18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tydzień lgbt w Lidlu

freaky • 2020-06-25, 13:39
Albo Lidl chce strzelić sobie w stopę, albo to fejk. Jednak z tą fifą trafili w sedno :amused:





spoiler

Noside

2020-06-25, 19:46
EvilDog napisał/a:

Brzydzą Cie kolory ? Tęcza ? Bo nie rozumiem .



A no właśnie. Dzięki za przypomnienie. Od tęczy to się dewianci odpie**olcie.

Janko

2020-06-25, 20:08
jak ci lgbt wyr*cha dziecko to nie wiem czy się bedziesz tak luzacko o nich wypowiadał i nimi jarał :roll:

Zi...........in

2020-06-25, 20:16
EmilianO napisał/a:

Fake. Siostra pracuje w Lidlu i potwierdziła, od 29 czerwca jest tydzień amerykański w Lidlu.
To fake. Od 29 czerwca jest tydzień amerykański.



Jak to tydzień amerykański? Chcą przenieść do nas zamieszki na tydzień? Kto będzie rozkradał te sklepy, my czy płynie ktoś statkami? Jeśli to prawda to czy będzie można napie**alać antifiarzy także poza sklepem czy tylko w Lidlu?

pve11

2020-06-25, 20:19
Ale przynajmniej mamy potwierdzenie, że piłka nożna to pedalstwo.

Sets

2020-06-25, 20:38
Nie wiem co bardziej jebie... ten fejk czy to że część komentujących posrała się z ekscytacji...

adi_k0

2020-06-25, 20:53
Byku35 napisał/a:

gdyby nie PIS to byśmy dalej mieli lata 90' 05'



Ja pie**olę :facepalm:

Mrrm

2020-06-25, 20:56
Ci co najbardziej beczą pewnie sami są pedałami

wihrura

2020-06-25, 21:28
EvilDog napisał/a:

I qrwa co z tego ?
Jezu jak mnie to wqrwa , zaraz będzie ból dupy "pseudo zakorzenianych heteryków" czemu pseudo ? Ponieważ jeśli czujesz się zagrożony takimi rzeczami i przez to Ty albo Twój syn zmieni orientacje seksualna mam smutną wiadomość dla Ciebie ... jesteś skrytym pedałem wraz z synem .
To jest biznes , jest to na topie teraz więc jest promowane , przeje się , przestaną i zacznie się coś drugiego . Za 10 lat będą pie**olić o równości związków z zwierzętami i nadal będzie ból dupy.
Mam dziewczynę zamierzam z nią stworzyć rodzinę i ch*j mnie obchodzą geje, lesbijki i transy . Jeśli będą chcieli się żenić i tworzyć rodziny co ja mam mieć do tego ? I w jaki sposób z moją kobietą i przyszłą rodzina być zagrożony ?
Paranoja od nadmiaru wolnego czasu i szuflady zamiast głowy.



Stwórz rodzinę a później pyskuj gówniarzu

untar

2020-06-25, 22:10
pewnie było ale ch*j, nic dodać nic ująć

:facepalm:




Elektro-Mech

2020-06-25, 22:17
sensualna napisał/a:

czemu od razu jakieś zagrożenie? nas po prostu to brzydzi



Ma prawo kogoś brzydzić, ale to nic nie zmieni, ci, którzy nie idą z duchem czasu, przeminą, a na ich zgliszczach powstanie LGBT+. :) No i proszę nie używać pasywnej agresji w postaci emotki: " ;) ".

TwójMartwyBliźniak

2020-06-25, 23:09
Elektro-Mech napisał/a:

Ma prawo kogoś brzydzić, ale to nic nie zmieni, ci, którzy nie idą z duchem czasu, przeminą, a na ich zgliszczach powstanie LGBT+. No i proszę nie używać pasywnej agresji w postaci emotki: " ".



Idź się wyżalić do tego osierodka monitorowania, tam grubas z Norwegii poklepie cie po pleckach.

edmund

2020-06-25, 23:13
myślę że to fake, albo stacą jak Gillette

Hrabia Drapula

2020-06-26, 00:06
jakim trzeba być debilem albo pedałem że by pomyśleć że sridl robi tydzień LGBT i do tego daję FIFA 20 ?

Adae

2020-06-26, 01:39
EvilDog napisał/a:

Brzydzą Cie kolory ? Tęcza ? Bo nie rozumiem .



Faceci wsadzajacy sobie piesci w dupe, a pozniej je oblizujacy i niemyte, tluste, brzydkie kobiety z fryzurami na jeza, lizace sie po obszczanych dupach i trace sie o swoje parchate, tluste, zapocone faldy - no brzydzi mnie. Mzoe jakbym tylko ogladal reklamy gilette i nigdy nie wszedl na sadistica, to bym nie wiedzial jak to wyglada w praktyce i bym sie nie brzydzil tych ludzi.

Mrrm napisał/a:

Ci co najbardziej beczą pewnie sami są pedałami



No, dokladnie tak to dziala. Na przyklad, jak mowie, ze nie lubie pierogow, to tak naprawde uwielbiam, jak mowie, ze nie popieram jezdzenia po pijanemu, to tak naprawde zajebiscie popieram i wszedzie zapie**alam na bombie. Jak mowie, ze nie wolno bic swojej babci zuzyta prezerwatywa z hivem, to tak naprawde mysle ze trzeba to robic i to moje marzenie.

Ot logika ludzi chorych psychicznie.

Soulfly

2020-06-26, 06:17
EvilDog napisał/a:

I qrwa co z tego ?
Jezu jak mnie to wqrwa , zaraz będzie ból dupy "pseudo zakorzenianych heteryków" czemu pseudo ? Ponieważ jeśli czujesz się zagrożony takimi rzeczami i przez to Ty albo Twój syn zmieni orientacje seksualna mam smutną wiadomość dla Ciebie ... jesteś skrytym pedałem wraz z synem .
To jest biznes , jest to na topie teraz więc jest promowane , przeje się , przestaną i zacznie się coś drugiego . Za 10 lat będą pie**olić o równości związków z zwierzętami i nadal będzie ból dupy.
Mam dziewczynę zamierzam z nią stworzyć rodzinę i ch*j mnie obchodzą geje, lesbijki i transy . Jeśli będą chcieli się żenić i tworzyć rodziny co ja mam mieć do tego ? I w jaki sposób z moją kobietą i przyszłą rodzina być zagrożony ?
Paranoja od nadmiaru wolnego czasu i szuflady zamiast głowy.



Poczekamy aż stworzysz ta rodzinę i Twoje dziecka za te 10 , 15, 20 lat będzie chciało stworzyć związek z psem.