18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko dwóch idiotów blokujących drogę

~Sunday • 2022-03-07, 11:58

Nagrał akcję :-D

Radsey

2022-03-07, 12:37
Ło k***a, ale się wystraszyłem. :shock:

kedzior242

2022-03-07, 12:38
Jechałeś za blisko zderzaka.
Odpalił defensywne pociski balistyczne.

John-Flopp

2022-03-07, 12:44
I to jest ch*jowe w ruchu drogowym, ty jedziesz dobrze, uważasz a ch*j ktoś ci wymusi albo w Ciebie przypie**oli. Tu to już w ogóle sytuacja unikatowa..

MichalPL

2022-03-07, 13:12
John-Flopp napisał/a:

I to jest ch*jowe w ruchu drogowym, ty jedziesz dobrze, uważasz a ch*j ktoś ci wymusi albo w Ciebie przypie**oli. Tu to już w ogóle sytuacja unikatowa..


To akurat tak, ale strzelające kamyczki spod kół to w sumie norma. Sam miałem pajączka na szybie.

Znawca_Cipek

2022-03-07, 13:41
Dlatego zawsze mówię: lepiej siedzieć w domu. Po co kusić los? No, chyba że ktoś ma jaja ze stali, albo lubi czasem stanąć ze śmiercią twarzą w twarz i powiedzieć ,,Albo ty, albo ja, suko!,, Wtedy można wyjść na balkon.

35i

2022-03-07, 14:44
Znawca_Cipek napisał/a:

Dlatego zawsze mówię: lepiej siedzieć w domu. Po co kusić los? No, chyba że ktoś ma jaja ze stali, albo lubi czasem stanąć ze śmiercią twarzą w twarz i powiedzieć ,,Albo ty, albo ja, suko!,, Wtedy można wyjść na balkon.



Masz balkon w piwnicy?

:shock:

Riikko

2022-03-07, 17:59
pewnie po tym poszedl pierwsze co na klopa, a potem zagrac w lotto...

marcino_zly

2022-03-07, 23:59
Znawca_Cipek napisał/a:

Dlatego zawsze mówię: lepiej siedzieć w domu. Po co kusić los? No, chyba że ktoś ma jaja ze stali, albo lubi czasem stanąć ze śmiercią twarzą w twarz i powiedzieć ,,Albo ty, albo ja, suko!,, Wtedy można wyjść na balkon.



Ja wolę wyjść niż siedzieć na balkonie, na balkonie srają muchy i komary gryzą mimo ciepłego klimatu i wysokiego piętra. Dlatego więc wolę dzidę w łeb.
Wolę zginąć jak bohater że Sparty jak Spartanin niż przez muchy obesranin i komary wyssanin.

URAGE

2022-03-08, 11:51
marcino_zly napisał/a:

Ja wolę wyjść niż siedzieć na balkonie, na balkonie srają muchy i komary gryzą mimo ciepłego klimatu i wysokiego piętra. Dlatego więc wolę dzidę w łeb.
Wolę zginąć jak bohater że Sparty jak Spartanin niż przez muchy obesranin i komary wyssanin.



https://fightforua.org/

No to leć bohaterze. Za honor, za chwałę i jeszcze 300 dolców od fraga podobno dają to dwóch ruskich odstrzelisz i masz naszą średnią krajową.