18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tyłem może się uda

~_Yarko_ • 2021-01-06, 20:23
W Jakucji pojazd gąsienicowy ugrzązł w zamarzniętym bajorze.


aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-06, 20:28
Szkoda sprzętu. Winny choć ukarany przez naturę?

a1lp2ha3

2021-01-06, 20:51
Jak go bagno nie zabilo to lud go zabil mozna go teraz sprobowac na targu rybnym

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-06, 21:00
a1lp2ha3 napisał/a:

Jak go bagno nie zabilo to lud go zabil mozna go teraz sprobowac na targu rybnym



Mówisz, że ludzie go zabili jeśli się wydostał???

~DMT

2021-01-06, 21:01
Wydygał, mógł dać do odcinki... :kierowca:

serenity

2021-01-06, 21:19
Delikutaśnie na lewo na wstecznym i byłby bohaterem, a tak p*zda!

Konczerito

2021-01-06, 21:31
"Po ch*j on się tam wogóle wpie**alał?"

Takafura

2021-01-07, 00:38
Jak się siedzi w czarnej dupie jak ten koleś to wszystko w rękach pilota który stoi na zewnątrz i gestami naprowadza kierowcę. Tu tego zabrakło bo tak jak sugeruje @serenity mała korekta i może by sie wywinął...

Driver19cm

2021-01-07, 07:55
Cytat:

Delikutaśnie na lewo na wstecznym i byłby bohaterem, a tak p*zda!



Cytat:

Jak się siedzi w czarnej dupie jak ten koleś to wszystko w rękach pilota który stoi na zewnątrz i gestami naprowadza kierowcę. Tu tego zabrakło bo tak jak sugeruje @serenity mała korekta i może by sie wywinął...




Ha ha ha

Uwielbiam czytać te super porady kanapowych specjalistów, siedzących w piwnicy przed komputerem z Harnasiem w łapie

:ciasteczkowy:

Krak

2021-01-07, 09:13
No cóż, widać, że nie było takie zamarznięte :)

Mrocznyzniwiarz

2021-01-07, 14:07
Driver19cm napisał/a:

Ha ha ha
Uwielbiam czytać te super porady kanapowych specjalistów, siedzących w piwnicy przed komputerem z Harnasiem w łapie



Skąd wiesz? Ludzie mają różne zajawki, może są tu jacyś fani offroadu?

Chociaż zapewne raczej żaden z nich nie zapie**alał pojazdem gąsienicowym w jakucji

Takafura

2021-01-08, 01:24
Mrocznyzniwiarz napisał/a:

Skąd wiesz? Ludzie mają różne zajawki, może są tu jacyś fani offroadu?
Chociaż zapewne raczej żaden z nich nie zapie**alał pojazdem gąsienicowym w jakucji


Jako leśnik i fan starych klasyków 4x4 ( rama, reduktor, opony M/T) ponad 30 lat używam takich aut do pracy. Kiedyś jeździłem na rajdy Samuraiem.
A w tym roku miałem okazję przejechać się Bandvagnem na gąsienicach z 1968 roku ( silnik Volvo 2,0). Ale nie było to w Jakucji tylko w lubuskim - gość z Przytocznej ma coś takiego.
Ale byleś blisko z tymi przypuszczeniami.

Driver19cm napisał/a:

Ha ha ha
Uwielbiam czytać te super porady kanapowych specjalistów, siedzących w piwnicy przed komputerem z Harnasiem w łapie


Na monitorze faktycznie gówno widać. Jak siedzisz w kabinie i auto zaczyna się zsuwać - przewracać-topić to też łatwo o błąd. Dlatego jak są takie akcje to pilot sprawdza co i jak i stojąc na zewnątrz podpowiada kierowcy. Gdybyś był na choć jednej imprezie off road nawet w klasie turystycznej to byś wiedział i widział jak to działa w realu.