.
Zawsze k***a.
Każdy kto broni księdza pedofila jest takim samym zbrodniarzem.

mygyry

2019-05-13, 21:22
Dlaczego do k***y nędzy człowiek który decyduje się do końca życia być w celibacie nie da się wykastrować?
Jeżeli facet postanawia zrezygnować z seksu to albo jest chory psychiczny bądź fizycznie a jak go złapią na pedofilii to po ch*j więzienie, obciąć ku*asa z jajcami i niech leje do końca życia na siedząco, więcej pokusy mieć nie będzie.

Ti...........ch

2019-05-13, 21:49
Spiderowski napisał/a:

A ja pomine główny wątek który jest oczywisty (śmierć pedofilom) i skupie się na postaci Sekielskiego.
Mianowicie oczywistym jest że nie zrobił tego filmu żeby poruszyć ważny temat, niezrobił tego filmu żeby sprawiedliwości stało się zadość, nie zrobił tego filmu żeby ulżyć ofiarom ale zrobił ten film tylko żeby przed wyborami wybiło antykatolickie szambo.
Żydo-komuna robi tak od lat. Zawsze, ale to k***a ZAWSZE przed wyborami środowiska liberalne (czyt komunistyczne) wypuszczają antykatolickiego paszkwila i potem go wałkują przez bite tygodnie. No z dokładnością zegarka zawsze przed wyborami.
Zobaczcie przy jesiennych wyborach będzie to samo, i przy kolejnych, i przy kolejnych...
Także panie Sekielski, j***na czerwona szmato, ch*j ci do mordy. Wypuścił byś ten film miesiąc później to bym cie szanował a tak to ch*j ci w dupe.



Ty smutny cymbale... :homer: FIlm był zapowiedziny już dawno. Ja o nim wiedziałem już co najmniej pół roku temu kiedy znalazłem info że będzie miał premierę w 2019 roku. To znaczy że info o tym iż taki film powstanie było już dużo wczesniej.

Ni...........ny

2019-05-14, 08:56
Spiderowski napisał/a:

Akurat doskonale wiem kiedy ten pomysł się narodził i że zbierał pieniądze(a to świadczy o nim jeszcze gorzej bo gdyby pieniądze calowała jakaś szara eminencja to Sekielski może by nie miał wpływu na date premiery ale jak uzbierał od ludzi to kawał k***y z niego)
...



Po co w ogóle pie**olisz te kocopoły ? Wszyscy dobrze wiemy że kto by tego nie finansował pie**oliłbyś dokładnie to samo.
Że lewacy atakujo
że to żydowski spisek
że Michnik (combo żydowsko lewackie)
że masoni atakujo
że reptilianie atakujo

Po drugie ch*j ci do tego na co ludzie dają swoje pieniądze, zebrał pieniądze od ludzi którzy wiedzieli na jaki cel wpłacają, nie miał nad sobą żadnego sponsora który cenzurował materiał, nie musiał się przed nikim tłumaczyć co dało mu niezależność.

skywalker75

2019-05-14, 09:26
Abraxus napisał/a:

Żałośni to wy k***a jesteście bo ciągle bronic kościoła i księży pedofilów.
Jak jest świecki pedofil to go chcecie żywcem skórować, zamarynować w soli i wędzić na małym ogniu a jak jest ksiądz to zawsze k***a jest jakieś ale:
-ale bo nie ma dowodów.
-ale bo spisek żydoski.
-ale bo pomówili.
-ale bo on/ona chciało.
Zawsze k***a.
Każdy kto broni księdza pedofila jest takim samym zbrodniarzem.



i kolejna twoja manipulacja. Bronimy kościoła a nie księży pedofilów, tak jak bronimy wymiaru sprawiedliwości a nie sędziów złodziei, szkolnictwa, a nie nauczycieli pedofilów itp. Przypadki pedofilii w kościele są wykorzystywane przez te same środowiska, które oskarżają polaków o holocaust, wyzywają nas od faszystów, antysemitów, atakują za to ze nie chcemy sprowadzać islamskich imigrantów, czy tolerować adopcji dzieci przez homoseksualistów. I tak jak tamte ataki mają swój dość oczywisty cel. Niestety pozwoliliśmy na to ,że większość mediów w Polsce jest w rekach obcego kapitału, albo kapitału powiązanego z komunistyczną agenturą . Media nie są w tej chwili 4 władzą tylko drugą, a kierujący nimi ludzie traktują Polskę jak republikę bananową


Poza tym wystarczy wiedzieć co tu wypisujesz żeby mieć świadomość, że głęboko w dupie masz ofiary pedofilii. Ziejesz po prostu rewolucyjną nienawiścią do Kościoła, w głębokim stalinizmie zrobiłbyś karierę

PieronJasnySzlag

2019-05-14, 16:15
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Ty smutny cymbale... FIlm był zapowiedziny już dawno. Ja o nim wiedziałem już co najmniej pół roku temu kiedy znalazłem info że będzie miał premierę w 2019 roku. To znaczy że info o tym iż taki film powstanie było już dużo wczesniej.


Potrafisz ty czytać ze zrozumieniem? Też o filmie wiedziałem wcześniej, pewnie prędzej niż ty. Tak samo jak o Klerze wiedzieli wszyscy wscześniej. Ale co to zmienia? Data premiery jasno pokazuje że Sekielski w dupie ma ofiary i problem pedofilii a chodziło jedynie o kolejny chwyt przedwyborczy. Sekielski zapowiada że nakręci kolejną część i obstawiam że znowu premiera będzie 2 lub 3 tygodnie przed jakimiś wyborami. Tak się steruje pospulstwem takim jak ty.



Niezwyciężony napisał/a:

Po co w ogóle pie**olisz te kocopoły ? Wszyscy dobrze wiemy że kto by tego nie finansował pie**oliłbyś dokładnie to samo.
Że lewacy atakujo
że to żydowski spisek
że Michnik (combo żydowsko lewackie)
że masoni atakujo
że reptilianie atakujo
Po drugie ch*j ci do tego na co ludzie dają swoje pieniądze, zebrał pieniądze od ludzi którzy wiedzieli na jaki cel wpłacają, nie miał nad sobą żadnego sponsora który cenzurował materiał, nie musiał się przed nikim tłumaczyć co dało mu niezależność.


Kolejny który czytać ze zrozumieniem uczył się u księdza pod sułtanną. ch*j mnie obchodzi kto to finansowałbo to nie zmienia faktu że to film stricte pod wybory. Żal mi tych ofiar czarnych pedofilów podwójnie bo raz że wydymał ich ksiądz pedofil a dwa wydymał ich
Sekielski robiąc kosztem ich tragedii kampanie wyborczą. Smutne.

Ni...........ny

2019-05-14, 17:33
Spiderowski weź ty się pie**olnij w ten pusty łeb, uroiłeś sobie że to akcja polityczna lewactwa i ch*j.
Co roku są jakieś wybory i każda data jest przed jakimiś wyborami a czy to będzie parę tygodni czy parę miesięcy to pewnie nie zrobiło by ci różnicy i tak by cię dupsko bolało.
Bo o to tu chodzi, o twój ból dupy, nic więcej ;-)

Więc może zastępuj swoje komentarze w temacie tym :kupa: merytorycznie wyjdzie na to samo ale wszyscy zaoszczędzimy duzo czasu :amused:

Ti...........ch

2019-05-14, 19:42
Abraxus napisał/a:

Żałośni to wy k***a jesteście bo ciągle bronic kościoła i księży pedofilów.
Jak jest świecki pedofil to go chcecie żywcem skórować, zamarynować w soli i wędzić na małym ogniu a jak jest ksiądz to zawsze k***a jest jakieś ale:
-ale bo nie ma dowodów.
-ale bo spisek żydoski.
-ale bo pomówili.
-ale bo on/ona chciało.
Zawsze k***a.
Każdy kto broni księdza pedofila jest takim samym zbrodniarzem.



Zapomniałeś o najważniejszym - To nie księża tylko agenci bezpieki!

PieronJasnySzlag

2019-05-14, 19:44
Niezwyciężony, Ale merytorycznie prościej się nie da. To że niepotrafisz tego zrozumieć i masz umysł naiwnego dziecka to już nie mój problem.
Przypomnij sobie kiedy premiere miał Kler? Tuż przed wyborami samorządowymi.
Czy chcesz tego czy nie właśnie tak się steruje plebsem. i jeśli tego nierozumiesz to przynajmniej wiemy do jakiej grupy należysz.
Ale nic straconego. Przed nami jeszcze wybory parlamentarne i wybory prezydenckie. Ok 3/2 tygodnie przed wyborami włącz sobie tvn, kliknij w onet i zobaczysz ze mam racje.

Warto nadmienić kiedy TVN puścił słynne urodziny Hitlera i co się działo kiedy u nas była gównoburza o wyimaginowanych neonazistów.

Ni...........ny

2019-05-14, 23:02
Spiderowski napisał/a:

, Ale merytorycznie prościej się nie da. To że niepotrafisz tego zrozumieć i masz umysł naiwnego dziecka to już nie mój problem.
Przypomnij sobie kiedy premiere miał Kler? Tuż przed wyborami samorządowymi.
Czy chcesz tego czy nie właśnie tak się steruje plebsem. i jeśli tego nierozumiesz to przynajmniej wiemy do jakiej grupy należysz.
Ale nic straconego. Przed nami jeszcze wybory parlamentarne i wybory prezydenckie. Ok 3/2 tygodnie przed wyborami włącz sobie tvn, kliknij w onet i zobaczysz ze mam racje.
Warto nadmienić kiedy TVN puścił słynne urodziny Hitlera i co się działo kiedy u nas była gównoburza o wyimaginowanych neonazistów.



Ja pie**ole, wafelkowi naziole byli trzymani chyba 8 miesięcy, to że onet coś odpali przed wyborami jest oczywiste.
Ale ty się przepie**alasz do dokumentu kręconego od 2017 roku, sfinansowanego ze zbiórki w internecie zanim zebrał kasę nie mógł wiedzieć kiedy będzie premiera gdy już zebrał, mniej więcej określił datę premiery na początek kwiecień/maj z zastrzeżeniem że nie chce publikować w weekend majowy.
Więc mamy tu do czynienia z ciągiem zdarzeń których czas trwania jest trudny do przewidzenia, zwłaszcza zbiórka pieniędzy.

Więc albo Sekielski jest geniuszem zła ze zdolnością jasnowidzenia i faktycznie chciał tym filmem zrobić na złość prawaczkom albo (co bardziej prawdopodobne) ty jesteś głąbem któremu coś się popie**oliło ;-)