18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tydzień niemiecki w lidlu

Marcinek47 • 2021-04-01, 15:27
Niemieckie piwa dla prawdziwych Polaków :hitler:


janlew

2021-04-01, 19:42
Quassar napisał/a:

Nacjonalizm to największa zaraza.


Głupiś!!!
Tak szydostwo wmawia. W Afryce krajów prawie nie ma, a mordują się że masakra. Brazylia krajem jednym jest i tak samo. Nasza łacińska cywilizacja mówi jasno, kochasz w tej kolejości:
- Boga (a to często znaczy znaczy swoje życie i bliskich)
- Rodzine
- Miasto/Kraj/Ojczynę
- Swoją cywilizacje
- Swoją rasę (człowiek) [ tu mi się często miłość wyczerpuje]
- Swój gatunek (człowiek)
- zwierzęta
- rośliny/naturę
- kamienie
- Lgtb, femininaziolki, aborterki, szydzi, isis, globaliści, oraz reszta lewactwa i podobnych śmieci
...a to że jakiś artysta malarz socjalista się na żydów wk***ił nie zmienia stanu rzeczy!

petru23

2021-04-01, 21:57
Podobno będzie można kupić włosy i zęby na wagę.

NiemiecWaszPan

2021-04-01, 22:01
Te chrupiące precle z PIECA wyglądają smakowicie. Ogólnie spoko promo, brakuje tylko jakiejś zniżki na mydełko z żydowskiego tłuszczu.


Marcin360360

2021-04-01, 22:45
niemieckie odpady drugiej kategorii dla ludzi z europy środkowo wschodniej? Nie dziękuję mam rozum i nie jestem psem.

NiemiecWaszPan

2021-04-01, 23:05
Marcin360360 napisał/a:

niemieckie odpady drugiej kategorii dla ludzi z europy środkowo wschodniej? Nie dziękuję mam rozum i nie jestem psem.



Fakt. Były badania udowadniające, że niemiecki szajs produkowany na polski rynek jest gorszej jakości, jak ten sam niemiecki szajs eksportowany na inne rynki. Mniej orzechów i czekolady w czekoladzie, czipsy smażone na oleju palmowym zamiast roślinnego, Ten sam proszek do prania w PL usuwa gorzej plamy, itp, itd... Polaczki na każdym kroku dymane przez Niemców...

pnaj

2021-04-01, 23:53
Halman napisał/a:

jak by ktoś nie wiedział to mein kampf jest za free po polsku w internecie w pdfie... zacząłem to męczyć ale po około 20 stronach wymiękłem, był kretynem.



Próbowałem to czytać i potwierdzam straszny gniot. Warty czytania jest dodatek pod koniec książki, który w sumie wyjaśnia dlaczego niemcy poszli za tym świrem i tak namiętnie tępili żydów. Z tego co pamiętam to mowa m.in. było, że żydzi przejęli dużą część majątków i ziemi, którą potem niemcy musieli wynajmować pod uprawę...

notak

2021-04-01, 23:56
mam wyj***ne na niemieckiego lidla,
bardzo mało polskich towarów, podatki płacą kosmitom a towary gorsze gatunkowo niż w innych krajach,
r*chają na potęgę, ale jak kto lubi

Centurionero

2021-04-02, 01:19
Piwo Pisswaser :lol: od razu wiedziałem, że to fake, bo naród który słynie z piwska w życiu by nie pozwolił na taką nazwę piwa. Pasiaki obozowe nie pasują do poprawności politycznej niemieckiej Unii na tyle, że nawet w aktualnych podręcznikach do historii są wycinane.

RuskiCiągnik

2021-04-02, 04:53
Dział marketingowy ma poczucie humoru :-)

ar...........up

2021-04-02, 11:48
pnaj napisał/a:

Próbowałem to czytać i potwierdzam straszny gniot. Warty czytania jest dodatek pod koniec książki, który w sumie wyjaśnia dlaczego niemcy poszli za tym świrem i tak namiętnie tępili żydów. Z tego co pamiętam to mowa m.in. było, że żydzi przejęli dużą część majątków i ziemi, którą potem niemcy musieli wynajmować pod uprawę...


Co znaczy, że przejęli? Wykupili, bo może byli zaradniejsi. Ze 20 lat temu słuchałem opowieść naj***nego dziadka ze wschodu Polski, który wspominając czasy swojej przedwojennej młodości klął na Żydów. Później przyznał, że u Żydów wszystko było lepsze. Rzemieślnicy, szkoły, bardziej sobie pomagali, nawet mniej się zdradzali itp. Wyszło na to, że nienawidził ich z zawiści. Myślę, że wszędzie u podstaw antysemityzmu była zwykła ludzka zawiść. Bo jak to, że Żyd ma, a ja nie? Odebrać i zaj***ć! Mój los się od tego nie poprawi, ale jaka satysfakcja!

rafcio760

2021-04-02, 20:34
W Lidlu zawsze było jakoś inaczej....

Krak

2021-04-03, 14:02
Pumboleo napisał/a:

Ta obozowa piżama wygrywa wszystko



A Ty uwierzyłeś w ten prima aprillisowy żart?

Smagalas

2021-04-03, 22:45
hahaha, ja się uśmiałem, takie "żarciki" robią sobie zwykłe kurewki od marketingu i reklamy, To że to tutaj widzę jest dowodem na skuteczność takirgo gówna. Brawo ;D j***ć to po całości!!